Konzultace online Hrazeno pojišťovnou

Litevská 8, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Hrazeno pojišťovnou

Online consultations

1 500 Kč

1 500 Kč

2 000 Kč

Vítejte na mém profilu. Jsem vystudovaná psycholožka. Nabízím individuální poradenství a psychologické konzultace pro dospělé klienty. Je mi vlastní e...

Dlouhodobá spolupráce s paní Fonville je pro mne nesmírně prospěšná. Je profesionální, vnímavá, přesná, zkušená, nápomocná. Vždy umí dát podnět natolik jasný a konkrétní, že pomůže posunout se dál. Doporučuji!

Paní Fonville je osoba na správném místě. Na terapiích se opírá jak o svou obrovskou odbornost, tak také o velké pochopení, které pro své klienty má. Naše společné konzultace jsou pro mě nesmírně přínosné. Je to zejména ten pocit, že mohu přijít s jakýmkoli tématem, budu vyslyšena a ještě obdržím cenný náhled na svou situaci. S paní Fonville se potkávám již 2 roky a díky ní jsem ve svém rozvoji udělala obrovský pokrok. Doporučuji ji tedy všemi deseti!

Mám veľmi dobrú skúsenosť s pomocou p.Fonville. Je ústretová, dochviľna, na klientovi jej záleží.Mne veľmi pomohla pri dlhoročnom probléme , dnes už vidím riešenie / "svetlo na konci tunela" /.Na základe vlastnej skúsenosti by som určite odporučila pomoc p. doktorky mojim známym.

Pani doktorka mi velmi pomohla v pracovnem jednani oddelit mou impulzivni emocni reakci od faktu. V pracovni sfere to pro me znamenalo zlomovy bod a karierne posun vpred. Libilo se mi, ze jsme to zvladli v prubehu tri setkani. Az se priste octnu v situaci, kde si nebudu umet rady, budu se citit bezmocna, nebo paralizovana cokoli delat, urcite poprosim o setkani prave tuto pani.