Praktický lékař pro dospělé
Kubelíkova 604, Liberec

velice příjemná jsme spokojeni chodíme k ní už 20 let sestřička je také hodná nemůžeme si stěžovat vždy vyhoví

Takto si i já představuji rodinného lékaře, naprostá spokojenost ve všech směrech. Dokáže vyslechnou, je vždy usměvavý a hlavně si nehraje na " všeuměla". Není -li si 100% jistý, doporučí návštěvu specialisty. Díky, že Vás mám pane doktore.

Nikdy zadny problem jsem nemela. Vzdy se mi pani doktorka a sestricka snazily vyjit vstric. Veskere me nemoci byli vzdy dobre leceny. A to, ze se ceka. Ceka se vsude a notabene, kdyz tam jde plno lidi bez objednani. Nebo vy by jste chteli, kdyz vam je blbe, se nejdriv telefonicky objednat??? Takze ja jsem maximalne spokojena, a to ze nekdo nekdy neprijemnej, vy jste vzdy mily a usmevavy?? Ono to pokazdy proste nejde, kdyz treba musite zdelovat ne priznive diagnosy, nebo kdyz nejaky pacient je nespokojeny i prez veskerou peci...

Pani doktorka pravdepodobne nedodržuje postupy u bielych blomb. Zub pred vložením výplne nenaleptáva a výsledok je znova rovnaký. Blomba mi vypadla už druhý krát.
Ďalšiu šancu už pani doktorke bohužiaľ nedám.

Paní doktorky i sestry si velice vážím a jsem s nimi nadmíru spokojen. Po každé návštěvě se mi zlepší nálada,vždy je obě rád vidím. Obě jsou velice milé a pečlivé,za jiné bych je nevyměnil!!! Daniel Vaňkát

Výborná lékařka, její ordinační hodiny jdou nad rámec běžného rozsahu - např. v pondělí od rána až do šesti hodin do večera. Nevím o jiném lékaři, který by ordinoval tak dlouho. Sestřička umí být nepříjemná, ale jen tehdy, jste-li nepříjemní vy. Přijdete-li s rýmičkou, kterou máte už 4 dny, minutu před koncem ordinačních hodin, kdy má paní doktorka vyrážet na návštěvy pacientů, je zřejmé, že z Vás nadšení nebudou.

Je to fajn doktorka vždy je taková usměvavá a sestra též.....není jako ostatní doktoři: tak zkusíme tohle a uvidíme jestli to pomůže a když ne tak jsem zas přijďte, k ní vždy přijdu jen jednou a jsem zas zdráv....... proste jsem nadmíru spokojen

super doktorka a sestřička je úžasná velmi dobře se tam vždy cítím. Děkuji za její péči!!!

K pí.doktorce jsem přešla hned od svého dětského lékaře a můžu říci, že jednala vždy na profesionální úrovni, byla vždy velmi milá a ochotná. Mé onemocnění mi léčila vždy důkladněji než dětský lékař. Velmi si paní doktorky Konečné vážím

Nemám s paní doktorkou žádný problém ani se sestrou. Jdu k nim, když potřebuji nebo musím a vždy odejdu spokojen.