Praktický lékař stomatolog
Pohraniční 47, Ostrava

paní doktorka je sice vlídná, ale z odborného hlediska nic moc. Nesleduje nové trendy, pracuje standartně s materiály jako před revolucí. Můj chrup byl po její 10 leté péči v kastrofálním stavu.

Vynikající lékařka,jsem velice spokojená a taky mne mrzí,že chce odejít do důchodu,i když chápu,že ma na to nárok.

Paní doktorka se pustila do mých zubů před léty, snad v roce 1986, kdy byly ve zbědovaném stavu a podařil se ji zázrak, ve který jsem nikdy nedoufal, a to, že se nemusím na každé dovolené obávat o nutnost rychlého zákroku. V posledním období jsem se, pravda zřídka, chodil na paní doktorku jen podívat. Paní doktorka prostě dostala můj chrup do fáze, kdy se nezhoršuje a nezlobí. Možná, že si to ještě s tím důchodem na chvilku rozmyslí, kdo ví?

Práce p.doktorky nemá chybu.

k paní doktorce chodím víc než 20 let a poslední roky i celá moje rodina.Vždy je velice ochotná a příjemná,její jedina chyba je,že chce jít na zasloužený odpočinek.j

Souhlasím se vším co bylo napáno předemnou. Je to vyjímečná lékařka.

Neznám lepší zubařku, jako odborník je skvělá, vživotě mi nevypadla plomba, kterou mi dělala paní Nohlová. Přístup k pacientům je bezkonkurenční, vždycky příjemná a ochotná na cokoli mi odpovědět. Má jedinou chybu, chce jít do důchodu, ale já jsem proti, chodím k paní Nohlové 22let a těžko si budu zvykat na jiného stomatologa. Paní Nohlová vysoko nasadila laťku. Přeji jí jen to nejlepší a to i sestře paní Holíkové, taky je moc milá a vždy s usměvem na tváři, u zubaře to zvlášť oceňuji.

chdíme k ní celá rodina a jsme moc spokojení

Vynikající lékař, přístup k pac. má perfektní. Jsem pacientkou od roku 1986, tak vím o čem mluvím. Jen nechci aby šla paní Nohlová do důchodu, naprosto chápu, že má na to právo i nárok, ale co já a moje zuby, sobecky jí nechci stratit. Je to nejlepší lékařka jakou jsem kdy měla a to bez rozdílu oboru. Přeji jí hodně sil, ať nám dlouho vydrží.

Skvělá zubařka, má jedinou chybu, jde brzy do důchodu. Jsem jejím pacientem cca 23let a nemůžu říct 1/2 ošklivého slova.