Alergolog Plzeň

• „Perfektní přístup k pacientům. Opravdu důkladná kontrola. Lidský přístup a kvalitní vysvětlení. Spokojenost. Doporučuji se objednat. Více

Husova 18, Plzeň Mapa

Alergologická ambulance

• „My máme jen dobré zkušenosti chodila jsem s oběma chlapci k paní doktorce několik let až do dospělosti,mile a s ochotou se k nám chovala vždy,nyní k ní chodí oba synové se svými dětmi a zase spokojenost a to za ní jezdí jeden ze synů ze šumavy a neměnili by.Sestřičku má také moc milou .Profesionální přístup neměnili bychom. Více

Karoliny Světlé 1, Plzeň Mapa

Alergologická poradna

• Alergolog, Imunolog

„Dnes jsem byla u paní doktorky a nemůžu jinak než chválit. Za každého takového člověka jsem ráda. Někdy si myslím, že už ani neexistují a pak jsem velice potěšena. Paní doktorka má mé sympatie. Více

Alej Svobody 80, Plzeň Mapa

FN Lochotín, Ústav imunologie a alergologie

• „Paní doktorka a sestřička jsou velice milé, děti si je oblíbí, tudíž přestanou mít strach a umí i dobře poradit. Dnes je těžké najít takovéto doktory. :-) Více

Voldušská 750/II, Rokycany Mapa

Ambulance alergologie a kl.imunologie

• „K paní doktorce chodím již několik let a vždy je vše naprosto v pořádku. Její přístup je super a při objednání Vás objedná klidně ještě ten den, nemá žádné dlouhé čekačky a vždy je milá. Sestřička taktéž. Více

Vejprnická 56, Plzeň Mapa

Ordinace alergologie a imunologie

• „Nemohla jsem ani uvěřit, že v dnešní době existují stále takoví lékaři, kteří jsou vážně milí a baví se s Vámi jako s lidmi. S dětmi to neuvěřitelně umí a i dcera říká, že je to nejhodnější paní doktorka. A já to musím jen potvrdit. Vřele doporučuji!!! Milé jednání, rozumná domluva, stále úsměv na tváři, objednání na čas bez čekání! Více

Lochotínská 18, Plzeň Mapa

• Alergolog, Chirurg, Dermatol… og, Dětský psycholog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Logoped, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Proktolog, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Čechova 2641/44, Plzeň Mapa

Poliklinika Bory s.r.o.

• „Odborny pristup, srozumitelne vysvetleni dane problematiky, snaha pomoci, rychla objednaci lhuta, dodrzeni casu. Doporucuji. Více

Erbenova 4, Plzeň Mapa

Alergologicko - imunologická ordinace

• „Velice starostlivá, milá, sympatická a obětavá lékařka. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Husova 1205, Přeštice Mapa

Alergologie

• „Super lékařka, vždy mě přivítá úsměvem, vše podrobně vysvětlí. Je velmi vstřicná. V ordinaci jsem nikdy neměla pocit, že bych byla na obtíž, jak se to často stává u jiných lékařů. Více

Alej Svobody 80, Plzeň Mapa

FN Lochotin