Praktický lékař pro dospělé
Nošovice 58, Frýdek-Místek

Lékař to je kvalitní a myslím,že to je i slušný člověk.Chodím k němu vždy rád.Škoda,že v republice není takových lékařů více.

Nemám rád nespravedlnost a proto souhlasím s názorem pana Aleše.Pan doktor je odborník na svém místě.Slušný,pečlivý,příjemný a ochotný.Víc takových lékařů.Chodíme k němu celá rodina a jsme naprosto spokojení. Kája L.

Podle mého názoru je pan Dr. Pitřík naprosto normální praktický lékař, který v případě potřeby kdykoliv pošle pacienta k odborníkovi. Žádný praktický lékař si mne nikdy nezval na pravidelné prohlídky co 2 roky, což je u pana Dr. Pitříka naprostou samozřejmostí. Co se týče názoru na těchto stránkách, mám pocit, že se zde vypisuí jen lidé, kteří mají nějaký problém s panem doktorem. Ale dle mého názoru jsou to lidé, kteří budou vždycky hledat, co by mohli kritizovat. Člověk, který je s Dr. Pitříkem spokojený zde moc psát nebude, protože na to nemá kdy.
Nicméně přístup pana doktora k pacientům je lidský, přátelský a vstřícný a vrámci možností praktického lékaře i odborný.

S panem doktorem nemám žádnou špatnou zkušenost, jen mi velmi vadí, že člověk přijde do ordinace, v duchu zajásá, že jsou před ním jen tři lidé a díky "klábosení" mezi lékařem a pacientem se návštěva a čekací doba kolikrát protáhne i na 2 hodiny.

Pan dr Pitřík byl přejmenován na dr.Mengele a docela se tato přezdívka rychle ve vesnici ujala.Asi proto, že je k tomu důvod.Pacient je zřejmě pro něj pokusný králík a nejednoho pacienta již zmrzačil.Za svoje zásluhy už také dostal od pacientů nakládačku.Ale jak se má bránit babička, která má 80 let? Její stav se před třemi týdny velice zhoršil a pan "dr. Pitřík" řekl, že je zdravá a je jen stará.Dokonce si chtěl nechat za svoji kontrolu u pacienta zaplatit.Druhý den už babička ležela v nemocnici a do týdne zemřela.Vše chce léčit sám a neposílá lidi na odborná vyšetření.Když jsem k němu přišla s tím, že je mi neustále špatně, tak řekl, že mám jíst hodně čokolády.
Naštestí si můžeme svého ošetřujícího lékaře vybrat a tak rozumný člověk se nechá raději zaregistrovat u lékaře, kde pacient je člověk a ne jen jeho chodící pojistka na peníze.Já i s celou svojí rodinou jsem takto učinila a raději jedem o 30km dál k lékaři, který nosí právem toto označení.

Pan dr.Pitřík dostal ode mne přezdívku dr.Mengele, která se ve vesnici docela dobře ujala. Vše by nejraději léčil sám, nechce poslat lidi na odborné vyšetření a nejednou už dostal nakládačku za svoji léčbu.tak jak napsala Iva.V ...je ostudou lékařské fakulty.
Jde mu opravdu jen o peníze.Dokonce je bere od chudáků starých lidí, přitom léčbu mají ze zákona zdarma.Před 3 týdny byl na kontrole u staré paní, kde se zdravotní stav velmi zhoršil.Jeho závěr byl, že paní je zdravá a je jen stará.Ještě tentýž den paní skončila v nemocnici a týden na to umřela....tak byla podle něj zdravá.
Naštěstí si člověk může svého ošetřujícího lékaře vybrat.Takže raději celá rodina jezdíme 30km daleko k velmi dobrému lékaři.

Nebudu psát negativa, každý lékař, každý člověk at chce či ne má své slabé stránky, ale být lékařem,sestříčkou, záchranářem, anebo třeba porodním asistentem je přece posláním .. posláním pomoci lidem. Pokud bych sám lékařem byl, tak se řídím tímto posláním. Být lékařem neznamená být bussinessmanem. Kdybychom se takto chovali všichni, tak to skončí zle s tímto světem, s námi jek by smet. Všechno se nám vrátí. Není to dívat se jen na svůj prospěch, ale dávat.. více dávat a méně brát. Tot vše ..

Tento "lékař" je ostudou lékařské fakulty. Mám na něj velmi ale velmi negativní vzpomínku. Pana doktora zajímají jen korunky a ne stav pacienta, který potřebuje akutní pomoc, byť u něj není registrován. Nějaká přísaha, kterou složil o lidskosti a pomoci......to jde mimo něj.....vykáže vás klidně před ordinaci, ať se s vámi děje co se děje. Chcete-li přežít hledejte lepšího lékaře, který má zájem o pacienta, jako člověka a ne jako vedený kus v kartotéce, který platí.

Temer zadna ordinacni doba, pomalost --> plna cekarna. Po dvou hodinach cekani prichazi neochota, neodbornost, povysenost, arogance, vymluvy... Sestra se chova uplne stejne ne-li hure. Penize si vsak neopomene nauctovat. Hlavne ze ma luxusni barak a spoustu aut. Takovym doktorum sebrat licenci ...

P.S: Toto neni nazor pouze muj ale vsech obyvatel Domaslavic a prilehlych vesnic.

Neochotny,leci podle nalady.