Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Zalužanského 1192/15, Ostrava
Vítkovická nemocnice

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Po absolvování VŠ praxe na chirurgicko-traumatologickém oddělení nemocnice Valašské meziříčí 3r., poté Popáleninové centrum a chirurgie FN Ostrava-Por...

• Kýla
  • Zánět slepého střeva
  • Chirurgické onemocnění

• dětská chirurgie
  • chirurgie

Umístění: Vítkovická nemocnice Jiný

Paní doktorka, MUDr. Zuzana Vávrová, mne operovala v roce 2020.
Její péče, včetně psychické podpory, byla nadmíru profesionální a citlivá. Paní doktorka mi velice trpělivě, a mnohdy i opakovaně, racionálně odpovídala na všechny mé dotazy související s nemocí, operací, ale také následnou léčbou. Říká se, že dobrá psychika je polovičním úspěchem zdárného průběhu léčby. Nejen, že jsem měla operaci bez komplikací a fyzicky se nyní cítím velice dobře, ale také po psychické stránce jsem mnohem více v pohodě. Díky paní doktorce jsem pochopila veškerá úskalí mé diagnózy, ale také její pozitivní prognózy do budoucna. Přála bych si, aby více doktorů dokázalo tak aktivně přistupovat k pacientům, protože mnohdy je tomu spíše naopak.
Přeji všem pevné zdraví, ale pokud budete přeci jen řešit nějaké zdravotní problémy, pak Vám doporučuji péči této laskavé dámy

Umístění: Vítkovická nemocnice Jiný

Zuzka Vávrová je precizní lékařka, skvělý, empatický člověk se srdcem na správném místě. Díky jejímu milému přístupu jsem zvládla rakovinu prsu a veškeré komplikace kolem bez jakéhokoliv stresu, obav. Vše důkladně vysvětlí a ihned po první návštěvě mamologické ambulance jsem k ní měla velkou důvěru. Její péče před operací a pooperační byla velmi profesionální, kde jsem se cítila, že opravdu je tady jen pro mne. nejen jako lékařka, ale i jako člověk, kamarádka. Pro mě je anděl, který mi byl seslán z nebe.Děkuji.

Umístění: Vítkovická nemocnice Jiný

Paní doktorka je naprosto skvělá, do její péče se dostala moje maminka s vleklými zdravotními problémy, které se doposud nevyvíjely ke zdránému konci. Okamžitě po převzetí do péče začala s cílenými vyšetřeními, vše nám vysvětlila, navrhla další postup. Nakonec musela i na operaci a i ta v režii paní doktorky, dopadla výborně a situace se tím definitivně vyřešila. Jsem přesvědčena, že díky této skvělé lékařce, se mamince vrátil život do zajetých kolejí bez každodenních bolestí. Pokud hledáte lékaře s odbornými znalostmi a zároveň lidským přístupem a zájmem aktivně vyřešit zdravotní problémy, tak je to skvělá volba.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka Vávrová je obdivuhodný člověk. A to v mnoha směrech. Je to lékařka velice milá, ochotná, důkladně vysvětlí co a jak a rychle vyvolá v člověku velkou důvěru. Je empatická a starostlivá. Jde vidět, že jí záleží na lidech, což je dneska pomalu zázrak. Jsem její pacientkou nejen v mamologické poradně, ale prováděla mi uz i dva chirurgické zákroky. Vždy vše proběhlo bez problémů. Ale i kdyby se nějaký objevil, věřím, že by si paní doktorka poradila. Je to anděl!

Umístění: jiné místo Jiný

Velké poděkování MUDr. Zuzaně Vávrové za provedený operační výkon dne 10. 11. 2021. Její citlivý přístup mi hodně pomohl při zvládnutí náročného zákroku. Empatické chování paní doktorky i profesionalitu bych přála všem pacientkám, které se potýkají s tímto nelehkým onemocněním.

Umístění: jiné místo Jiný

Spokojenost ze všech stran.Pani doktorka, příjemná, profesionální přístup k pacientům.Operace kterou jsem podstoupila byla z mé strany odvedená perfektně.

• Kýla
  • Zánět slepého střeva