Ordinace klinické logopedie
Tererova 1355, Praha

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

K pani doktorce Pustove chodime jiz 2.rokem a musim nesouhlasit s komentari, ze pani doktorka je nesympaticka a chladka k detem. Nasi kluci ji maji radi a vzdy se chteji predvest v tom nehlepsim svetle a trenuji hlavne pro pani logopedku. Mozna maji lide pocit, ze pani doktorka nauci jejich deti mluvit a trva jim trosku dele pochopit, ze pani doktorka poskytuje pouze rady a navody jak na to, ale cvicit se musi doma. Ke kazdemu z kluku ma pani doktorka jiny pristup dle jeho povahy coz velice ocenuji. V 5 letech jeden z kluku zvladnul R i Ř a druhemu chybi prave tyto hlasky.

S paní Půstovou máme moc špatnou žkušenost. Je to chladný neempatický člověk, děti se jí bojí! Nedoporučuji !!

Právě jsme ukončili logopedickou péči u dr. Půstové.Chválíme její odborný přístup, vztah kdětem, vstřícnost k termínům. Na první vyšetření jsem sice trochu čekali (objednávací doba byla přes jeden měsíc), ale stálo to za to. Následující termíny byly vždy dorženy a v čekárně jsme téměř nikdy nečekali. Hlásku Ř vyvodila již na druhé návštěvě a ve velice krátké době ji dcera začala sama užívat. U syna to bylo trochu delší, ale podle slov logopedky proto, že vada řeči nebyla jen ve výslovnosti, ale v nezralosti sluchové percepce.Za pomoci rad paní logopedky jsme však vše zvládli a tak u zápisu do školy bylo vše v pořádku. Děkujeme

Naše zkušenost s ordinací Mgr. Půstové je vynikající. Hned na první návštěvě odhalila příčinu neúspěchu při nápravě řeči našeho syna( předcházející logopedové si nevšimli zvětšené uzdičky).Navíc se syn na každou návštěvu těší a doma cvičí rád,protože chce udělat radost paní logopedce. Paní logopedka nám vždy dobře poradí, je vstřícná, milá a s dětmi to doopravdy umí. Můžeme jen vřele doporučit. Čadovi

Paní magistra je opravdu odborník na svém místě.UMÍ TO S DĚTMI, MÁ VÝSLEDKY PRAKTICKY OKAMŽITĚ, POUŽÍVÁ PŘI PRÁCI NEJMODERNĚJŠÍ POMŮCKY.Od prvního okamžiku vordinaci je zřejmé, jak ji stále práce baví a jak vymýšlí nejlepší způsob, jak pomoci.Jsem po mrtvici a nešlo mi vůbec mluvit, pod její odbrnou péčí mluvím srozumitelně a stále se krok po kroku zlepšujiu.Když čekám v čekáreně,slyším i od ostatních o ni jen to nejlepší.Jsem za ten rok v její péči velmi vděčná.A.k.

Pani Sommerova je pravdepodobne jeste stale nemocna.
Pani Zuzanu Pustovou jsem navstivil mnohokrat. Vzdy se mi maximalne venovala a pomohla mi.
Zuzana Pustova je vynikajici odbornik a podle meho leci srdcem - to dela malokdo.
Svoji profesi zije a jeji sluzby mohu vrele doporucit.
Pokud, by se nam pacientum venoval kazdy lekar jako pani Pustova svym, byli bychom vsichni mnohem spokojenejsi.

Ja se musim pani Pustove zastat! Dochazela jsem k ni pravidelne od malicka, kdy jsem zacala mluvita a zjistilo se, ze mam sklony k zadrhavani, pomalemu vyjadrovani a koktani. Dnes je mi 22 a problémy s řečí a vyjadřováním vůbec nemám. Takže ještě jednou moc děkuji za profesionální a důslednou péči. Zuzanu Půstovou mohu jen doporučit (z vlastní zkušenosti pacienta)

Patřím mezi pacienty paní doktorky Půstové a považuji ji za člověka na svém místě. Je velmi milá, ale zároveň působí seriózně a odborně na výši. Mohu ji jen doporučit!!

Zajímavé, já mám zkušenost zcela opačnou. Můj mažel sice není přítelem manžela doktorky Půstové, ale to sem stejně nepatří. Důležité je, že Zuzana Půstová pomohla oběma mým dětem, které shodně trpěly vadou řeči. Jejím individuálním a téměř až "mateřským" přístupem pomohla jak 4, tak 10 letému synovy od ráčkování. Má, poměrně dlouhodobá zkušenost, je jen dobrá a mohu Zuzanu Půstovou s čistým svědomím doporučit ostatním.