MUDr. Zlata Maňasková

Hradec Králové 1 adresa

M-DENT s.r.o.
Veverkova 945, Hradec Králové

Umístění: M-DENT s.r.o. Jiný

Paní doktorka Zlata Maňásková je ve své profesi znalá, přemýšlivá. Byla velice ochotná pomoci, trpělivá s lidským porozuměním . Oceňuji též její zdravotní tým za velice empatický sehraný přístup k pacientovi k němuž patří i pan laborant s citem pro krásné zuby. Jsem vděčná za možnost poznat její profesionalitu s vysokou úrovní moderní stomatologie.

Umístění: M-DENT s.r.o. Jiný

Hrozný přístup, lékařka nechala kazy pod plombami a přesvědčovala mě že je vše v pořádku a bolesti si vymýšlím. Ceník vůbec neodpovídá dohodnuté částce, v ambulanci řeší osobní rozhovory a dovolené, pokud pacient sedí v křesle, jednání bez empatie.

Měla jsem odhalené krčky, a tak jsem byla u paní doktorky na 2-hodinovém zákroku, kdy mi byl odebrán štěp z patra a použit na navýšení dásně. Už celý zákrok byl i přes několik injekcí velmi bolestivý, stehy jsem měla 14 dní, kdy jsem nemohla jíst nic kromě tekuté stravy. A výsledek? 0. Štěp se absolutně neuchytil a krčky byly odhalené a citlivé úplně stejně, dokonce jiní zubaři ani nepoznali, že jsem kdy na nějakém zákroku byla, a paní doktorka neměla ani tolik slušnosti, aby přiznala, že se jí zákrok nepovedl a vrátila mi alespoň část peněz. Naštěstí už dnes vím, že "spravit" odhalené krčky lze, protože jsem podobný zákrok absolvovala jinde za poloviční dobu a hlavně bezbolestně a výsledek je 100%

Paní doktorka je naprosto skvělá! Největší spokojenost. Cena odpovídá kvalitě a pěči! Můžu jenom doporučit.

K paní doktorce chodím několik let a jsem velmi spokojen.

Paní doktorka je vždy velmi milá a ochotná,taktéž její sestřička.Její práce je vždy velmi precizní a cena odpovídá kvalitě její práce.S její péčí jsem velmi spokojená.

Nikdy více. Kvalita absolutně neodpovídá cenám této kliniky.

paní zubařka je velmi pečlivá. Nemám co vytknout.

Se službami stomatologické péče jsem naprosto spokojen.