Adresa

třída Tomáše Bati 3705, Zlín
Zlínská poliklinika a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
12 názorů

Z
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem se setkal vždy s velmi dobrou péčí. Při sebemenších příznacích potíží, s kterými by si sama jako obvodní lékařka nevěděla rady, vždy urychleně zajistí odborné vyšetření. Velmi ochotná, vstřícná a lidská paní doktorka, včetně sestřičky. To se projevuje také na tom, že u ní je vždy nejvíce pacientů z okolních lékařů na patře. Bohužel, občas člověk musí počítat s menší čekací dobou, což je zákonité, jelikož pokud doktor chce důkladně vyšetřit a pomoci každému pacientovi, nemůže nic zkrátit ani ošidit.


P
Ověřeny pacient

Dobrý den, já mám s paní doktorkou jen velmi dobré zkušenosti, dokáže poradit i netabletkovou léčbu a to je k prevenci proti nemoci to nejvíce. Všechny příznaky nemoci mi vysvětlí, řekne co případně hrozí a léčba byla vždy účinná. Myslím, že paní doktorka je moc šikovná a žena na pravém místě.


Paní doktorka je velmi slaba lékařka.NEJHORŠI

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

zajímalo by mě, kolik procent z pacientů tvoří důchodci. Nic proti nim, ale nelze čekat kvalitní léky, protože se bodově vypotřebí na levných lécích pro lidi, kteří na dražsí nemají a pak tím pádem člověk může dostat akorát to nejlevnější. A nebudu tady zbytečně vysvětlovat tento systém, protože tomu tady podle komentářů nikdo nerozumí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Jsem velmi spokojená se zodpovědným přístupem, pečlivostí i odbornámi schopnostmi paní diktorky.


Ověřeny pacient

Vážená paní doktorka by si měla na dveře dát novou ordinační dobu.
V roce 2009 neordinuji z důvodu čerpání řádné dovolené.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Chodíme k ní celá rodina a nemůžeme si ji vynachválit. Velmi ochotná, kvalitní péče. Vždycky když jsme potřebovala, všechno zařídila, když jsem potřebovala nějakého specialistu, vždy obvolala co mohla, vyřídila a hlavně i zařídila. Si myslím, že řada v ordinaci není známkou špatného lékaře ale naopak. A komu se to nelíbí, si myslím že lékařů je hodně, tak stačí vyměnit. Ale raději si počkám v čakárně u dobrého lékaře než chodit k nějakému ... Já ji můžu jen vřele doporučit. Mám zkušenosti i s jinými lékaři a mohů říct že tahle paní doktorka je perfektní:-)


Z

Velmi ochotná a pečlivá paní doktorka, příjemná a pilná sestřička. Plná čekárna není značkou neschopnosti, ale důkladné práce doktora, který se o naše zdraví stará. Děkuji paní doktorce za její profesionálně odváděnou práci a mohu všem pacientům takového doktora jen doporučit.


Z

Jako dlouholetý pacient této paní doktorky musím konstatovat, že je velmi pečlivá, ochotná a vstřícná. Velmi často jsem viděl, že ordinovala i mimo pracovní dobu, aby obsloužila všechny pacienty. Pokud má člověku pomoci a odhalit neduhy na našem zdraví, je jasné, že některého pacienta má v ordinaci déle, aby ho mohla řádně vyšetřit. Profese obvodního doktora není jako práce na úřadě, kde se dá něco zanedbat. A běžte si stoupnout do čekárny na občanské nebo řidičské průkazy, kde by čekací doba vlastně neměla ani být. Hledíte jen na aroganci a nesmyslnou byrokracii. Proto by měl každý pacient pochopit, že na této profesi se nic ošidit nedá, a pokud k lékaři jdu, musím s nějakým čekáním počítat.


I

Nemyslite,že plna čekarna pacientu,taky o nečem svědčí ...?


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti