Praktický lékař stomatolog
Trávnická 2, Prostějov

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

K paní doktorce chodím již 18 let. Jsem s ní spokojená je příjemná a milá a vždy provede svou práci dobře. Jediné mínus je jen dlouhá objednávací lhůta.

Citlivý přístup (a že už jsem pár zubařů měl předtím), příjemná atmosféra, útulná ordinace. Doporučuji

Co do kvality stomatologa nechť prosím co nejdřív posoudí odborník. Nejhorší hodnocení dávám proto, že jsem musel odejít po několika pro mne subjektivně nezvládnutých úkonech, velmi špatné komunikaci mimo zažitý a jednoduchý způsob léčby, nezájem o zuby pacienta. Poplatky vybírá podle mne protizákonně při všech návštěvách, objednává striktně například za měsíc, bez ohledu na účelnost okamžitého zákroku, i když má v ordinaci volno. V pracovní době řeší nesmysly se sestrou, kterou ale nechá za sebe dokonce i mluvit. Podle mého názoru by měla zdaňovat jako řemeslník, který uvede výčet prováděných činností, ale také neprováděných činností, člověku potom nezbývá, než jít jinam, proto vřele doporučuji nemuset od této zubařky odcházet, a ani k ní nechodit. Těsně před ukončením spolupráce jsem do ordinace přišel s infračervenou kamerou, kde jsem chtěl ukázat chování zánětu po týdenní "léčbě" Deoximikoinem a průběžně po operačním odstranění zubu. Měl jsem snímky i před extrakcí kořene, a chtěl jsem je ukázat, rentgen toto neukáže. Ohnisko zánětu pumpuje mezi 37 a 37,5 stupně. Tvář mi opuchla. Snímky ani infrakameru nechtěla vidět. Trval jsem na silnějším antbiotiku, toto mi předepsala. Nic mi nenavrhla, myslím jsem se měl zeptat, jestli by se nad kořenem nedala provést punkce. Ale nejsem odborník a už mě to nebaví. Mám jinou korunku už potřetí nebo počtvrté jak zombie z části bez bílého povlaku, který jsem po dvou dnech snědl, termín reklamace paní nezná. Kdybych před extrakcí netrval na opravě jiného zubu s vypadenou plombou, měl bych ještě díru v zubu. Po operaci mám stehy, kterými se zašil zánět pod zubem, beru si do ruky korunku pod kterou vznikl zánět a odcházím nadobro. Doma na ní obrousím ostré hrany a najdu si jiného stomatologa.

Příjemná,veselá,trpělivá,pomůže:-))

Paní doktorka i sestřička jsou milé a mohu doporučit:)