MUDr. Barbora Danielová

Rehabilitační Klinika Malvazinky
U Malvazinky 5, Praha

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Jsem naprosto spokojená. Paní doktorka se nad mými potížemi zamyslela opravdu komplexně a vypíchla věci, které nikdy nenapadlo dát do souvislostí ani mě, ani jiné lékaře. Doporučila rehabilitace i další terapie a po 1,5 letech průběžné práce, fyzioterapie a cvičení je vidět znatelný posun. K paní doktorce jsem se objednávala na doporučení známé a jsem moc ráda, že je můžu potvrdit.

Umístění: Centrum komplexní péče s.r.o.

Uzasna lekarka, ktera nasloucha a uklidni uz pri vstupni prohlidce.
Dekuji ji a CKP Dobrichovice, ze mne dostali a uzkostnych bolestivych stavu.
P.

Umístění: jiné místo bolest

Ze své zkušenosti nedopuručuji. Tuto doktorku jsem navštívila v CKP Roseta a bohužel se mi k vůli tomu prodloužila léčba o několik měsíců. Tato doktorka má tendenci vyšetřovat podle svého dojmu, že jste úzkostlivý (protože jsem stydlivý člověk, co se nerad svléká před doktorem a nedívám se lidem do očí), tak na tom lpí, jakože to je ta příčina problému. Objektivní metody jako třeba MR asi vůbec nezná. Mně mou diagnózu potvrdila až magnetická rezonance, kterou mi dělal jiný doktor (specialista), který navíc hned věděl po čem jít a ukázalo se, že odstranit se to dá jen operativně. Raději se této paní vyhněte velkým obloukem a ušetříte čas, nervy i zdraví.