MUDr. Alexandra Bruncová

Česká Lípa 1 adresa

Praktický zubní lékař
Purkyňova 1849, Česká Lípa

Umístění: Praktický zubní lékař

Silně nedoporučuji, byla to moje zubařka od dětství. Nejhorší finální zážitek byl, když jsem byl objednaný a čekal jsem 4 hodiny, sedl jsem do křesla, paní doktorka se zeptala jestli mě nic nebolí, nebolelo, tak mě propustila. Šel jsem kvůli prevenci. Měsíc na to jsem změnil zubaře a šel do Hradce Králové a tam mi zjistili plnou pusu kazů. O 2 roky později a 15tis. vše spraveno. Oba moji bratři mají stejnou zkušenost.

Umístění: Praktický zubní lékař Akutni nekolikanasobny zanet postihujici celou levou cast tvare

Pani Dr.Bruncova je da se říct nase rodinna zubní lekarka a nyni je jeji pacienkou i ma dcera...nemohu na ni nic jiného nez pet chvalu...i kdyz jsem ji komplikovala lecbu v mnoha případech tim, ze jsem jeji pomoc vyhledala az vic nez v poslední chvili,vzdy mi vysla vstříc, a i přes velmi nabity program si na me nasla cas (ve většině pripadech jsem nebyla objednana)a z mych jiz velmi akutních potizi mi pomohla s vlidnou a vrelou pomoci. Je to clovek na svém miste...DEKUJI :)

Dnes sem musel navstivit lekare s ohromnou bolesti zubu v 5rano sem prisel do cekarny pani doktorka ordinuje od 6 30 prisla v 5 30 a jeste takrka s kabatem na sobe me okamzite osetrila v 6 10 jsem byl z ordinace venku s ohromnou ulevou moc moc ji dekuju za jeji pomoc a pristup NEKOVAR

Za mě paní doktorka super. Trhala mi dva zuby moudrosti najednou a bez problému :-) Ted´ k ní chodí i mé dvě dcery, starší astmatik ,díky lékům nás dr. varovala, že je možnost ,že bude mít ošklivé zoubky,ale paní doktorka nám vysvětlila a ukázala čištění a poradila jak pečovat a malá má zuby jako perličky. Karolínce je rok a chystáme se tam s ní poprvé. Díky milému chování a lidskému přístupu se Viki nebojí a chodí k ní ráda. Říká se,že 100 lidí 100 názorů,ale za nás paní doktorka výborná :-)

Paní doktorku musím doporučit, naprosto senzační zkušenost.
Přístup milý, přirozený.
Ošetření šetrné, chválím si.
Chci hlavně vychválit, že paní doktorka dělá přesně to co očekávám, řekne vám co bude přesně dělat, takže víte co vás čeká. Narozdíl od jiných lékařů....
Takže chválím, doporučuji a ještě jednou děkuji :-)

Paní doktorka je sice milá a příjemná a jeden zub mi i zachránila, když mi ho už jiný zubař chtěl vytrhnout, ale jinak svou péči zanedbává, preventivní kontrola trvá 2 minuty maximálně, měla jsem zánět dásní a počínající paradentozu a toho si ani nevšimla! Až když jsme tam přišla s problémem dásní tak mi řekla že to nic není,nedalo mi to a objednala jsem se k dentální hygienistce a ta mi řekla, že se jedná o zánět který se musí léčit...

Po dobu co k ní chodíme a nebyl žádný problém (jen preventivní prohlídky) tak dobrý. Příjemná, dokonce i sestřička nás vzala přednostně na prevenci. Ale po tom co se vyskytl problém 6leté dceři (tři kazy) tak to začlo. Plomby nedržely (amalgan), příjemný přístup se stal velice odtažitý a upozorńování že si má více čistit zuby (zoubky si čistíme stále stejně) a pod. Nyní má dcera již vytrženou stoličku (prý byla mrtvá, po vytržení prý zas tak mrtvá nebyla) to byla předtím vrtaná, ale plomba stále vypadávala, tak nakonec ho nechala otevřený ... no a to je jasný, že se takto zub nedá udržet (u dětí obzvlášť) čistý. To samé se teď děje s druhým zubem ... bohužel již dcera má strach ze zubařky a mě došla trpělivost. Hledáme někoho jiného .... zjistila jsem si na jednom fóru více info o pí Bruncové a bohužel nic pozitivního. Takže za mě nedoporučuji, jen snad když nemáte zkažené zuby.

velmi príjemna a velmi důsledná, vybavení rodinace na jednicku a prístup její i sestricky tez
čermáková

Paní doktorka je sice tuze milá, to se jí upřít nedá, ale zubní péči zanedbává. Přecházela jsem od ní k jiné zubařce a ta mi jen při vstupní prohlídce našla šest kazů, další čtyři poté na zubním rentgenu. Plus dva zuby mi bude muset spravovat jen proto, že je paní doktorka bohužel udělala špatně, když na nich musela dělat zákrok :-(

Můj syn chodil k zubaři,který mu nikdy neudělal ani jednu plombu,jen mu oplachoval dásně a říkal,příště uděláme plomby atd.Nechal mému synovi skazit,tak zuby,že kdyby to šlo,tak toho zubaře nechám zaplatit opravu zubů mého syna.Nemohla jsem dlouho sehnat žádného zubaře,byla jsem i u své zubařky jestli by mohla mého syna vzít k sobě,ale ta mu spravovala jen zuby a u dvojky zubu mi řekla ,že ho vytrhne.To jsme ,ale nechtěly,protože nám zubař u kterého jsme byli na pohotovosti řekl,že se dá ten zub zachránit ,aby tam neměl díru.Až nás nakonec vzala paní zubařka Bruncová,řekla nám,že zub je mrtvý a dvojky se dlouho léčí,protože se špatně hojí,ale snaží se zuby mému synovy dát dohromady.Jsem s ní moc spokojená a můj syn také. Brůžková