Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

17. listopadu 1790/5, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Dobrý den byla jsem operovali panem doktorem byla to operace žaludku za dne nejlepší doktor se srdcem na právem místě lidsky chápe dokáže se v cítit do člověka ostatní mě nechtěly pustit domu viděly jen to a to jen sliby a když uděláte atd .. OSN doktor ne to co slíbí a je to tak .. tak to taky je Za mě top doktor byla cest ho poznat Děkuji mu za vše

Ověřený profil

Je pro mne velkou ctí, že se mohu připojit k úžasnému hodnocení pana doktora Foltyse a osobně přidávám mnoho dalších hvězdiček. Mimo lékařskou odbornost oceňuji i lidsko-psychologický přístup k pacientovi.PANE DOKTORE SMEKÁM PŘED VÁMI !!! Yvetta

J
Ověřený profil

Ing. Jan Wozniak, CSc. (30. prosince. 2014)
Abych vyjádřil nejlepší úroveň lékaře, nabízí mi tento server možnost vložení 5 hvězdiček, se kterými je spojeno hodnocení "velmi dobrý". Toto hodnocení však není dostatečně adekvátní, jelikož MUDr. Foltys PhD. není velmi dobrý, ale výtečný chirurg a čeští pacienti mohou být šťastni, že stále zůstává v republice a neodešel provádět chirurgickou praxi do zemí, kde je finanční ocenění takovýchto exceletních lékařů daleko lépe finančně hodnoceno než u nás. Díky pane doktore za Vaši péči.

P
Ověřený profil

Skvělý pan doktor jak po odborné, tak i lidské stránce. Mohu jen potvrdit předešlá hodnocení.
Pavel C.

J
Ověřený profil

MUDr. Foltys odoperoval již několik členu mé rodiny a z úst těchto příbuzných jsem neslyšel nic jiného než chválu. I já jsem měl tu čest dostat se pod ruce pana doktora Foltyse a nemohu jinak, než jen souhlasit s ostatními, kteří s tímto skvělím chirugem měli co dočinění. A to už nemluvě o profesionálním přístupu a individuální peči, se kterou ke každému pacientu přistupuje. I kdybych chtěl nemohu než o panu doktoru Foltysovi hovořit s pokorou a uznáním jeho práce, kterou tak skvěle a svědomitě odvádí. Je to přesný vzor, jak by měl člověk s tímto posláním pracovat a při tom, zůstat skromným.

M
Ověřený profil

Skvělý lékař, perfektní péče, velmi příjemný člověk...vážím si práce pana doktora

Tento lékař mě operoval již 3x,a i když jsem po první operaci měla komplikace,za které nemohl-každá operace s sebou nese určitá rizika,tak mu plně důvěřuji-i proto jsem se do jeho rukou svěřila podruhé i potřetí.Jeho lidský přístup a profesionální péče je příkladná a velice si jej za vše vážím,moc mi pomohl.

Ještě jednou bych chtěla alespoň touto formou poděkovat panu Mudr.Foltysovi za jeho pečlivý a starostlivý přístup,za profesionální a přitom lidský přístup.Také bych chtěla poděkovat všem sestřičkám a zdravotním pracovníkům na oddělení "D" FN v Ostravě za jejich přístup,úsměvy,které rozdávaly všude kolem,pohodu,kterou přenášely dál mezi nás pacienty.Můj pobyt v nemocnici trval jen 5dní,ale i tak na ně nikdy nezapomenu.
A vám ostatním bych chtěla vzkázat.Sestřičky i doktoři jsou jen lidé,mají právo být někdy smutní,mají právo pochybit,ale mají právo na váš úsměv a poděkování za péči, které se vám dostalo.A tak to prosím udělejte hned,protože "čas je pouhé prozatím".

Ověřený profil

Tak pokud je dole uvedený případ pravdivý, je to samozřejmě smutné, ale VZDY u každé operace je určité riziko.
Já mám naštěstí opačnou zkušenost- dr. Foltyse jsem si vybral k operaci žlučníku na doporučení několika známých (dokonce i zdrav. sestry z FNO, kterou sám operoval), žlučník odstranil laparoskopicky a bez komplikací, takže 3. den jsem byl už doma z nemocnice. Jeden z mála doktorů, kterému důvěřuji.

Neměla jsem v úmyslu vůbec zde zveřejnit svůj názor,ale příspěvek nespokojené paní mě doslova nadzvedl ze židle.Nemám ráda takové to obviňování přes někoho,jedna paní povídala,jedna paní měla atd.Myslím,že pan doktor FOLTYS je velice pečlivý,uvážlivý a citlivý člověk.Pokud v jeho práci došlo k něčemu podobnému(ale pochybuji o tom)je nasnadě,že se tím bude trápit celý život,protože i lékaři mají duši a srdce vážená paní.Maminka mého muže je zdravotní sestra a tudíž vím,jak ji některé případy dokázaly zasáhnout hluboko do srdce.Jsem pacientkou pana doktora jen krátce,a i když jej neznám moc dobře-NEŠLA BYCH UŽ JINAM!Ve chvíli,kdy by mě někteří jiní lékaři poslali do horoucích pekel,já mu stála zato,aby mi věnoval svůj čas a vše pečlivě vysvětlil.Myslím si,že každý rozumný člověk musí před panem doktorem smeknout.Už jen proto,že za svoji praxi dokázal spoustě lidí pomoci a přesto je nadále skromným,obyčejným,lidským člověkem.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti