Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Masarykova 699/9, Liberec
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Zodpovědný, pečlivý a příjemný lékař, v klidu vyslechne, důkladně prohlédne, doporučí, hledá i vhodné alternativy, nenasazuje zbytečně antibiotika a především pořádek v ordinaci, příznivá pracovní doba, také velmi milá, zkušená sestra a spravedlivý systém v čekárně. Doporučuji:-).


J
Ověřeny pacient

Vyborny lekar, svedomity a lidsky. Nic neodbyde, pracuje i nad ramec avych povinnosti. Prijemna sestricka a skvela organizace (cekaci doba, akutni pripady...).


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je milý, přívětivý a velmi zkušený doktor. Jsem jím nadšená. Lékaře jsem letos změnila a vím, že jsem udělala to nejlepší.


M
Ověřeny pacient

Tak takového obvodního lékaře, který zvládne udělat v ordinaci i akupunkturu na zablokovaná záda, jsem opravdu ještě nepotkala. Také to byl jediný doktor, který rozpoznal abces v krku, i když jsem před ním navštívila i pohotovost ORL, kde mi sdělili, že v krku nic nevidí. A to není zdaleka všechno, čím tento, ač mladý, ale velmi zkušený pan doktor, předčí i dlouholeté praktické lékaře. Je skvělý!!! :-)


S
Ověřeny pacient

Doktor na svém místě a srdcem. Vyslechne, poradí, pomůže a na nic se nehraje. Doktora Paclta znám několik let a nevyměnil bych ho


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti