Karla Šípka 571, Pardubice
Ordinace zubního lékaře

Od té doby co chodím k panu doktorovi mám rád zubaře. Ta babizna, ke které jsem chodil dříve...no coment... Doporučuji!!!! Děti by k němu měli chodit, aby neměli strach ze zubařů!

Nejlepší odborník stomatolog, kterého znám. I výborný člověk. Kéž by takových bylo víc.
ing. Vít Paroulek

Od té doby, co chodím k Panu doktorovi se nebojím chodit k zubařovi.Výborné prostředí, výborný doktor co víc si přát:))

Výborný zubař, když už něco opraví tak je s tim vážně už klíd. Výborna asistentka Adela.
N.Petric

Velmi dobrý, pečlivý, ochotný a zkušený zubní lékař. Chválím a rozhodně doporučuji !

Pan doktor je velmi dobrý a zkušený stomatolog.Chodíme k němu celá rodina a domníváme se,že je nejlepším stomatologem v Pardubicích. Má velmi dobrý přístup k pacientům a dokáže jim svým přístupem s přijemnit ošetření.Rovněž sestřička je velmi příjemná a s panem doktorem vytváří velmi dobrou dvojici.
Šindelářovi

Uvedeného lékaře navštěvuji již mnoho let.S jeho práci a lidským přístupem jsem naprosto spokojen.Dříve jsem hodnotil návštěvu zubního lékaře jako "nutné zlo",které musí člověk vytrpět.Každopádně, přístupem lékaře a zdravotní sestry jsem nadmíru spokojen a nyní je pro mě návštěva a případné osmetření méně stresující.Veliké díky uvednému lékaři a vždy usměvavé sestřičce. Vděčný pacient Vomáčka Jan.

Díky němu jsem se přestala bát zubaře, veškerou práci odvádí kvalitně a nemám s ním problém. Zuby mi spravil, jednou, když jsem byla na štíru s časem, tak mě dokonce jen namazali pusu vazelínou a přeobjednali na jindy, svou práci neuspěchá a dělá ji precizně. Od doby co chodím k němu - cca 4 roky - nemám problém se zuby, ač mi spravil půlku mých tesáků... :)
Meszárošová

Skvělý lékař