Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Jiný

Úžasná lékařka! Zachránila mi zub. Ačkoliv jsem nebyl její pacient,tak mě v minulosti velmi ochotně ošetřila a za to jsem jí nesmírně zavázán. Svou vděčnost jsem jí bohužel oplatil tím,že jsem se nedostavil na poslední domluvené ošetření.Dodnes se za to stydím,bez ohledu na to, jaký k tomu byl důvod.Děkuji paní doktorce alespoň tímto způsobem.

Chodím k paní doktorce od 6ti let - nyní dojíždím zhruba 60km - ale stojí to zato, lepší zubařku snad ani nejde najít.

C

Neuvěřitelně hodný člověk a velký profesionál. Vždy se snaží o tu nejlepší cestu, vše konzultuje a vysvětlí.

K paní doktorce chodím od malička, nyní má v péči i mého syna. Jezdíme k zubaři 50 km, ale za tu ochotu a profesionalitu se to vyplatí :-)

Super!

Nejlepší doktorka, jakou jsem kdy poznala! Přirozeně milá a hodná. Laskavý přístup-odbornost-konzultace. Nemám výhrad a děkuji.

lll

Výborná paní doktorka.Chodím k ní s dcerami a má velmi pěkný přístup i k těm nejmenším pacientům. Proto jsem k ní také přestoupil.

Jedinečná lékařka!