Masarykova 699/9, Liberec

Zodpovědný, pečlivý a příjemný lékař, v klidu vyslechne, důkladně prohlédne, doporučí, hledá i vhodné alternativy, nenasazuje zbytečně antibiotika a především pořádek v ordinaci, příznivá pracovní doba, také velmi milá, zkušená sestra a spravedlivý systém v čekárně. Doporučuji:-).

Vyborny lekar, svedomity a lidsky. Nic neodbyde, pracuje i nad ramec avych povinnosti. Prijemna sestricka a skvela organizace (cekaci doba, akutni pripady...).

Pan doktor je milý, přívětivý a velmi zkušený doktor. Jsem jím nadšená. Lékaře jsem letos změnila a vím, že jsem udělala to nejlepší.

Tak takového obvodního lékaře, který zvládne udělat v ordinaci i akupunkturu na zablokovaná záda, jsem opravdu ještě nepotkala. Také to byl jediný doktor, který rozpoznal abces v krku, i když jsem před ním navštívila i pohotovost ORL, kde mi sdělili, že v krku nic nevidí. A to není zdaleka všechno, čím tento, ač mladý, ale velmi zkušený pan doktor, předčí i dlouholeté praktické lékaře. Je skvělý!!! :-)

Doktor na svém místě a srdcem. Vyslechne, poradí, pomůže a na nic se nehraje. Doktora Paclta znám několik let a nevyměnil bych ho