Soukromá zubní ordinace
K nemocnici 2814, Kladno

S paní doktorkou jsem nebyla vůbec spokojená. Vrtat umí - pravda - plomby drží, ale na prevenci absolutně nedbá. Nechápu, jak je možné, že přehlídne hluboké kazy u zubů, u nichž jsem si stěžovala na bolest. Preventivní prohlídky jsou, pokud vím, od toho, aby kazy byly odhaleny včas. Paní doktorka je ale bohužel řeší až ve chvíli, kdy zuby bolí (a pak klidně doporučí další případnou návštěvu až ve chvíli, kdy začnou bolet ještě víc). Za těchto okolností je jaksi zbytečné u ní "preventivní prohlídky" podstupovat, ztrácet tím čas a peníze za dojíždění. To je pak opravdu lepší přijít až ve chvíli, kdy zuby začnou hodně bolet. Naštěstí tu máme svobodnou volbu lékařů, tuto zubařku nedoporučuji.

Dobrý večer. Tak já zase díky teto pi doktorce má strach ze zubaře. Velmi nepříjemná , nic nelečila a jen trvala. Dokonce jednou jsem tam byla i se synem , on jen na prohlídce a sám řekl, že k této doktorce již nikdy nejde ! Byla velmi nepříjemná ! Syn již je dospěl ! Klára

Také chodíme celá rodina, jsme spokojeni ;)

Chodime k pani zubarce cela rodina a jsme spokojeni, pristup k detskym pacientum je skvely. Vrele doporucuji.

Chodím k paní zubařce už zhruba 15 let,pamatuji ji ještě když ordinovala na Poldovce a právě tam byla pečlivější než je teď.Ale všechny zákroky co jsem u ní absolvovala byli téměř bezbolestné.A když máte peníze je to ještě lepší,což je dnes potřeba u každého zubaře.Každopádně se k ní nebojím chodit,je u ní i moje matka a manžel.Takže dobré...

Díky této paní doktorce se už nebojím zubaře. Chodíme k ní celá rodina a nikdy nebyl žádný problém :-)

Vše v naprostém pořádku.

K paní doktorce chodíme celá rodina. Je vždy velmi milá, příjemná, ochotná, profesionální, má skvělý přístup k dětským pacientům. Náš 5-letý syn se k paní doktorce na preventivní prohlídku vždy těší.
Paní doktorku mohu jen doporučit a moc jí děkuji za její péči.
Milena Trkovská

Již delší dobu navštěvuji tuto zubní lékařku a vždy jsem byl já i moje žena velice spokojeni. Jak s lidským přístupem k pacientovi, tak i po lékařské stránce. Paní doktorka je velice profesionální. Dnes 25.01.2010 jsem paní doktorku navštívil i se svojí 2 letou dcerou a je to prostě PANÍ DOKTORKA.
Děkuji za vše. S pozdravem František Veselý

Paní doktorce se nedá nic vytknout je naprosto super! Vždy velice vstřícná ochotná a laskavá prostě v dnešní době trochu zázrak chodím k ní už celé roky i moje dvě dcery a jsme víc než spokojené mohu jen doporučit a moc děkuji.