Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
28. října 11, Děčín

K paní doktorce jsem chodila, když jsem byla malá. Vlastně až do mých 19let, což je momentálně již skoro 10let a musím říct, že paní doktorka velmi příjemná a vždy velmi pečlivá. Ale na druhou stranu musím uznat, že už je bohužel znát, že je to důchodce. Žádné nové léky, metody a na vše antibiotika. Momentálně čekáme prcka, ale k paní doktorce bych se už nepřihlásila.

Lepší lékařku neznám.

Velmi dobrá lékařka - vřele doporučuji!

S dcerkou chodímk paní doktorce již 6 let, jsem s ní celkem spokojená. Ale občas musím říct,že nezná moderní metody léčby, nové léky. Je znát, že je to důchodce. Ale naštěstí dcera marodí velice málo.....

Jsme velice spokojeni, skvělá péče, vše vysvětlí a poradí,příjemná komunikace lékařky i sestry s rodiči i s dětmi.

DOPORUČUJI,JE TO NAŠE RODINNÁ LÉKAŘKA,MÁME JÍ RÁDI,VŽDY PORADÍ SNAŽÍ SE UDĚLAT MAXIMUM.MOC NÁM POMÁHÁ VŽDY SE NA NÍ MOHU SPOLEHNOUT!

Skvělá lékařka moc doporučuju.

Dobrá lékařka,příjemné vystupování

Doporučuji. Přímá, i když to občas není pro rodiče fajn, tak řekne vše na rovinu,( nevím jak ostatní, u mého dítěte to velice oceňuji ) při jakémkoliv problému dokáže poradit a pomoci. I když jsem měla v nemocnici problém a odešla jsem, vzala si dcerku do péče, vysvětlila mi co a jak. Je fakt, že se starala i o mě a nikdy jsem s ní problém neměla. I dcerka k ní chodí ráda.