Zubní ordinace
Moskevská 1843, Kladno

Dnes jsem byla poprvé u paní doktorky já a děti po kolika letech jsem se rozhodla odejít od paní doktorky Jaklové a jsem velice ráda paní doktorka Valášková je úžasná holce zachránila zoubek a Adélka se vůbec nebála spíš naopak obě holky i já jsme odcházely nadšený a spokojený jsem ráda že jsme paní doktorku našly je mladá a moc sympatická všechno vysvětlí a vůbec se nebojíte posadit se na křeslo děkuji paní doktorko a už teď se těšíme na další návštěvu ;-)

Skvělá doktorka!!! Všem vřele doporučuju. Díky paní doktorce mám lepší vztah ke svým zubům a na preventivní prohlídku se dokonce i těším. P.S. Těším se, až se vrátíte z mateřské dovolené.

Paní doktorka je velmi milá, profesionální a moc šikovná - a vždycky mě překvapí, že si pamatuje, co se dělo minule a na co mě upozorňovala :). Zvědavci určitě ocení, že neváhá popsat, co mi bude dělat a proč. Po zkušenostech s předchozím stomatologem si její práce nesmírně vážím a na návštěvu u ní se vždycky těším. Takže vřele doporučuji všem, kteří se chtějí zbavit strachu ze zubaře!

Moc doporučuji i pro děti,moje děti ji naprosto zbožnují,je opravdu skvělá,hodná vše vysvětlí,je opatrná.Moc doporučuji.

Díky mojí slečně zubařce se už nebojím chodit k zubaři, mám lepší vztah ke svým zubům. Přistupuji k hygieně s daleko větší zodpovědností a to vše díky lidskému a velice profesionálnímu přístupu a čistě provedené práci, ať už jde o jakýkoli problém se zuby. Už nikdy nevyměním svého zubaře...

Vše již bylo napsáno, ideál zubního lékaře. Absolutně profesionální, velmi milá, nedoporučuje zbytečně drahé věci kvůli prodeji, přesto ale se snaží použít tu nejlepší a nejrozumější variantu (u mě výměna amalgánové plomby za bílou). Velmi sympatická, usměvavá, s maximální péčí. Dokonalost sama.

Proste super. Vždy usmevave,mile a hezke tvare pani doktorky a sestřičky...potesi a zazenou strach z vrtani :-) Navíc super pece a vyborna práce ....diky

Uz od mala mam spatne zuby a do toho se bojim zubaru. Kdybych ale vedel, jak je to u pani doktorky Valaskove v tomto ohledu perfektni, jak je pani doktorka vstricna, snazi se zachranit vsechny zuby i pres jejich spatny stav, neda vam zbytecne antibiotika, vysvetli jak se starat o zuby, do toho je usmevava, vstricna a klidna a i kdyz je jiz v cekarne spousta dalsich lidi, tak se v dany moment venuje na dve ste procent pouze vam, tak ze zubare nikdy mit strach nebudu. Dekuji a drzim palce, at ma pani doktorka stejny pristup i do budoucna. Je to jednicka.

Stručně a jasně ... Dokonalost ve všech směrech. Jen tak dál.

Přidávám se k hodnocení paní Jany, s takovým přístupem se často nesetkáváme. Čím začít? Dost z nás se zubařů bojí, takže začnu tím, že tady v té ordinaci se spíše uvolníte - o strachu nemůže být řeč. Přístup - profesionalita, empatie, zájem o pacienta...K paní doktorce jsem přešla od jiného stomaloga, kde jsem byla skoro 20 let. Teprve nyní zjišťuji, jak je péče o pacienty rozdílná. Ať už se to týká materiálů, které doporučují nebo vybavením a nebo prevencí. Mohla bych tu psát dlouho, ale tady to je o tom, aby člověk doporučil dobrého lékaře dalším lidem a to je podstatné. Ostatní poznáte sami jako já. Takže jako ve škole, dávám p. doktorce a její sestřičce 1*.