Ord. praktického lékaře pro dospělé
U Školy 2/160, Litoměřice

K paní doktorce Pršalové docházím od svých 15 let. I poté, co jsem se odstěhovala z Litoměřice k ní dojíždím. Paní doktorka mi vždy poskytla cenné rady, věnovala se mi a to samé platí i o její dceři, se kterou společně ordinuje.
Přečetla jsem si zde názory jiných pacientů a nesouhlasím s některými. Zajímavé je, že rejpalové a negativisti se za své názory zřejmě stydí a nedokážou se ani podepsat. A to je přesně celá "Ćeská Švejkovina" - kritizovat, nadávat a schovávat se.
Hana Priehodová

Mudr. Pršalová je mojí praktickou lékařskou řadu let a mám k ní naprostou důvěru ..takto mohu hodnotit i Mudr. Latislavovou ..pečlivé a důsledné. Mohu jen doporučit.

Arogantní, nepříjemná a odměřená lékařka, které jde jen o body a o peníze od jejích pacientů. Její dcera, která tam s ní je nebo byla, radši jsem tam už asi 4 roky nebyl...je stejně arogantní, jako její matka. Jednou jdete k jedné a ta Vám něco řekne a za týden se u druhé dozvíte zas něco úplně jiného.

K doktorce jsem přišel v loni. Přijat sem byl paní doktorkou Stanislocaocou, kterou zde všichni označují jako "nová". "mladá" a podobně.
Obě dvě paní doktorky jsou vynikající a se sestřičkou tvoří skvělý tým!
děkuji jim za jejich rady a péči i když se mnou moc práce nemají:)

Já jsem s paní doktorkou Pršalovou velmi nespokojen a manželka sem raději ani nejde.Většinou nám poradí v lékárně co brát na nemoc a nebo řeknou jaký doktor nám pomůže.Paní doktorka předepisuje léky na kterých finančně profituje.A jiný lékař řekne,že vyhazujeme peníze za doplňky stravy nebo gely,které neléčí.A to myslím ortopéd ví.Paní doktorka Pršalová má mnoho atestací a měla by to taky vědět.Bohužel nevím,jaká je ta mladší doktorka.Pacient předemnou,ji velmi vychvaluje.Já nemohu mladou lékařku zatím hodnotit.

Přešla jsem k paní doktorce nedávno a jsem maximálně spokojená.

Já jsem přešla od MUDr. Kapouna a u paní MUDr.Pršalové to je podstatný rozdíl,jsem spokojena a mile překvapena. Paní doktorka (jak starší tak mladší), mi vše krásně vysvětlí, při pravidelné prohlídce mi byly udělány automaticky testy, při problému doporučena "skvělá" odbornice na problém, vše se řeší okamžitě bez odkladu. Za mě a myslím i manžela - chválím a jsem moc ráda,že jsme u těchto dvou, pro mě vždy milých, slušných a bezproblémových odbornic + to samé musím napsat i o jejich sestřičce.

Ř

Velmi příjemná, ohleduplná, "lidská". Odborník na svém místě.