Odborný lékař interní
Masarykovo nám. 20/37, Ostrava

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Tato paní se mi postarala o moc hezky den,na akutní zánět v krku mi odmítla vypsat recept na antibiotika,ten den sloužila na pohotovosti.Anginu mám každý rok ale toto se mi ještě nestalo,poslala mě na ORL,hlavně že si vlastně za nic vzala poplatek 90 kč,děkuji paní doktorko a doufám že se Vám to vrátí!

Znam pani doktorku jiz nekolik let a je velice prijemna a predevsim clovekovi pomuze resit jeho zdravotni problem. Mohu jen vrele doporucit! Michal P.

Nesouhlasím s negativním ohodnocením,paní doktorka je profesionální a pokud vím,všem mým známým pomohla.Snaží se pomoci vždy a to je to,co na ní upoutná na první pohled

Asi bude tenhle příspěvek první, co bude záporný.Ale já nemám bohužel vůbec dobrou zkušenost s paní doktorkou Svrčinovou.Doporučila mi ji moje známá, tak jsem to chtěla taky zkusit a dozvědět se, jak akupunktura vlastně funguje.Pracuji jako nutriční terapeutka, tak vím, co by se mělo a nemělo, jen potřebuji nad sebou bič a trochu popohnat, aby šly kila konečně dolů.Paní doktorka si z toho nejspíš vyvodila, že vše vím a znám a nevěnovala mi pozornost, tak jak by měla.Zaplatila jsem jí celou léčebnou kůru dopředu.Přičemž mi jehličky do uší zaváděla jen z počátku, pak přešla ihned na prášky(i když jsem zdůrazňovala, že mi dřív nedělaly dobře).Na velké jehly se ani nedostalo.Pak měla nemocenskou, následně dovolenou, takže dva měsíce byly fuč a mi se už ani neozvala.Snaží se být milá, ochotná a profesionální, ale bohužel mě jako doktorka co pracuje v obezitologické ambulanci zklamala:-((

Taky ji doporučuji všem ostatním.

Inteligentní mladá dáma,vždy ochotna rozebrat problém a hlavně jej vyřešit.Pomohla celé mé rodině a vřele její služby doporučuji.

k paní doktorce chodím již dlouho a vždy jsem byl velmi spokojen, vždy mi poradila, je velmi ochotná a usměvavá,odborně na výši.

Trpělivá,usměvavá,příjemná,chytrá.Vždy si najde čas dokonce imm pracvní dobu.Neměnl bych.

Vstřícná paní doktorka, má pochopení a je vždy příjemná, ochotná a má porozumění. Vždycky mi pomohla, je pečlivá, milá a příjemná, vždy připravena poradit. Při jednání mám pocit, že je odborně na velice vysoké úrovni. Taky má skvělou sestřičku, příjemná a milá.

Paní dr. Svrčinová je jedinečná,trpělivá a vstřícná. Děkujme za takové lékaře!!