MUDr. Alena Pyšková-Ševčíková

Internista Více

Frýdek-Místek 1 adresa

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

Jsem pacientem zhruba 10 let a je to nejlepší diabetoložka v okolí. Ikdyž čekací doba je někdy dlouhá, ale jak se říká, na dobrého lékaře si člověk musí počkat. A to, jak někdo v čekárně říká, že je nepříjemná k pacientům, tak má asi důvod a to takový, že ji záleží na zdraví každého pacienta a to v dnešní době je málokterý lékař. Za mě obrovská spokojenost a paní doktorce přeji hodně pevných nervů.

Lékařka vynikající. Pečlivá.Ještě kdyby vyřešila denní pořadí pacientů na určitou HODINU bezvadné.

S jejím přístupem k pacientům jsem se nikde nesetkala. Je to velice chytrá,trpělivá a odpovědná lékařka, která má zájem o zdraví každého pacienta a každému opravdu zodpovědně pomahá zvládat tuto nevylečitelnou nemoc. Velice si jejího přístupu k pacientům vážím
Děkuji pacientka

K paní doktorce chodíme s manželem již mnoho let a jsme s jejím léčením spokojeni. Jediné co nám trochu vadí je, že se musí dlouho čekat na ošetření. Ale na vše se dá zvyknout a připojuji se k názoru, že na dobrého lékaře si holt pacient musí počkat. A co u ní obdivujeme je, že neustále sleduje nové léčebné metody, které využívá v léčbě nás, pacientů.
Děkujeme

Mám s diabetem velké komplikace a paní doktorka je snad jediný lékař,který je schopný mi v mých problémech pomáhat.Díky za její obětavost a neutuchjíci snahu nalézat nové druhy léčby ke skvalitnění mého života.Díky

Ztotožňujeme se paní MUDr Kaszturovou a sami se přesvědčili o jejich kvalitách. Děkujeme za péči a pomoc, hlavně manželce, kterou včasným odesláním do nemocnice zachránila od velkých problémů.

Hraničtí

pani doktorka je ta nejlepší

Děkuji za sebe i své pacienty za její kvalitní péči jak interní tak diabetologickou,za spoustu jejího času,který jim věnuje,neúnavně vysvětluje podstatu chorob i léčby,takže jsou pacieti dobře informováni a lépe nám,ostatním lékařům,pomáhají v boji o své zdraví.
Ocěňuji její široký medicínský rozhled,který využívá ve své praxi a v neposlední řadě taky její přísnost,která se ve finále podílí na prodloužení života našich společných pacientů.
Mám infomace,že pacienti,kterým jde o zdraví si rádi na kvalitního lékaře počkají.

vy jste pani doktorko ta nejlepší co znam hodna ochotna a vyznate se v medicině

Paní doktorka při léčbě hovoří s pacientem jako kdyby byla na lékařském sympoziu.Mluví velice rychle,zbytečně dlouho, pro pacienta naprosto nesrozumitelně. Pacient si vyslechne až 40 minutovou přednášku, starší člověk nemá šanci si vyfiltrovat pro něj to podstatné, např. jak korigovat dávky inzulinu apod. Neskutečně dlouhé čekací doby. Pacienti musí 6.30 jít na krev, čekat pak do 9 hod, až začne p.doktorka ordinovat, někdy odcházím i kolem 14.00 hod.