Doporučení zubaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Lanškroun

• „Dnes sem u nej byla zastupoval meho zubare a velka spokojenost skvelej pristup rychli :) skoda ze nebere novy pacienty lepsiho zubare neznam !!! Martina Více

U Dvora 815, Letohrad Mapa

Sam.ord. PL - stomatologa

• „Paní doktorka nás ošetřila v čase,když jsme byly po úrazu v záskoku za naší paní doktorku.Mohu říct,že její přístup,jednání,odbornost jsou na velmi vysoké jak lidské tak odborné úrovni a tímto jí moc děkuji za dcerku i za sebe.Děkujeme moc,..... Více

Komenského 22, Moravská Třebová Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Paní doktorka je skvělá. Vysvětlila mi postup, co bude s mými zuby dělat. Když musela vrtat, byla opatrná, když mě to bolelo, přestala. Mám zkušenosti se zubařem, který vrtal, i když jsem měla slzy na krajíčku. Rozhodně dobrá změna, paní doktorku doporučuji. Více

č.d. 446, Dolní Dobrouč Mapa

Sam.ord. PL stomatologa

• „Snad 30 let jsem pacientem p. Dr. Kadlecové. Za péči a vlídný přístup, ochotu chci upřímně poděkovat jak jí samotné, tak sestričce p. Gregovské. A popřát oběma hodně zdraví a mnoho dalších šťastnych let v důchodu Více

Palackého /II.ZŠ/, Moravská Třebová Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „výborná lékařka :-) ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Strážní 151, Lanškroun Mapa

Zubní laboratoř APOLLONIA, s.r.o.

• „Chodím k paní zubařce už roky a jsem s ní velice spokojená Jak po zdravotní stránce tak i co se týče ochoty.Chodí k ní i moje děti. Klíčová Více

Svitavská 36, Moravská Třebová Mapa

• Zubař