Adresa

Praktický lékař pro dospělé
nám. Sokolovské 307/6, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé diagnostické testy

Skvela doktorka opravdu!!! Vzdy pomuze vyleci a vzdy mi predepisuje leky jen kdyz jsou potreba... A nikdy jsem necekala vuc nez 15-20 min

Ověřený profil

fakt super paní Doktorka (velkým D)zaslouží si to.To, že se někdy u paní doktorky čeká déle,to je známka kvality-dává si na nás pacientech záležet ,aby nic nezanedbala!Já osobně,bych naši pani doktorku nevyměnila -je super a jen tak dál paní doktorko!!Myslím ,
že stoji i za slůvko naše paní sestřička,bezva ženská a myslím ,že s pani doktorkou dobrá dvojka!Děkuji vám Radičová Jana

D
Ověřený profil

Paní doktorka Brabcová je dobrá doktorka.Zažila jsem více lékařů a je super.Jsem taky důchodce a ve frontě čekám,ale to je všude a ještě horší.Když venku stojíte a pomlouváte,tak vám to nevadí? A tady aspoň sedíte.Paní doktorka má nárok na dovolenou,jako každý jiný-vy nejezdíte,nebo jste nejezdili? Ale tady je vidět,že jí to závidíte!!Lidi,žijte a nechte žít,život je tak krátký.


M
Ověřený profil

Chodím k paní doktorce také řádku let, jsem s ní spokojená, je lidská a vždy mi pomohla.


super doktorka


Velmi dobré diagnostické schopnosti. Je to jeden z mála lidi, který při lécení používá mozek a uvažuje v souvislostech. Je pravda, že její přístup je svéráznější, ale mě to vyhovuje, když vam říká věci narovinu. Jakub


Ověřený profil

U paní doktorky jsem byla od roku 2000 až do minulého týdne. Nepatřím zrovna k příliš nemocným a tak se často stalo, že jsem se s ní viděla tak jednou za rok až dva. Většinou jsem byla s péčí docela spokojená, čekací dobu nebudu raději komentovat.Péče v posledních asi 3 letech začala upadat. Když pominu, že jsem se ve svých 31 letech chtěla poprvé objednat na pravidelnou dvouletou prohlídku, a již přes rok a půl čekám na objednání, tak poslední kapkou bylo, když jsem se minulý týden chtěla objednat na prohlídku v těhotenství. Gynekoložka mi zdůrazňovala, ať se objednám mimo akutní pacienty, abych něco nechytla. Když jsem se telefonicky pokusila objednat, sestra mi poněkud nevybíravě řekla, že na nic takového nemám nárok a mám si přijít mezi normální akutní pacienty.......co dodat....... přehlásila jsem se k jinému lékaři a paní doktorku opravdu nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nemohu si na paní doktorku stěžovat. Chodím k ní už 10 let a vše mi pokaždé dobře vyléčila. A to že někomu vadí dlouho čekat-mi ukažte lékaře, u kterého se nečeká!!! hlavně, ten kdo chce, tak si na kvalitní ošetření přece počká.


Paní Brabcová je dle mého názoru pouhá předepisovačka receptů a sepisovačka pracovních neschopností. Na ošetření se čeká nejméně hodinu i přes to, že je čekárna prázdná a v ordinaci nikdo není.
Neustále si stěžuje na pojišťovny, přestože to je její smluvní věc a ne věc pacienta - snaží se v pacientovi vzbudit pocit viny z toho, že kvůli němu bude mít problémy s pojišťovnou, kdykoli pacient žádá skutečné vyšetření a ne jen potvrzení o neschopnosti.
Bída, skutečně bída.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je extrémně zpomalená (cca 1 pacient za hodinu), neustále jezdí na dovolené a "semináře" (minimálně jednou do měsíce), na prohlídky objednává na tři měsíce dopředu (že prý má plno), je neochotná.
Když jsem požádala o skutečné vyšetření, začala se ohánět tím, že jí to pojišťovna neproplatí a nebo že jí kvůli tomu sníží limity. Přitom k ní přijdu maximálně jednou do roka.

Při čekání v čekárně každého člověka zarazí frekvence, kterou neustále někdo zvoní na její "zadní vchod" a je sestrou uvítán a vpouštěn dovnitř.

Doktorka dle mého názoru nevyšetřuje (a teď nemluvím o kontrole uzlin a pohledové kontrole mandlí), ale pouze předepisuje preparáty farmaceutických společností, na jejichž semináře tak často jezdí.

Jestli nemusíte, tuhle lékařku (v tomto případě doslova a do písmene) skutečně neberte.

PS pro všechny, kteří se pozastavují nad negativním hodnocením: To, že Vám paní Brabcová vždy napsala neschopenku tak, jak jste potřebovali, bez zbytečného otálení, ještě neznamená, že je to kvalitní doktor.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu