Praktický lékař gynekolog
Štefánikova 1163, Kopřivnice

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

K panu Dolezalovi chodim uz 20 let, co jsem se do Koprivnice nastehovala. Provedl me tehotenstvim, resil se mnou vstricne a dukladne vsechny me gynekologicke problemy. Vzdy mi vse vysvetli a v zavislosti na problemy vse probere s citlivosti a pochopenim. Nemenila bych.

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Nic pořádně nevysvětlí, nemá zájem o pacientky. Kdyz jsem nic nepotřebovala bylo to v pořadku ale ted v tehotenstvi hruza, nic mi nevysvětlí, nema absolutně zájem, neochotný. V ordinaci strávíte tak 3 minuty.

Umístění: Praktický lékař gynekolog

Za mě perfektni lékař,měla jsem dost zdravotnich problemu a vždy pomohl,poradil,doporučil či poslal do nemocnice I v těhotenstvi jsem byla spokojena!!Pan doktor ma I super sestričku,milá,hodná,vždy vyjde vstřic!!Za mě jedině doporučuji

Dobrý den, doktora nemohu doporučit. Pokud Vás lékaři stresují, tak je dobrou volnou pro Vás p. Doležal. Vždy řekně, že je všechno v pořádku a nikdy nic bližšího Vám sám od sebe nevysvětlí. Z ordinace odejdete zhruba za 4 minuty. Pokud se vyloženě na něco nezeptáte, nedostanete odpověď a ikdyž se už zeptáte, tak dostanete velmi ale velmi obecnou odpověď, takže po každé poradně či prohlídce jsem stejně sedla za internet a dívala se, co mi vlastně je. I sestra má větší přehled a dokáže lépe poradit než on sám. Mě tento přístup velmi nevyhovuje. Od lékaře čekám něco jiného. Při každé návštěve vyloženě nutí antikoncepci od jiných firem a velmi neochotně mi předepsal tu, co jsem chtěla. Bohužel prachy hýbou světem. Není to lékař ale obchodník, co jen nutí něco, aby sám profitoval. Další věc, která mě neskutečne irituje je jeho ordinace. Po každé, co si máte lehnout na lehátko či na kozu je na ni položená buničina. v 99% je ta buničina skrčená, což znamená, že někdo před Vámi na ni ležet, seděl. H**s! U svého stolu do nedávna měl polstrovanou židli, po vyšetření na koze (když jste dole nahá) Vám nabídl, ať jsi u něho sednete na tu polstrvanou židli. Za mě opět hn*s, teď je místo polstrované židle sice plastová ale opět na ní není ani žádná buničina, takže nevíte kolik nahých a polonahých žen na ni sedělo před Vámi. Během vyšetření na Vás dýchá doktor, z kterého jsou cítit cigarety. Jsem taky kuřák a chápu, že má občas chuť na cigaretu ale působí to velmi neprosfesionálně. Když pominu tyto vzhledové a povrchni detaily, tak stále mi tady zůstává to, že neporadí a profituje na všem co se dá. 250kč za to, že Vám dle ultrazvuku řekne pohlaví dítěte? Zdá se mi to trochu moc, když vím, že jsou lékaři, kteří vám to řeknou zadarmo a i zadarmo přidají fotografii z ultrazvuku. Mé zdravotní problémy "vyřešil" velmi invazivním zákrokem, na který dodnes v hrůze vzpomínám a od té doby nemám absolutně žádnou důvěru k lékařům. Během těhotenství mi neposkytl absolutně žádné informace. Kdybych nebyla na vyšetření ve 12tt a 20tt u jiného lékaře, tak nevím nic...Bohužel v Kopřivnici není velký výběr gynekologů, takže doporučiji se podívat v jiných městech ale pokud máte ráda sama sebe, tak tomuto lékaři se prosím vyhněte. (Tajně doufám, že si to pane doktore přečtete a vezme si to k srdci, předpokládám, že jste šel studovat gynekologii, proto, protože jste chtěl být dobrým lékařem a né jen kopřivnickou figurkou, která přežívá na výrobcích od farmeciutických společností)

Tenhle doktorem není u mě doktorem, nejsem sním vůbec spokojená,nejraději by jen předepisoval recepty a neřešil problémy a podle mě ani je nechce řešit,jako by ho to obtěžovalo nebo spíš tomu nerozumí a předepisuje ty nejhorší HA,co jsou na trhu. nedoporučuji.....

Dobrý den, s panem doktorem bohužel již spokojená nejsem. Dokud nic nepotřebujete, tak je vše ok, ale pokud vás něco trápí, tak je to horší. Chodila jsem k panu doktorovi 12 let pouze na prohlídky a pro recept. Nyní v těhotenství jsem již velmi nespokojená. Doktor na mě působil velmi neochotně, když jsem něco potřebovala vědět. Léky, které jsem potřebovala mi ani nepředepsal, musela jsem si sama o ně říct. O ničem mě neinformoval a vůbec se mnou nekomunikoval. Nedoporučuji.

S Panem doktorem Doležalem jsem spokojená.Na otázky mi vždy mile a se zájmem odpovídá...I mým těhotenstvím mě hezky provedl...Vše mi vysvětlil.Takže závěrem bych pana doktora doporučila všem, co by chtěli svého gynekologa změnit, nebo popřípadě těm, co ještě gynekologa nemají.

Chodím k němu již 14 let a i při vážné nemoci mi vždy maximálně pomohl,vyslechl i léčil nyní jsem plně zdravá a můžu vřele doporučit,mám 16-ti letou dceru a až bude potřeba svěřím ji k lék.péči.Určitě doporučuji.Jemi 35 let.J.Vincurová

Tento lékař je skutečný poklad.V obrou jako je gynekologie ženy potřebují lékaře,který je ochotný a příjemný.Při výkonech je velice šetrný a jeví zájem o starosti pacientky.Jsem u něj již 6 let a nemůžu si stěžovat vůbec na nic.Nikdy jsem nepocítila stach z návštěvy u něj, což u jiných lékařů se nedá říct.
Kéžby všichni lékaři si z něj vzali příklad a konečně i ostatní se k nám chovali jako k lidem,co mají nějaké trápení.

Navštěvovala jsem pana doktora několik let, vše bylo bez problémů, dokud jsem nezačala nějaké zdravotní problémy mít a chtěla jsem je vyřešit a vyléčit. Když jsem šla asi na třetí prohlídku po sobě v průběhu tří měsíců, s tím, že se můj problém stále vrací, řekl mi, že mi vůbec nic není, takže jsem si připadala jako nějaká simulantka, která si vymýšlí a která chodí ke svému gynelologovi asi jen proto, aby si vyskočila na kozu a roztáhla nohy. Je to dobrý doktor jen pro ženy, které jsou zdravé a nemají problémy.