Doporučení zubaři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Židlochovice

• „Vynikající paní doktorka a sestřička, vše vysvětleno i během zákroků, bezbolestně, profesionální přístup i práce, jsem velice rád že jsem se k ní přeregistroval, srovnávat s minulou doktorkou ani nelze, 100% vs 5%, kde navštěva nebyla vůbec příjemná. Vřele doporučuji, negativni commenty ohledně ceny atd. jsou zcela zcestné, přístup a služby jsou nesrovnatelné... Více

Školní 680/2, Střelice Mapa

Zubní ordinace Střelice

• „Nejlepší zubař jakého si člověk může přát.

Šaratice 83, Újezd u Brna Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka je trpělivá, pokud dělá bolestivý zákrok ptá se a je ochotna přidat anestezii nebo chvíli počkat až zabere. Nabízí různá řešení daného problému (řekne vám cenu i kvalitu materiálu) Je také hodná a trpělivá k dětem. Líbí se mi, že se (s malými výjimkami) jsou dodržovány časy na které jsem objednaná. Jsem s paní doktorkou natolik spokojena že u ní zůstávám, přestože již nebydlím v Brně. Když teď ale bude odcházet na MD nevím jak to bez ní zvládnu. Tímto jí děkuji Více

Oblá 45, Brno Mapa

• „K paní doktorce chodím se dvěma mýma kluky již od jejich tří let. Mají ji radi a i s ní mají respekt. Je trpělivá, ochotná a hlavně příjemná. Ráda vše vysvětlí a nabídne i jiný materiál, ale nevnucuje. Kéž by takových stomatologů bylo více. Více

Karla Čapka 1656, Šlapanice Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Nejlepsi zubarka, u ktere jsem kdy byl. Chodil jsem do Klobouk, do Hustopec a pani doktorku Skalickou bych ani nahodou nemenil. Je to zkusena doktorka, pracuje setrne, bezbolestne, pred potencionalnim neprijemnym zasahem vas upozorni. Nemuzu vynachvalit. Více

Divácká 583, Šitbořice Mapa

• „Zatím absolutní spokojenost

Zubní lékařka

• „Dlouhodobá spokojenost. Velmi milý a kvalitní doktor, společně s paní sestřičkou jaou sehraní a nikdy jsem zbytečně dlouho nečekal. Mají dobře naplánované návštěvy. Více

Privátní zubní lékař

• „Velká spokojenost!Skvělý odborník, plně mu celá rodina důvěřujeme. Nic nezanedbá.

Zámecká 8, Troubsko Mapa

Praktický zubní lékař

• „Zatím jen spokojenost.Pečlivý a precizní. Jen objednací dobá je v řádu měsíců a čekání v čekárně se také někdy protáhne na několik hodin. Více

Komenského 77, Újezd u Brna Mapa

Praktický zubní lékař

• „Akutní ošetření ihned, během dalších ošetření mi paní doktorka opravila, co bylo potřeba. Za mě maximální spokojenost. Ochota, profesionalita, vstřícnost. Příjemné prostředí i sestra. Moc děkuji. Více

Masarykova 34, Sokolnice Mapa

Privátní zubní lékařka

• „Paní doktorku mohu jen a jen chválit. Chodím k ní už dlouho a když za ní teď dojíždím přes 20 km, nevyměnila bych ji ani za nic. Je to ten správný typ s nejlepšími osobnostními vlastnostmi pro výkon povolání zubaře - vlastně jakéhokoliv lékaře.Z jejího jendání je patrná úcta k člověku, značná míra empatie a pochopení,vstřícnost, trpělivost a nezapomíná ani na úsměv. Člověka jen pohladí už to její "Já vím, že to bolí..", "Já vás tady dneska trápím..". Jen občas si vzpomenu na zubařku, od které jsem k této paní doktorce odešla, která mi tvrdila, že právě toto přece nemůže bolet!!Často, když od paní doktorky Baarové odcházím, říkám si, že kdyby všichni pracovali tak dobře to by bylo na světě fajn.Jsem moc ráda, že můžu k paní doktorce chodit a taky jsem samozřejmě k ní přihlásila i svého syna. Ten k ní chodí rád.A to asi vypovídá nejvíc...Zubařka, ke které děti chodí rády. :-) Více

Školní 2, Střelice Mapa

Praktická zubní lékařka

• „S paní doktorkou i sestřičkou jsem velmi spokojený, jsou to odbornice na svém místě. jsem úplně spokojeny s jejich prací Více

Karla Čapka 1656, Šlapanice Mapa

Zubní lékařka

• „Na dovolené ve V. Pavlovicích měl rozbolel zub. S jakou ochotou, elegancí a umem mi ho paní doktorka vytrhla (a zachránila mi tak zbytek dovolené) je opravdu vyjímečné, navíc to téměř nebolelo. Její jednání bylo opravdu lidské a profesionální, stejně tak sestřičky. Ještě jednou moc děkuji a někdy nashledanou, ale raděj bez trhání. Jaromír Beránek, Lomnice nad Lužnicí Více

Hlavní 94, Velké Pavlovice Mapa

Zubní ambulance

• „nejlepší paní zubařka a značí to i fakt, že se k ní skoro nelze objednat, jak má plno

Privátní zubní ordinace

• „Je ochotný praktický a umí. Jsme spokojeni s přístupem a erudovaností. Pavel A Lenka z Těšan

č.d. 425, Těšany Mapa

Praktický zubní lékař

• „Perfektní práce, poradce odborný i lidský, pracovní vybavenost na vysoké úrovni.

č.d. 131, Vranovice Mapa

Soukromá stomatologická ordinace

• „Paní doktorka je uplně super.Mám obrovsky strach u zubaře ale u paní doktorky to tak necítím.Je taková lidská a to se cení. Více

Privátní zubní lékařka

• „Velice profesionální a bezbolestné ošetření, kdy mi pan doktor provedl zákrok záchranné stomatologie, přičemž mi zachránil dva zuby a dále mě jako jediný zubní lékař dokázal poskytnout léčbu paradentozy. Více

Černovická 204/18, Brno Mapa

Praktický zubní lékař

• „K paní doktorce chodíme už několik let a jsme maximálně spokojení

Komenského 77, Újezd u Brna Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Vyborna zubarka...nevrta zbytecne kazdou skvrnku od kavy...a nejde ji o to jak z pacienta vymlatit co nejvic penez za vykon!!! Více

Karla Čapka 13, Šlapanice Mapa

Odborná zubní lékařka