Adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Moskevská 1/14, Most

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Na mne pan doktor pusobi velmi dobre. Je to taky jenom clovek. Kouri a co jako? Take jsem kuracka ... Zitra jdu na stahovani mustku a brouseni zubu. A verim, ze to dame na pohodu , protoze uz s tim pocitem tam jdu ...

B
Ověřený profil

Drazí, pokud si opravdu myslíte, že je pan "doktor" Chmelíček uspokojivý, tak jste na omylu. Po tom, co mi pracoval na jednom zubu cca 2 měsíce (nová korunka), tak přes neúnosnou bolest jsem odjela navštívit královehradeckou zubní kliniku a tam mi po všech vyšetřeních a rentgenech řekli, že můj "nový" zub je tak precizně udělaný, že pod korunkou je zubní kaz až na kořen zubu a pod všemi plombami jsou kazy. Nemluvě o tom, když jsem si zažádala o anestezii a pan doktor řekl, že nebude potřeba, poté jsem si připadala, že bych si raději skřípla hlavu mezi dveře, protože ta bolest byla opravdu neskutečná. Jo, i takoví doktoři jsou u nás v Mostě!:)

Ze to z nej obcas tahne.... Ano, z hlediska etiky je to nic moc a stavat by se to nemelo, ovsem porad jsme na tom lip nez sam pan doktor, ktery jeste horsi pachy dycha urcite casteji :-D Ze ma dlouhou cekaci lhutu, neni se cemu divit, kdyz ma plnou klientelu, to je jasne, ze si pak clovek nemuze zavolat a chtit objednani za tyden, tak to holt v Moste chodi nejen se zubari, to vi snad kazdy. Ja osobne bych pana doktora hodnotila velmi kladne, je mily, vse vysvetli do detailu nez vykona samotny zakrok a je velmi setrny a empaticky. Tot moje zkusenost a kazdy z nas ma jiste jinou.


velká spokojenost


Velmi citlivý


velice schopný a zkušený odborník má velmi lidský přístup k pacientovi


Nemůžeme si stěžovat. Manžel chodil asi 8 let k MUDr. W. na Moskevskou, a byl moc rád, že nepřišel o všechny zuby (co zubů mu zbytečně poškodila neurvalým vyšetřováním). Poté, co jsme přešli k Dr. Chmelíčkovi (v r. 1992) má zuby v pohodě, až na pár výjimek stačí drobné opravy při pravidelných kontrolách. Přece neznamená, že když doktor někomu nesedne, že musí být špatný.


Chodíme k němu celá rodina už asi 15 let a nemáme problém. Alkohol jsem nikdy necítila, ani ráno, ani odpoledne. Jen cigarety, ale kdo z nás je dokonalý, že


Nikdy jsem z něj alkohol necítila, je to pohodový doktor, vždy pomůže, jen bývá často nemocný nebo je možné,že mám smůlu a vždy když ho potřebuji tak je nemocný tak musím čekat pokud to není akutní.


Došlo k chybě, zkuste to znovu