Svělá lékařka, s takovou ochotou a pochopením jsem se ještě nesetkala. Na pacienta si udělá tolik času, kolik vyžaduje, vše vysvětlí a poradí. Děkuji

El. Krásnohorské 321, Frýdek-Místek
Nemocnice ve Frýdku-Místku (mapa)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek
Sagena s.r.o., Denní stacionář interní (mapa)

Na p.dr.Kocichovou mam svuj nazor.Loni jsme byli odeslani prim.revmatologie z O-Poruby s 18 letou dcerou k p.doktorce,aby ji sledovala.Ta nam oznamila,ze dcera tam nema chodit,ze revmatologa nepotrebuje.Ze je to zbytecne.Verila jsem ji jako odbornikovi.Nyni dcera 19let s momentalni dg.Revmaticka artritida,ktera ji zpusobila zavazny zanet v oku.Velmi me tento postoj zklamal,vzdy jsem verila,ze v nasem zdravotnictvi mame odborniky.R.Kubalakova.