Zuzana Perglerová, kardiolog Praha

MUDr. Zuzana Perglerová

Kardiolog, Pediatr Více

21 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Palackého 720/5, Praha
Poliklinika Palackého

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
21 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Z
Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Úžasný empaticky přístup lékařky i sestry. Velice chvalím přístup k dcerce. Ta byla velmi nervózní z návštěvy lékaře,kterého nikdy neviděla. Během pár minut péče sestřičky byla úplně v pohodě a paní doktorka saní jednala s respektem, vtipem a s úsměvem.


D
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Palackého

You see her and you know immediately that you are in good hands. She is not only a great doctor but has an amazing personality!


K
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Palackého

Paní doktorka je velice milá a profesionální. Má úžasný přístup k dětem, mě i synovi všechno dopodrobna vysvětlila, takže i syn všechno pochopil. Dobře vybavená ordinace. Mohu jen doporučit!


M
Ověřeny pacient

Můj syn byl pacientem do té doby dokud jako dospělý chlap nebyl přinucen najít si dospěláckého kardiologa , což v jeho případě bylo velice složité, ale díky pomoci Dr. Perglerové má zajištěnou i nadále kvalitní péči u lékařky, která byla pečlivě seznámena s diagnozou a způsobem zobrazení (ECHO) jeho několikrát operovaného srdce.Názor sdílí i můj syn, který byl divoké a komplikované dítko !! Opravdu fantastická lékařka, když doporučuji rodičům tak její ambulanci.


A
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila se synem, který bohužel už musel přejít do ordinace pro dospělé. Často vzpomínám na přístup paní doktorky, ochotu, střícnost a milé jednání. A hlavně úžasný pocit, že své práci dokonale rozumí a syn jí, jako pacient, opravdu zajímá.Kdyby bylo možné třeba i platit za její péči, tak bych neváhala ani chvilku. Bohužel dovršením 19 let musí každý přejít pod křídla kardiologa pro dospělé, který ovšem většinou zase neumí pečovat o tak mladé lidi. Všem rodičům paní doktorku vřele doporučuji !!!! Kdybychom znali paní doktorku dříve, tak by dnes byl možná syn vrcholovým sportovcem. Alena V.


E
Ověřeny pacient

obdivuhodná lékařka! lidský přístup kombinovaný s vysokou erudicí v kardiologii a špičkovém vybavení ordinace je právě to, co hledám u lékařů a zde vždy nalézám! vřele doporučuji


Souhlasím se všemi kladnými hodnoceními. Paní doktorka je opravdu velice milá, hodná, vstřícná, vše vysvětlí. Malá vada na kráse tu však je také - dlouhé čekací doby. Čekat půl druhé hodiny s hyperaktivním dítětem v malé čekárně není opravdu žádný med.


nejlepši


K pani doktorce jsem chodil cca 8 let a nikdy jsem s ní neměl nejmenší problém, snažila se mi vysvětlit o co jde a vždycky byla milá a přívětivá. Pokud máte možnost výběru, doporučuji!


Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila od malinka a nikdy jsem neměla ten "nepříjemný" pocit, který mívám před návštěvami jiných doktorů. Zbytečně děti ani rodiče nestresuje a vše ochotně vysvětluje tak, aby to pacienti zcela pochopili. Z jejího odborného výkladu vám dodává pocit, že je o vás dobře postaráno. Paní doktorka je zde skutečně na správném místě.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti