Ord. praktického lékaře stomatologa
Duchcovská 2, Teplice

Paní doktorka mne ošetřovala pouze ambulantně- vytrhnutí zubu moudrosti. Odmítla mne registrovat, což chápu, pokud má hodně pacientů. Odůvodnila to tím, že se jí to nevyplatí (2-3 roky péče). Před výkonem i po dělala rentgenové snímky a vysvětlila postup. Ačkoli se jí zub zlomil (zůstaly tam kořeny), což se asi může u těchto zubů stát, působila na mně jako šikovná zubařka, avšak s otřesným, hrubým a arogantním chováním k pacientovi. Věty jako: "To jsme si teda vzaly (se sestrou) dobrou práci na dopoledne!", "Ona pořád slintá, neslintejte, ona se tady dáví..." (čekala, že budu ten hnus polykat, místo aby hned vzaly odsávačku), "Já na Vás nemám čas, ty kořeny Vám dovytrhnu za dva týdny".. Na otázky v pauzách během výkonu nereagovala a po dlouhé pauze za ni odpovídala její sestra. Sestra byla vstřícná a ochotná. Týden mě nechala ústa jenom ledovat a jíst ibalgin. Nedala preventivně antibiotika a čekala, jak to dopadne. Dopadlo to tak, že jsem musela přijít znova a najednou mi hned s úlisným úsměvem psala antibiotika- asi si uvědomila, že to nejspíš zanedbala. Zub nechtěla dovytrhnout- což opět chápu- poslala mne k chirurgovi. S sebou mi dala velice špatně vytisknutý, šmouhovatý rentgenový snímek, který jsem ale nekomentovala s vědomím, že snad zkušenému doktorovi toto stačí. Mám prý přijít potom na kontrolu. Chirurg mne po další delší době, kdy už dáseň zarostla, objednal. Promarnila jsem čas, protože když viděl snímek, nadával, že na tom nic není vidět, že on tam snad!! nemá rentgen (nebo rozbitý) či ho dělat nebude?? už nevím, a odeslal mne pryč, ať si to prý nechám udělat tam, kde bydlím. Pokud jste stálá klientela paní doktorky, asi bude slušná a vezme Vás přesně na čas- na to se snaží u SVÝCH pacientů dbát. Pokud jste holka z ulice, co potřebuje akutně ošetřit, tak díky hodné sestře se tam dostanete, ale pak Vám bude za trest dáváno na odiv, jak obtěžujete, bude s Vámi jednáno zpatra a ani nestihnete paní doktorku pozdravovat od jejích unámých z Ústí nad Labem, protože půjdete jinam. Aneta Kocmanová

Nesmyslné ceny, ošetření bylo bolestivé a když mi po 14 dnech vypadla plomba (stála přes 5 tisíc korun) tak mi bylo sděleno, že je to můj problém, reklamace jsem se nedočkal.

MUDr. Alena Hronová je bezpochyby velice kvalitní stomatoložka a jsem rád, že je mou ošetřující lékařkou. Za velice důležité považuji především její schopnost komunikace s pacientem - vždy dokáže trpělivě a přesně vysvětlit problém a navrhnout a popsat i možná řešení. Přesvědčil jsem se opakovaně, že nenavrhuje další léčebný postup podle vyšší ceny nebo snadnější práce, ale zejména tak, aby vyhovoval samotnému pacientovi. Upozorňuje včas na možná rizika, uplatňuje své bohaté zkušenosti a přidává pokaždé také dostatek osvěty. Rovněž z odborného hlediska je její práce pečlivá a precizní. Například můstky, které mi od dvou pražských stomatologů špatně seděly, a protože byly i z nevhodného materiálu, drolily se, navrhla a připravila tak, že nyní výborně sedí. Její přístup i odvedenou práci oceňuji tak vysoko, že se mi vyplatí do její ordinace dojíždět z Prahy! Nemohu sice říci, že se k ní vyloženě těším, ale po několika ne zrovna dobrých zkušenostech s pražskými zubaři je to nepochybně odborník, k němuž mám po dlouhé době velkou důvěru.
VLADIMÍR ZEMÁNEK

kOMUNIKATIVNÍ,VSTŘÍCNÁ,ODBORNĚ NA VÝŠI,SLEDUJE NOVINKY,ŠKOLÍ SE
OBLÍBENÁ V KOLEKTIVU,SPORTOVNĚ ZALOŽENÁ
JE NA NI SPOLEHNUTÍ,
VŽDY SE S PROBLÉMY PORVE,NENI ODMĚRENY,SABINE

Jsem překvapena s rozporuplnými hodnoceními na p. MUDr. Hronovou, z vlstní zkušenosti vím, že práce p. doktorky je velmi kvalifikovaná a s osobním přístupem k pacientovi, problém vždy rozebere, přednese možnosti nápravy a doporučí nejvhodnější řešení. Ordinace je moderně vybavena a velmi se dbá na čistotu, sestřička je vždy ochotná, spojení s přilehlou zubní hygienistkou se mi jeví jako velmi přínosné pro pacienta. Svým známým bych p. doktorku jednoznačně doporučila.
N. Tahová

Jako dlouholetá pacientka MUDr.Hronové musím reagovat na anonymní stesky některých pacientů.
Chodím k paní doktorce již 15 let a musím konstatovat, že objednací doba je vždy dodržena, v ordinaci má nové přístroje, její pracovní postupy jsou stále nové a při práci se mnou komunikuje o mých zubních problémech.
Paní doktorce důvěřuji a ráda za její odvedenou práci zaplatím. Nikdy mi nedělá zbytečné výplně a před zahájením práce vždy zuby vyfotí a ukáže na obrazovce problém.
V ordinaci se klade důraz na prevenci a dodržování pravidelné ústní hygieny a to je pro mě také dost důležitý aspekt při návštěvě zubního lékaře.
Pro ochotu a dobře odvedenou práci ráda ordinaci paní doktorky Hronové navštěvuji a jsem ochotna za kvalitní oštěření zaplatit. Každý si musíme porovnat životní hodnoty a péči o své zdraví nepodceňovat.
Jana Máková

Toto může napsat jen člověk,který si nenechá odborně poradit....

Vyšetření udělá stylem, že veškeré plomby chce vyměnit bezdůvodně za nové (aby si asi vydělala), trhat zdravé 8, nepříjemná a hned poslat za velký obnos vedle k zubní hygieničce - jedná velká rodina a jeden velký bussines, toto není zubařka! Platit by si nechala a za nic a potvrzení o zaplacení nedá!

a není příliš drahá?

Příjemné a milé jednání.Sestřička vždy ochotná.