Privátní ord. pro gyn. a porodnictví
Viniční 235, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Privátní ord. pro gyn. a porodnictví Jiný

Cekala me operace,kterou muj byvaly gynekolog videl jako nevyhnutelnou. Po nezavazne konzultaci u pani doktorky Ceresnakove,ke ktere jsem dochazela pouze ambulantne,jsem se operaci vyhla. I pres naplnenou kapacitu jsem s jejim dovolenim k ni prestoupila (pozdeji i moje maminka a sestra)a uzasnejsi pani doktorku neznam. Uz to je asi 20let. Diky ni jsem zvladla dve tehotenstvi,par problemu zdravotnich,ale vzdy jsem od ni odchazela klidnejsi. Pani doktorka je clovek na spravnem miste.

Umístění: Privátní ord. pro gyn. a porodnictví Jiný

Nikdy jsem si nemyslela, že se na návštěvu gynekologa můžete těšit a během kontroly se zasmát. Velmi empatická, lidsky příjemná paní doktorka. Poslední dobou někdy v zastoupení, ale lékař byl také vždy velmi příjemný a je možné se na požádání objednat i jen k paní doktorce. Jen je důležité to zmínit sestře.

Umístění: Privátní ord. pro gyn. a porodnictví predpis

Snažila som sa dovolať k pani doktorke presne 3 dni, nakoľko mal môj lekár v tom čase dovolenku a pani doktorka bola uvedená na webe ako zástup. Bohužiaľ, v ordinácii mi to nik nezdvihol. Keď som sa snažila dostaviť do ordinácie osobne vo vypísaných ordinačných hodinách (v utorok do 17.00) čakal ma nemilý oznam na dverách, "Dnes ordinujeme do 15:15 hod". Pani doktorku nepoznám, môže byť dobrý odborník, ale za organizáciu a prístup dávam 2 hviezdičky. Nakoniec som si vybavila recept niekde úplne inde bez najmenších problémov.

Doktorka je super, avšak pokaždé, když přijdu na měsíc plánovanou kontrolu, je tam nějaký doktor, který není uvedený ani na dveřích ani na internetových stránkách, takže jeho jméno se dozvíte až z receptu. To, že mě bude vyšetřovat úplně cizí lékař, zjistím až poté, co mě sestra pošle do ordinace. Ordinační hodiny si stanoví pokaždé nějak jinak, dnes jsem se tam stavovala, na internetu mají uvedené ordinační hodiny do pěti, nicméně dnes měli jen do tří, což není nikde napsané. Setra je nepříjemná a neochotná. Po půl roce předepisování antibiotik na všechno možné, jsem se já sama musela doporučit na laparoskopickou operaci s podezřením na endometriózu, která mi byla následně opravdu diagnostikována. Když jsem řešila léčbu, paní doktorka mi na rovinu řekla, že o té nemoci v podstatě nic neví a že si mám já sama říct, co chci předepsat. Dnes to byla poslední kapka, odcházím jinam.

K paní doktorce chodím už několik let (hned jak převzala ordinaci za svoji maminku) a jsem s ní velice spokojená. Je velice milá, příjemná a pečlivá. Hodně mi pomohla nejen jako gynekoložka, ale i jako psycholog. Když jsem měla nějaký zdravotní problém, tak se mi věnovala s velikou profesionalitou a nikdy nic nezanedbala. Vždy mě odeslala na nutná vyšetření, i když já jsem si myslela, že to nutné není. Naopak když mě po jednom potratu a pak těhotenství s dvojčaty předávala do péče lékařů ve Fakultní nemocnici, tak jsem ji prosila, abych během celého těhotenství mohla zůstat u ní, protože ji plně důvěřuji. Chodí k ní i moje maminka, které je už více než 50 let a také je u ní velice spokojená. Paní doktorka ji vždy odešle na všechna nutná vyšetření vztahující se k jejímu věku. Trochu mi vadí jen to, že i když jsem objednaná na určitou hodinu, tak musím někdy čekat delší dobu než mě paní doktorka vezme.

Paní doktorka je velmi příjemná a přátelská, i když je pravda, že jsem nikdy neměla žádný zdravotní problém, takže odborný přístup a léčbu posoudit nemohu, věřím ale, že by bylo vše v nejlepším pořádku.
Zarazilo mě jen, když na mě sestřička vyrukovala s expresním příplatkem 350,-! Kč za předání receptu na Postinor, který sám o sobě stojí ještě dalších 480,- Kč. O expresním příplatku jsem ve svém okolí nikdy neslyšela. Při nedávném objednávání na příští roční preventivní prohlídku (s 2-měsíčním přestihem a návrhem termínu zhruba 14 dní po minulém termínu, aby to nebylo méně než 1 rok) mi sestra tvrdila, že jsou u VZP nová pravidla a objednává se až za 13, nikoliv 12 měsíců. Poté jsem si to ověřovala u VZP a zjistila, že sestra lže. Jako vzorný plátce pojistého mám nárok opravdu na 1 prohlídku za 12 měsíců.
Tímto si tato ordinace nasbírala několik mínusových bodů, ale i přesto věřím, že se až na tyto neférové praktiky pacientovi dostane odborná a kvalitní péče.

Paní doktorka je sice milá a ochotná, ale v poslední době je neustále zastupovaná lékařem, které se ani nepředstaví, takže v podstatě nechodíte k paní doktorce, ale jejímu zástupci. Pacienti jsou na to upozorněni až při vstupu do ordinace, což je velice neprofesionální a nepříjemné.
Sestra je arogantní a přestože se objednáte na ráno, abyste nemuseli čekat, čekáte minimálně třičtvrtě hodiny. Od sestry která určuje pořadí se slovo pardon nebo omlouvám se za čekání neslyší nikdy.
V dnešní době, kdy je v Brně kolem 100 gynekologů je opravdu zbytečné podstupovat pravidelný zástup, dlouhé čekací doby a protivnou sestru.

Chtěla jsem se zeptat, jak je to s předepisováním antikoncepce u paní doktorky.
Zda - li je nutné si předem zavolat, popř. se rovnou i nechat vyšetřit, nebo recept vydá i bez prohlídky. Děkuji.

Paní doktorka vždycky poradila a byla vstřícná, kéž by se chovali všichni lékaři tak, jako ona ! neměnila bych !

Jsem velice spokojená.