M.J.Husa, blok 612 453, Most
Ord. praktického lékaře stomatologa

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Na začátku doby, kdy jsem chodila k p. doktorce jsem s ní byla velice spokojená. Vždy byla milá, usměvavá a ochotná, jak p. doktorka, tak i sestřička. Nikdy jsem neměla žádný, veliký problém, tak jsem si jí nemohla vynachválit.
Až do doby. než Mi p. doktorka vytrhla horní zub a Já jsem dostala do rány suchý zánět lůžka! Laik možná neví, o co se jedná, ale zasvěcený člověk, ví , jaká je to neskutečná, krutá bolest!
Po několikátém čištění p. doktorka usoudila, že je rána, již zahojená a řekla, že už je to dobré!!
Bohužel, Já jsem musela po jejím, DOBRÉM léčení, jak říkala, postoupit operační zákrok, kde Mi , byla rána řádně ošetřena a zašita několika stehy!!!
Jak je možné, že tak zkušená doktorka a nepozná, že rána není zahojená?
Bohužel, vždy nestačí jen ochota a úsměv?!
Vždy by měla být na 1. místě profesionalita!

Super paní doktorka, která prostě svou práci umí a navíc je příjemná a milá na své pacienty, stejně tak i sestřička.

Tato paní doktorka bývávala dokonalá, ale s přibývajícími pacienty jsou výsledky její práce žalostné. Plomby přes dva zuby nejsou ničím vyjímečným. Díky jejímu DOKONALÉMU zákroku,jsem musel absolvovat zákrok na operačním sálku, protože jinak ta prasečina opravit nešla.Takže pokud chcete chodit k zubaři co nejčastěji, tak tato ordinace je pro vás ideální.

Málokdy se stane, že jak paní doktorka, tak i sestřička jsou velmi milé a prostě umějí jednat s lidmi. Hlavní ale je profesionalita paní doktorky. Naprosto bezbolestné zákroky. Opravdu má nejlepší zkušenost v životě ve stomatologickém křesle. Škoda jen, že již neberou nové pacienty.

X

Výborná doktorka. Já neuvěřitelný strašpitel jsem byla okolnostmi donucena jít na zubařské křeslo. Paní doktorka už mě jen svým hlasem dokázala dost uklidnit, to stejné sestřička. Je velmi pečlivá a opatrná, u mě opravdu bezbolestné ošetření...Mohu jen doporučit.

pečlivá,a prostě umí

Absolutně nejlepší paní zubařka, zoubky vždy dá do pořádku.

mohu potvrdit , že přístup k pacientům je fantastický jak od paní doktorky tak od sestřičky , jen mi mrzí že jsem k ní nepřešla už dávno , mohla jsem si ušetřit špatné zkušenosti od bývalého " zubaře "

Výborná paní doktorka,šikovné ruce,už nemám takový strach,hezký přístup k pacientům,to samé platí o sestřičce Jitce,vždy milá usměvavá,ochotná,

Skutečně velmi dobrý a ochotný stomatolog. Vždy pomůže a poradí. Ošetření rychlé a bez delšího čekání.