Praktický lékař pro dospělé
Kanada, Třinec

Řeka
73, Řeka

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

p. doktorka je moje obvoďačka celý můj pracovní život. Nemám žádné negativní zkušenosti a mám k její odbornosti důvěru i když jsem s jejím názorem nemusel být vždy spokojen. Znám však její otevřený a přímý přístup. S její pomocí doporučeními a léčbou jsem spokojen. Musím taky vzpomenout i její zdravotní sestru jako zkušenou ochotnou a vstřícní. Berte, že práce s lidmi je nejnáročnější...

Nedoporučuji!!!Byl jsem u této doktorky,když jen zastupovala mojí obvodní doktorku.Přišel jsem 20 minut před koncem její pracovní doby s velkými bolestmi zad.P.Malyszová mě seřvala,co si to dovoluji přijít tak pozdě!!!!Já myslel,že pracovní doba je od toho, aby se dodržovala a opravdu si neumím určit, kdy se mi vyhodí plotýnka tak,že se nemůžu skoro ani hýbat.Doktorům s tak nepříjemným a nelidským přístupem,bych zakázal pracovat v tomto oboru.

Nedoporučuji !! S touto rádoby Mudr. jsem se setkal naštěstí jen jednou v životě (zástup za jiného lékaře) a už víckrát ji nechci ani vidět. Místo aby člověka vyšetřila a důkladně prohlédla v jakém stavu se již nemoc rozšířila, odbyla mě jako nějakého parazita. Povýšenecké jednání ! Namastila si kapsu 30,- a nazdar.

Já osobně nedoporočuji. Byla jsem u paní doktorky s problémy s imunitou (troje antibiotika za dva měsíce), kdy celý podzim 2012 byla ordinace uzavřena. Přišla jsem po novém roce a říkam paní doktorce, že s tou imunitou je to hodně špatné, jestli by mi něco nenapasla a ona, že jsem měla přijít na podzim, že ted pro mě nemůže nic udělat. Tak jsem JÁ! navrhla řešení dvou léků, o kterých jsem si přečetla na internetu, a řekla možná, uvidíme. V té chvíli jsem se zvedla a odešla.
O pár týdnů později mi na imunitu nabídli 3 léky na krčním a divili se, že mi je můj imunulog nepředepsal.

Paní Baśa, má přezevšechno vždy svědomí, které ji táhne aby pro věc udělala zadostučinění, v tom jsem ji myslím prokoukl a v tom mám v ní jistotu, narozdíl od mnoha jiných zvučnějších doktorů, kteří se pak projevili v některých případech nehezky (a narovinu řečeno to zbyli alibisticky).

... a asi nikdo z Vás neví, že už kdysi studovala na červený diplom.

velmi dobrá, ochotná a veselá lékařka

Velice profesionální a přitom lidský a přátelský přístup k pacientovi, vždy poradí ,vím že vždy pomůže.

Paní doktorka na úrovni, vždycky si umí poradit. Vyposlechne, ochotně poradí a pomůže. A vždycky na rovinu řekne, co si myslí. Ale má úžasný lidský přístup... Je to odborník na svém místě...

Velice sympatická lékařka, pečlivá, vždy se na ni mohu spolehnout a vím, že mi vždycky pomůže.