Pediatrická ambulance
Obilní trh 9, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Pediatrická ambulance Jiný

Kvůli paní doktorce se ještě ve 22 bojím doktorů.
Když mi bylo tak 13, měla jsem například průjem a volala jsem sestře do ordinace, jestli mám přijít. Sestra mi řekla, že je zrovna epidemie nějaké nebezpečné nemoci, která se projevuje průjmem a je důležité, abych přišla na stěry. Přišla jsem, paní doktorka mi vynadala (opravdu téměř křičela), co tam jako dělám, že jsem měla jít do školy a nejspíš jsem jen snědla hodně vlákniny, že ona sama byla ten den už třikrát a šla stejně do práce, protože je to úplně normální. Jít 3x za dopoledne mi normální nepřijde, ale to je její věc... Horší mi přišlo vynadat 13 letému dítěti, že přišlo na kontrolu. Sestra byla tak vyvedená z míry, že sama nic neřekla a jen se snažila dělat jakoby nic. Asi nepřiznala, že mě tam pozvala, aby náhodou taky nedostala vyndáno, nebo jen byla moc zaskočená... Pak doktorka řekla, že mi ale stejně udělají výtěr, kdyby něco, takže jsem se po tom všem musela před ní předklonit a stáhnout kalhoty... Velmi ponižující.

Umístění: Pediatrická ambulance

K dětské lékařce MUDr. Zdence Adamové chodím se svými třemi dětmi již 18 let. Její přístup je vždy profesionální a hlavně velice lidský - jak říkají moje děti: "u paní doktorky je vždycky sranda". Já nejvíc oceňuji její individuální přístup ke každému malému pacientovi, nepíše zbytečně při každé "rýmičce" antibiotika, díky její pomoci jsme se dostali k těm nejlepším odborníkům, když měl pětiletý syn těžký úraz. Je to nejenom vynikající lékařka, ale i člověk se srdcem na dlani. Kéž by takových lékařů bylo více!

Umístění: Pediatrická ambulance akutní viróza

Bohužel dnes musím přidat svůj komentář k těm negativním. Paní doktorka Adamová je lékařka, která měla v péči obě mé děti, a znám ji už od roku 1993. Nechci zpochybňovat její profesionální erudici, ale k poskytování zdravotní péče patří i vystupování a chování lékaře. A to je rok od roku horší, její arogance už dosáhla takové míry, že se poohlédneme po jiné lékařce/jiném lékaři. Je to tím horší, že se jedná o dětské pacienty a jejich rodiče a že paní doktorka zaškoluje mladé medičky a mediky. A svým chováním jim dává velmi špatný příklad...

Umístění: Pediatrická ambulance

Dr. Adamova is extremely unprofessional. She took my kid's small birthmark for a fungus infection and prescribed a hormonal cream. I used it for a month or so, the stain was still there and then I went to see a dermatologist at Cernopolni hospital where they immediately told me that Adamova's diagnosis was a complete nonsense. Adamova also charges her patients for 1 minute phone call and for lecturing them on kid's upbringing, breastfeeding, etc. She's very arrogant and inattentive

S paní doktorkou jsme velice spokojení. Nikdy žádné symptomy nemocí nepodcenila. Vždy s námi probrala možné výhody a nevýhody dané léčby a zdůraznila možné vedlejší účinky (např. při očkování). Náš malý se u ní cítí vždy v pohodě a to hlavně díky jejímu lidskému a profesionálnímu přístupu. Paní doktorka nemá problém poradit i mimo ordinační hodiny a to i o víkendu. Můžeme jedině doporučit.

