Praktický lékař stomatolog
1. čs. armádního sboru 1322, Ostrava

Č
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Velmi příjemný - lidský přístup k pacientovi, preciznost provedených úkonů, bohaté -velmi bohaté zkušenosti ze své dlouhé praxe, na jejichž základě jsou zákroky a léčba efektivní !

Výborný lékař i člověk - nelze nic vytknout.

Již několik let navštěvuji ordinaci paní doktorky Baranové, vždycky se těším na velmi příjmené přivítaní moc milé sestřičky a následně paní doktorky, obě jsou rychlé a pohodové a mají velmi krátké objednávací doby.Moc oběma děkuji za péči.

X

prostě nejlepší

Odborník na svém místě, citlivá, milá, přátelská, srandistka...

K paní doktorce chodím docela dlouho. Dost dlouho na to, abych posoudila jaký je lékař.A přitom není prvním mým lékařem.Mám problémové zuby, snažila se mi zachránit každý zub. Vždy se mnou mluvila na rovinu. Vždycky jsme se domluvily. Vyžaduje samozřejmě pravidelnou návštěvu.
Nebojím se jí svěřit.

Vynikající stomatolog, vjednání přímá a mila,jsem sní velice spokojen

S paní doktorkou jsme velice spokojeni.

Paní doktorka, velice schopná, plomby drží, učí se novým věcem a zdokonaluje, velmi vstřícná