Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie HYSTEROSKOPIE

V únoru jsem byla u pana doktora na dost nepříjemný zákrok "hysteroskopie", odstranění polypu z dělohy při místním umrtvení. Bála jsem se, ale díky milému a velmi profesionálnímu přístupu pana doktora vše proběhlo v naprostém pořádku a ani to nebolelo, za což bych mu ráda ještě touto cestou poděkovala. Strach byl opravdu zbytečný. Ještě bych ráda poděkovala asistující setřičce, která byla velmi milá a starostlivá.

Zdrav. středisko 500, Kozlovice
Gyn-Pren s.r.o., gynekologie (mapa)

Jiráskova 2270, Frýdek-Místek
Gyn-Pren s.r.o., gynekologie (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie HYSTEROSKOPIE

Velmi vzdělaný člověk. Přátelský, zodpovědný a pečlivý. Jen díky němu jsme přišli ve 27tt na VVV, která sice pro naše dítko neskončila dobře :'( ale kdyby na něj neupozornil, trápil by se celý život :/ Tímto mu děkujeme !! :)

Mám s ním velmi dobré zkušenosti, díky němu mám zdravé dítě, upozornil na problém včas. Je svědomitý, zodpovědný, pečlivý a lidský. Jeho ordinace je zařízena tak, že se pomalu cítíte jako doma a má velice dobré přístrojové vybavení, kvalitní ultrazvukový přístroj, vidíte krásně detaily svého miminka a udělá Vám nádherné 3D fotky. Taky další personál je také velmi milý a ochotný. Můžu vřele doporučit.

U pana doktora jsem byla na vyšetření na vyloučení vrozených vad na začátku těhotenství. Byli jsme tam s manželem, pan doktor nám vše ukázal, vysvětlil, vyšetření trvalo skoro půl hodiny, protože naše miminko nechtělo spolupracovat, ale pan doktor byl velice trpělivý a pečlivý a nakonec se to vše podařilo prohlídnout a uklidněni jsme odcházeli domů. Na ultrazvuku jsem poprvé tak krásně viděla své miminko, ne jak u svého gynekologa. Můžu všem maminkám doporučit. Jana Foltýsová

Je to skvělý lékař. Odborník na svém místě. Lidský přístup, svědomitý, ochotný, perfektní vybavení ambulance. Jsem s ním maximálně spokojená a můžu jen doporučit.

Vynikajici odbornik, dusledny lekar, navic skutecny clovek s velkym C. Profesional, velmi doporucuji.

Velmi dobrý lékař, má zájem o zdraví pacientky, mohu vřele doporučit.

Dobrý den. Pro mne je Pan Doktor Malý Bůh.

K panu doktorovi jsem chodila 10 let a vždy jsem byla maximálně spokojená. Přestěhovala jsem se do Liberce a v širokém okolí bohužel nemůžu najít alespoň z poloviny tak progresivního gynekologa. U pana doktora jsem byla zvyklá na profesionální přístup(není ani familiérní ani arogantní; vše vysvětlí s ohledem na věk a inteligenci - mohu posoudit, protože jsem k němu chodila od gymplu po vysokou) a příjemné prostředí. Po odborné stránce lze těžko dr. hodnotit, pokud nejste sám gynekolog (navíc jsem žádné zásadní problémy neměla), ale....o určité zdatnosti v oboru hovoří i fakt, že si kdysi pana doktora vybrala originální mezinárodní firma do jisté fáze studie proti papilomavirům (běžný člověk o pár let později zaznamenal až výsledek těchto studií-velký boom s očkováním proti rakovině děložního čípku) , navíc v té době měl nadstandartně vybavenou ordinaci (manžel má stomatologickou ordinaci a vím, jak je důležitá investice do vybavení).

Velmi vstřícný lékař s lidským přístupem, navíc je na něm ihned patrná vysoká odbornost, vždy každou situcai, problém, vyšetření komentuje dalšími informace, možnostmi vývoje, léčení, komplexně vyhodnocuje. Někdy to působí, jako by to spíš sumíroval hlasitě pro sebe, ale říká to velmi srozumitelně a takjako pacient přesně víte vše, co si o Vašem problému myslí a jaké jsou možné varianty řešení. Celou situaci pak ještě znovu zhodnotí tak, že je to dialog mezi Vámi a lékařem. Je otevřený k dotazům, diksuzi a vždy s lidskou tváří. Pocity a pochopení pacientů (v těhu jsou jeho rovnocenými pacienty/partnery oba - žena i její muž) je pro něj maximálně důležitý, o odborném záměru nepochybuji.

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie HYSTEROSKOPIE

Velmi dobrý lékař, má zájem o zdraví pacientky, mohu vřele doporučit.

Dobrý den. Pro mne je Pan Doktor Malý Bůh.

• gynekologie a porodnictví