Litevská 8, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Bankovní převod, Hotovost

Konzultace online • 1 100 Kč

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Vítejte na mém profilu. Jsem vystudovaná psycholožka. Nabízím individuální poradenství a psychologické konzultace pro dospělé klienty. Je mi vlastní e...

• Vztahová krize
  • Životní krize
  • Poruchy v mezilidských vztazích

Ukončené školy

• Katedra psychologie, FF UK v Praze (PhDr., Ph.D., 2009)
  • Psychoanalytická psychoterapie, Institut Aplikované Psychoanalýzy (2022-)
  • Introduction to Systemic Family and Couple Therapy, Oxford University, UK (2022)
Zobrazit více

Filmy

Znalost jazyků

• Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Online consultations

1 500 Kč

Ostatní služby

1 500 Kč

3 názory pacientů

Umístění: jiné místo Jiný

Paní Fonville je osoba na správném místě. Na terapiích se opírá jak o svou obrovskou odbornost, tak také o velké pochopení, které pro své klienty má. Naše společné konzultace jsou pro mě nesmírně přínosné. Je to zejména ten pocit, že mohu přijít s jakýmkoli tématem, budu vyslyšena a ještě obdržím cenný náhled na svou situaci. S paní Fonville se potkávám již 2 roky a díky ní jsem ve svém rozvoji udělala obrovský pokrok. Doporučuji ji tedy všemi deseti!

Umístění: jiné místo Jiný

Mám veľmi dobrú skúsenosť s pomocou p.Fonville. Je ústretová, dochviľna, na klientovi jej záleží.Mne veľmi pomohla pri dlhoročnom probléme , dnes už vidím riešenie / "svetlo na konci tunela" /.Na základe vlastnej skúsenosti by som určite odporučila pomoc p. doktorky mojim známym.

Umístění: jiné místo Jiný

Pani doktorka mi velmi pomohla v pracovnem jednani oddelit mou impulzivni emocni reakci od faktu. V pracovni sfere to pro me znamenalo zlomovy bod a karierne posun vpred. Libilo se mi, ze jsme to zvladli v prubehu tri setkani. Az se priste octnu v situaci, kde si nebudu umet rady, budu se citit bezmocna, nebo paralizovana cokoli delat, urcite poprosim o setkani prave tuto pani.

• Vztahová krize
  • Životní krize
  • Poruchy v mezilidských vztazích

Ukončené školy

• Katedra psychologie, FF UK v Praze (PhDr., Ph.D., 2009)
  • Psychoanalytická psychoterapie, Institut Aplikované Psychoanalýzy (2022-)
Zobrazit více

Filmy