Vítkovická nemocnice
Zalužanského 1192/15, Ostrava

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Po absolvování VŠ praxe na chirurgicko-traumatologickém oddělení nemocnice Valašské meziříčí 3r., poté Popáleninové centrum a chirurgie FN Ostrava-Por...

Léčené nemoci

• dětská chirurgie
  • chirurgie

Umístění: Vítkovická nemocnice Jiný

V únoru 2024 mi našli nádor v prsu a od té doby jsem v péči paní doktorky Zuzany Vávrové. V březnu mě operovala a vše dopadlo v pořádku. Je profík ve své práci. Psychicky mě podporovala po celou dobu (před i po) a neustále i teď. Je velmi empatická, usměvavá a má srdce na pravém místě. Vřele doporučuji! Moc děkuji za vše.

Umístění: Vítkovická nemocnice Jiný

Paní doktorka Zuzanka Vávrová je člověk na pravém miste, je to lékařka s neskutečnou dávkou pozitivní energie, má úžasný přístup, vždy podpoří, zajimá se, obětuje svůj čas a energii, aby bylo vše v naprostém pořádku. Jak jsem ji sama již řekla osobně po zakroku, je to anděl! Všem vřele doporučuji a hlavně pamatujte, u ní .. jste v nejlepších rukách!!!

Umístění: Vítkovická nemocnice Jiný

V péči paní doktorky jsem již od roku 2018, kdy po prvním porodu jsme našli na oddělení šestinedělí drobnou cystu v prsu. Již tehdy jsem vycítila, že jde o velmi empatickou a citlivou lékařku. Přestože další těhotenství cystu diametrálně zhoršilo, obětavě odsávala cystu celé těhotenství a následující rok kojení. K chirurgickému zákroku jsme přistoupili letos v březnu, po jejím opětovném zhoršení, kdy mi paní doktorka vyoperovala cystu velikosti téměř dětské hlavičky a provedla plastiku bradavky. Bez jakýchkoli komplikací jsem byla hned následující den propuštěna domů a v kojení pokračovala ze zdravého prsu. Na návštěvy u ní v ordinaci a její pozitivní přístup se vždy těším, za to jí také moc děkuji.

Umístění: Vítkovická nemocnice Jiný

U MUDr. Vávrové jsem podstoupila operaci v listopadu 2023. Paní doktorka je profesionál ve svém oboru, empatická a milá k pacientům. Vše mi vysvětlila a psychicky podpořila před i po operaci. Děkuji!

Umístění: Vítkovická nemocnice Jiný

Lidská, usměvavá paní doktorka Zuzka se srdcem na pravém místě. Vše hezky vysvětlí, psychicky podpoří, má profesionální individuální přístup k jednotlivým pacientkám. Ještě jednou moc děkuji za Vaši péči a lidský přístup, s jakým se ve Vaší ordinaci setkávám. Více takových lékařů. Velké díky patří také celému Vašemu operačnímu týmu a sestřičkám. Děkuji a ať se Vám daří.

Umístění: Vítkovická nemocnice Jiný

Paní MUDr. Vávrová je nejen úžasná lékařka, ale i člověk. Byla jsem u mnoho lékařů v České republice, Švýcarsku a jiných zemí, ale nikde jsem se nesetkala s tak úžasným odborníkem. Naprostá profesionalita a lidskost v jednom. Kdyby bylo takových lékařů víc, bylo by spousta lidí šťastnějších!

Umístění: Vítkovická nemocnice Jiný

Paní doktorka je naprosto úžasná lékařka. Před operací vše důkladně vysvětlí, psychicky podpoří. Je citlivá, profesionální. Přála bych si více tak skvělých lékařů, kteří mají srdce na pravém místě. Moc za vše děkuji.

Umístění: Vítkovická nemocnice Jiný

Paní doktorka Zuzka Vávrová je precizní lékařka, skvělý člověk se srdcem na správném místě. Vždy milá, usměvavá, starostlivá. Spokojenost ze všech stran.Děkuji

Umístění: Vítkovická nemocnice Jiný

Paní doktorka Vávrová je veliký specialista a úžasný člověk. Nadstandartní přístup k pacientovi, empatická, milá. Vše dokáže v klidu vysvětlit a v těžkých chvílích je pro pacientky "Sluníčko". Moc děkujeme.

Umístění: Vítkovická nemocnice Jiný

Paní doktorka Zuzana Vávrová pro mně představuje prototyp dokonalé lékařky - profesionální a přitom nadmíru lidský přístup. Vysvětlila mi problém, popsala postup a smysl zákroku, uklidnila. Vždy milá, usměvavá, starostlivá, empatická. Někdo tady napsal, že je anděl - ano, JE :-) Moc děkuji za vše.