Praktický lékař pro dospělé
Tyršova 195, Příbor

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Skvělá lékařka, která je vynikající diagnostik. Dokáže člověku vyhubovat stejně jako nehraje hrdinku a pokud se jí něco nezdá, posílá za specialistou. Vždy mi pomohla a specialisté většinou jen potvrdili její diagnózu.

U paní doktorky oceňuji zejména její vstřícnost a usměvavost, vždy mje naplnněná pozitivní energií a jako velké plus hodnotím i to, že si pamatuje své pacienty. Chodím k ní velmi ráda, nikdy nemám pocit, že obtěžuji a zatím mi také pokaždé pomohla.

Paní MUDr.Alena Bohuminská vnímá své povolání jako poslání a bez ohledu na svůj volný čas umí navštívit své pacienty,zvláště starší lidˇi, pro které není vždy jednoduché se dostavit se svými zdravotními potížemi do ordinace.MUDr.Bohuminská má řadu skvělých vlastností, pro vykonávání tak náročné profese,zvláště chybějících u mnohých lékařu dnes.

Paní doktorka je jedna z nejlepších,jsem sice u ní krátce ale vím, že je velice starostlivá.

Paní doktorka je velice profesionální, vstřícná k lidem a ochotná. Vždy mě celkově vyšetří a zajistí vše potřebné. Velice doporučuji

Jsem u ní dlouhodbě a její péče je naprosto příkladná!

Byla to moje lékařka několik let a nikdy jsem neměl důvod k nespokojenosti, takže spokojenost.

Skvělá doktorka

Paní doktorka se moc dobře stará o můj zdravotní stav,vždy mě celkově vyšetří,léky mi napíše podle toho,jak jsem ochotná si připlatit,vždy mi dá na výběr.Nic neponechává náhodě.Je vstřícná,nikdy jsem neměla pocit,že obtěžuji,jak se mi často stává u jiných lékařů.Jsem velice spokojená.

Jsem velice spokojená s paní doktorkou.Je milá,obětavá,vstřícná,vyslechne a pomůže s problémem.Děkuji.