MUDr. Bohuslav Mičaník

Gynekolog Více

Frýdek-Místek, Kozlovice 2 adresa

67 názor

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresy (2)

Gyn-Pren s.r.o., gynekologie
Zdrav. středisko 500, Kozlovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

Specializace

  • gynekologie a porodnictví

67 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřený profil
Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie Jiný

Děkuji za skvělé lékařské ošetření a vřelý přístup nejen pana doktora, ale i sestřiček v ambulanci..

Ověřený profil
Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie HYSTEROSKOPIE

V únoru jsem byla u pana doktora na dost nepříjemný zákrok "hysteroskopie", odstranění polypu z dělohy při místním umrtvení. Bála jsem se, ale díky milému a velmi profesionálnímu přístupu pana doktora vše proběhlo v naprostém pořádku a ani to nebolelo, za což bych mu ráda ještě touto cestou poděkovala. Strach byl opravdu zbytečný. Ještě bych ráda poděkovala asistující setřičce, která byla velmi milá a starostlivá.

A
Ověřený profil

Velmi vzdělaný člověk. Přátelský, zodpovědný a pečlivý. Jen díky němu jsme přišli ve 27tt na VVV, která sice pro naše dítko neskončila dobře :'( ale kdyby na něj neupozornil, trápil by se celý život :/ Tímto mu děkujeme !! :)


M
Ověřený profil

Mám s ním velmi dobré zkušenosti, díky němu mám zdravé dítě, upozornil na problém včas. Je svědomitý, zodpovědný, pečlivý a lidský. Jeho ordinace je zařízena tak, že se pomalu cítíte jako doma a má velice dobré přístrojové vybavení, kvalitní ultrazvukový přístroj, vidíte krásně detaily svého miminka a udělá Vám nádherné 3D fotky. Taky další personál je také velmi milý a ochotný. Můžu vřele doporučit.


U pana doktora jsem byla na vyšetření na vyloučení vrozených vad na začátku těhotenství. Byli jsme tam s manželem, pan doktor nám vše ukázal, vysvětlil, vyšetření trvalo skoro půl hodiny, protože naše miminko nechtělo spolupracovat, ale pan doktor byl velice trpělivý a pečlivý a nakonec se to vše podařilo prohlídnout a uklidněni jsme odcházeli domů. Na ultrazvuku jsem poprvé tak krásně viděla své miminko, ne jak u svého gynekologa. Můžu všem maminkám doporučit. Jana Foltýsová


Je to skvělý lékař. Odborník na svém místě. Lidský přístup, svědomitý, ochotný, perfektní vybavení ambulance. Jsem s ním maximálně spokojená a můžu jen doporučit.


Vynikajici odbornik, dusledny lekar, navic skutecny clovek s velkym C. Profesional, velmi doporucuji.


Velmi dobrý lékař, má zájem o zdraví pacientky, mohu vřele doporučit.


Dobrý den. Pro mne je Pan Doktor Malý Bůh.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


K panu doktorovi jsem chodila 10 let a vždy jsem byla maximálně spokojená. Přestěhovala jsem se do Liberce a v širokém okolí bohužel nemůžu najít alespoň z poloviny tak progresivního gynekologa. U pana doktora jsem byla zvyklá na profesionální přístup(není ani familiérní ani arogantní; vše vysvětlí s ohledem na věk a inteligenci - mohu posoudit, protože jsem k němu chodila od gymplu po vysokou) a příjemné prostředí. Po odborné stránce lze těžko dr. hodnotit, pokud nejste sám gynekolog (navíc jsem žádné zásadní problémy neměla), ale....o určité zdatnosti v oboru hovoří i fakt, že si kdysi pana doktora vybrala originální mezinárodní firma do jisté fáze studie proti papilomavirům (běžný člověk o pár let později zaznamenal až výsledek těchto studií-velký boom s očkováním proti rakovině děložního čípku) , navíc v té době měl nadstandartně vybavenou ordinaci (manžel má stomatologickou ordinaci a vím, jak je důležitá investice do vybavení).


Došlo k chybě, zkuste to znovu