Jugoslávská 770/13, Brno

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Nemám co vytknout. Paní doktorka je vždy velmi profesionální a i v případech nouze dokáže poradit nebo pomoct.

Umístění: Ordinace Jiný

Byla jsem u paní doktorky několik krát. První vyšetření bylo úplné v pořádku, a další to byla hrůza. Poslouchala jsem to, že za můj studium platí občany ČR, takže to, že pokud se cítím špatně zde, tak možná lepší se vrátím zpátky domů. No a když jsem konečně začala hysterický brečet tak paní doktorka to ignorovala a ani se neomluvila.
Co se tyče průběhu léčby, tak nebyla jsem moc spokojená. Paní doktorka mi vypisovala léky, samozřejmě. Ale problém je v tom, že paní doktorka nechtěla se mi poradit jak konkrétně se potřebuji léčit. Protože nevím potřebuji brát medikace proti úzkostí nebo ne. Chtěla jsem dozvědět od paní doktorky jak mohu ten problém s úzkosti vyřešit, ale paní doktorka mi navrhovala se vrátit zpátky domu. Doktory se nesmí tak chovat s pacienty.

Vynikající lékařka, velice vstřícná, laskavá, ochotná, citlivá, trpělivě vyslechne moje problémy. Jsem velmi ráda, že chodím právě k této paní doktorce. Je to odborník na správném místě.Dara Poláčková