Zubní lékař
Sokolská 129, Děčín

U teto pani zubarky jsou na prvnim miste bohuzel penize. Navstivila jsem ji s petiletym synem na pohotovosti ktery plakal bolesti ale po temer dvouhodinovem cekani ho ani nedokazala osetrit , nebot na prvnim miste byla straost jak vyuctujeme zakrok s moji evropskou kartickou a mam-li u sebe hotovost k zaplaceni. Pozadala jsem ji at synovi hlavne pomuze a ze vse uhradim, ale uradovani je na prvnim miste.
Absoulutne nema k detem citlivy pristup se synem jsem byla uz u zubare nekolikrat ikdyz prevazne v zahranici a zadny problem nikdy nebyl a to ma za sebou nekolik kompletnich zakroku, vcetne injekci i vrtani a rentgenu a do konce se i k zubari tesil na to zvedaci kreslo a a na tu spoustu naradi ktere mu zase ukazi. U teto pani doktorky si nenachal syn na sebe ani sahnout.

Chodila jsem k pani doktorce jako dite. Vzdycky jsem se bala zubaru a moc pomohlo, jak se pani doktorka mila a trpeliva. Na druhou stranu jsem u ni podstoupila resekci a i kdyz nejsem zubar, verim, ze zakrok nemusel byt tolik bolestivy. Po dobu jednoho tydne mi kazdy den menila dren a ja se pamatuji jak jsem se na kresle kroutila bolesti. Od te doby jsem mela mnoho zubaru (i v zahranici) a nikdy jsem uz nezazila tolik bolesti. Protoze kdyz jste dite, nikdo vam neveri - smutne. Kvalitni zubar v detstvi ma veliky vliv na dentalni pristup v dospelosti.

Je velice milá, chodíme k ní celá rodina. Vždy nás léčila sama, bez dentální poradkyně a nyní Vás hned objednává k dentistce za 500 Kč. a doporučí ji alespoň 2x do roka .Jinak spokojenost.

Dobrý den.
Sleduji kladná hodnocení pacientů, ale myslím si, že si neuvědomují za jakou cenu si zasluhují takovou péči. Mám potvrzeno od revizního lékaře zdravotní pojišťovny, že některé zákroky jsou plně hrazeny zdravotní pojišťovnou a paní doktorka si je ještě nechá bohatě zaplatit od pacientů. Naší rodinu, jak jsem zjistil, to stálo od začátku roku již několik tisíc korun. Způsob práce a nutnost některých zákroků si nedovoluji posuzovat, protože nejsem odborník, ale myslím si, že by se i zde něco našlo. Ošetřující lékař, dle vyjádření revizního lékaře, musí v první řadě nabídnout pacientovi bezplatnou péči a poté ho seznámit s případnými placenými zákroky. Je velice smutné, že lékaři zneužívají svého monopolního postavení a nedostatku lékařů. Samozřejmě, jak jsem si ověřil ve svém okolí, že tato lékařka není v tomto jednání sama a je velice smutné, ža pacienti si to nechávají líbit a neptajíse PROČ !!!!
JSTE VE SVÉM PODNIKÁNÍ A ZAMĚSTNÁNÍ TAKÉ DVAKRÁT PLACENI Pokud si to necháme i nadále líbit, tak se situace nezmění a nakonec obyčejní lidé nebudou mít ani na tu základní péči! Téměř všichni máme přístup k internetu, tak se ptejte zodpovědných ministerstev, komor a kontrolních orgánů, které si platíme z daní, zjišťujte skutečnost a pak se asi změní mnohá hodnocení !!!!

Paní doktorka je na svém místě profesionálka, trochu dražší než ostatní stomatologové, ale to snad za ten profi výkon nevadí.

Paní doktorka je nejlepší,milá,moc šikovná.Chodíme k ní rádi. V ordinaci je velmi příjemná atmosféra.

Dobrý den, k paní zubařce dojíždím s celou rodinou z UL a je to nejlepší stomatolog kterého znám, mohu ji pouze doporučit.

Já udělala hroznou chybu, že jsem kvůli změně bydliště přešla k jiné zubařce! Teď bych se ráda vrátila k MUDr. Křemenové, protože je příjemná a hodná. Od malinka je pro mě návštěva zubaře utrpení, ale jako malá jsem hlavně chodila zase k někomu jinému. MUDr.Křemenová mi dělala různé zákroky, ale nikdy to nebylo tak strašné jako jinde... Jak říkám, hlavně byla vždycky příjemná... Takže dávám jedničku s hvězdičkou!

Před 10 lety jsem se přistěhovala do Děčína a nikoho neznala. K paní zubařce mě doporučila kolegyně, paní doktorka se stala naší rodinou zubařkou a jsme s ní velmi spokojeni.

Jedna z nejhorších. Zbytečně vytrhané zuby. Snaha neléčit, ale trhat a nahrazovat drahými náhradami.