Poliklinika, Ostrava - Hrabůvka
Dr. Martínka 7, Ostrava

Na místo pana doktora Ayhama Dwayeba přišla paní doktorka Vira Vasylchenko. Vyrobil jsem ji tady profil, zatím čeká na schválení. Po první návštěvě musím paní dr. Vasylchenko jen a jen chválit. Ale hodnocení si nechám až do nového profilu.

Pan doktor byl velice citlivý a příjemný. Škoda, že už odjel domů. Je tam místo něho jiná paní doktorka, tak se ukáže jaká bude.

Ze všech zubních lékařů ke kterým jsem chodil je nejlepší.

Pan doktor je velicemilý a vstřícný měla jsem více zubařů, ale nikdo nebyl tak pečlivý jako on jsem velmi spokojená a že měl se mnou moře práce .

Příjemný, vysvětlí, co bude dělat, nepůsobí zbytečně bolest

Výborný stomatolog

Myslím že máme dost svých lékařů a tento doktor je skutečně lahůdka,na děti je nepříjemný a zlý.Byla jsem u něho s dcerkou a stačilo už nikdy více!!!Před ním tam ordinoval doktor Dančík a nemohla jsem si ho vynachválit a ani děti z vyšetření u něj neměly strach,bohužel odešel jinam.Doktor Dwayeb by se měl alespon naučit pořádně česky když chce pracovat v této zemi,je velice nepříjemné když u vyšetření šišlá a komolí věty a sestra tam musí být za překladatelku.Já jsme s ním nebyla spokojená a rozhodně ho nedoporučuju!!!!!

Je to velmi dobrý lékař a opravdu se snaží. Když jsem viděl prvně to jeho jméno, tak jsem měl mírné obavy... Ale i ta xenofobní část mé mysli se uklidnila, když viděla, že pan doktor vystudoval lékařskou fakultu tady v ČR. Občas si pan doktor není jistý svojí češtinou a obrací se na sestřičku, aby to pacientovi zopakovala, ale není to potřeba. Jeho čeština je výborná.