Praktická lékařka
Kotěrova 5546, Zlín

ABSOLUTNÍ ZKLAMÁNÍ - Nedoporučuji!
Doktorka je povrchní, nevyléčí a pacienti ji vůbec nezajímají. Ke všemu je schopná Vás probrat před ostatními pacienty a pomluvit. Ale pomoct Vám s tím, s čím potřebujete většinou nepomůže. S čím můžete určitě počítat je předepsání léků přírodního charakteru, které nehradí pojišťovna. Možná by se spíš měla věnovat jinému směru a ne praktickému lékařství. Například bylinkám.
Anonymka - pomoc ostatním :)

Velká spokojenost s paní doktorkou, profesionalita, zájem o pacienta. Nabízí i jiné alternativní léky či metody. Nepředepisuje antibiotika na počkání. Zkušená a odpovědná paní doktorka. Rozhodně bych neměnila!!

Jsem pacientem paní doktorky velmi dlouhou dobu a mohu je chválit. Milý, racionální a profesionální přístup. Velmi hezké prostředí ordinace i ostatního, milá, zkušená sestra. Prostě vše, jak má být. Vřele doporučuji.
Paní doktorko, děkuji za péči!!!
Petr Marušák

Paní doktorku mohu jen doporučit, nepředepisuje hned antibiotika a snaží se nalézt co nejsetrnejsi způsob léčby. Chodíme k ní celá rodina už řadu let a měnit nebudeme;-).

Paní doktorku spíše nedoporučuji, neosobní a povrchní přístup, hodinu v čekárně, 5 minut pak u paní doktorky...pozitivum hezké prostředí a příjemná sestřička. Měnit nebudu, chodím k ní opravdu jen pokud si už nevím rady, takže tak jednou za 5 let...nicméně myslím si, že lze najít více empatického lékaře a i s větší chutí pomoci pacientovi...

Paní doktorce jsem velmi věřila, bohužel pokud má problém, který není běžný, neví si s ním rady a tápe......Chybí mi víc osobní přístup, celkově zklamání

Nedoporučuji,jsou i lepší. Rychý, povrchní přístup.Co nejméně zatěžuje pokladnu.Sestra nepříjemná. Čekací doba dlouhá.

Milá a skromná paní doktorka, velmi si jí vážím !

Měl jsem ohromné štěstí,že jsem se k této doktorce dostal.4 doktoři mě měli v péči a nevěděli co semnou je,načež mě odepsali,že simuluji.Jediná dr.Urbánková mi uvěřila,jak vážný stav jsem měl a pomohla mi.Díky ní nejsem na vozíku a žiju naprosto normálním životem.Ztratil jsem veškeré iluze o doktorech,ale na dr.Urbánkovou budu vždy vzpomínat jen v dobrém,ona jediná dokázala rychle pochopit a vyhodnotit vážnost situace.Za to jí děkuji s celou svou rodinou.
Michal Zdílna

Bezproblémová lékařka s velmi pěknou ordinací a čekárnou.