Praktický lékař pro dospělé
Střítež 90, Třinec

Praktický lékař pro dospělé
Kanada, Třinec

Ano,když jde do tuhého tak i přijede ve volnu k pacientovi domů a pomůze.Takže absolutní spokojenost.

Velká pochvala pro paní doktorku. Je velmi ochotná a vstřícná, nezištně pomůže i mimo ordinační hodiny. V dnešní době je takových doktorů málo. Je to profesionálka s lidským přístupem.

TAK ,pročítám názory na p. doktorku Waloszkovou a nemohu souhlasit s tak ponižujícími a zápornými názory na jmenovanou doktorku,´..Jo , lidé, kterým p.doktorka Waloszkova nedala to o co si řekli, - jsou hnedle naštvaní a vybíjejí si zlost a dávají na ní negativní a špatný posudek..a to je velmi nepěkné a ,doslova sprosté....Opravdu opak je pravdou..p. doktorka Waloszková je opravdu velmi zodpovědná a ke každému pacientovi velmi vstřícná a důkladná..Nechápu, jak může někdo tak neurvale pošpiňovat osobnost skvělé p.doktorky Waloszkové..p.doktorko, nedejte se ..jste skvělá a přejí Vám hodně pracovních ůspšchů a nedejte se odradit ,,závistivými, nevděčnými a falešnými lidmi...Krásný den...

nejlepší

Velmi zodpovědná vůči pacientům,hodně se věnuje i starším pacientům keří trpí řadou zdravotních problému a u kterých jiní lékaři pouze konstatuji diagnozu
a doporučuji se s tím smířit a předepišou nějké medikamenty které nepoškodi
pacienta,ale ani moc nepomohou.

Výborná paní doktorka pokaždé mi pomohla neznám slov na pochvalu moc ji děkuji.HYRNIKOVA.Z.

Šikovná paní doktorka,která zbytečně nemluví,ale bleskově řeší problém - když je vám hodně ouvej,tak toto kařdý ocení!Doporučuji a děkuji!

Velmi příjemná a hodná,ochotná .

Velmi ochotná, dokáže se vcítit do pacienta, dokáže vycházet pacientovi vstříc,má sociální cítění.Doporučuji!

Velmi pečlivá, velice zodpovědná, ochotná, příjemná, skvělý lékař !!!