Paní doktorka Adamová je vynikající dětská lékařka. Začala jsem k ní s dětmi chodit na doporučení kamarádky a byla jsem vždy spokojená. První roky jsme v čekárně trávili nekonečně dlouhou dobu, ale to se v poslední době velmi zlepšilo a nemůžu si stěžovat. Já jako rodič jsem z ní vždy měla trochu strach, protože na mě dokázala být nepříjemná, pokud jsem něco zanedbala. Děti u ní ale vždycky byly v pohodě a to je pro mě nejdůležitější. Také jsem věděla, že nic nezanedbá. A sestřička je strašně milá :-)

Na pani doktorku jsme dostali doporuceni kdyz jsme hledali detskeho lekare pro nasi novorozenou dceru. Jiz pri prvni navsteve u nas doma po porodu nam pani doktorka doporucila ockovani. Jako novopeceni rodice jsme meli obavu a tak jsme si i priplatli za nadstandart - prevenar. Ockovani probehlo ve 3. a ve 4. Mesici, mala mela vzdy horecku, ale dotrorka nam tvrdila ze je to bezna reakce po ockovani. Tvrdila take ze je v poradku ockovat zaroven hexavakcinu a prevenar v jeden den. Cca od 5.mesice se zacala dcera postupne opozdovat za vrstevniky co se tyka motoriky, ostani deti se zacinali plazit a ona je lezela. Nasledne se zacala opozdovat i s rustem. Pri pravidelne poradne v 6. Mesici jsem svou obavu vyjadrila v ordinaci, dostalo se me vsak ujisteni ze to nic neni a nemam srovnavat sve dite s jinymi, byt trpeliva. Nadavkem jsme dostali 3.davku hexavakciny a prevenaru. Jeste v 9. Mesici dcera stale jen lezela, trochu se zacala plazit, ale nohy tahala za sebou. Na kolena se proste nemohla zvednout. Znovu jsem zadala lekarku aby se na ni nekdo podival, ze to uz neni v poradku. Poslala nas na nerologicke vysetreni, od tam jsme dostali doporuceni na rehabilitaci vojtovou metodou. Kdyz jsem tam prisli poprve, sestra rikala ze snad ani chodit nebude, ze je hypotonicka a veskere svalstvo je velmi oslabeno. Cvicili jsme 6 mecicu 4x denne, kdo nekdy cvicil vojtovku tak vi o cem mluvim. Kdyz konecne v roce a pul dcera udelala prvni krucky mela jsem slzy v ocich. Problemem ktery nam zustal byla vsak retardace rustu, absolvovali jsme vsechna mozna vysetreni od nesnasenlivosti lepku, laktozy, pres poruchy traveni, nedostatek rustoveho hormonu az po geneticke choroby. Dojizdeli jsme i do ambulance do Prahy. Po cca 3 letech vysetrovani to lekari uzavreli s tim, ze nemohou prijit na pricinu maleho vzrustu a ze musim pockat do puberty. Samozrejme, ze mi to nedalo a behem te doby jsem hledala i sama na internetu. S manzelem jsme narazili na web sdruzeni Rozalio ktere zabyva ockovanim, najednou to do sebe zacalo zapadat, cetli jsme velmi podobne pribehy ostanich rodicu, ktere byli i mnohem drsnejsi. Od pani doktorky jsem v roce veku odesla k jinemu pediatrovi. Nemohla jsem ji zapomenout jak prehlizela varovne symptomy ve vyvoji dcery. Dalsi ockovani MMR vakcinou v 18mesicich jsme jiz odmitli podstoupit. Je velmi spatne ze pediatri neupozorni rodice na mozne komplikace po ockovani a jeste se snazi dat do maleho miminka vice vakcin najednou. Dcera ponese nasledky teto praxe cely zivot, jestli bude mit 150cm tak si budeme gratulovat. U sveho druheho ditete jsem prvni ockovani odlozila az do 8.mesice a vyzadala si setrnejsi vakcinu pediacel. Zadna dalsi ockovani mu jiz dat nenecham. A to se udajne zmenila praxe a zacali misto od3.mesice ockovat jiz od 9.tydne. Je mozne ze vetsina deti nema po ockovani zadne nasledky, ale nikdy nevite jak prave vase dite muze na vakinu zareagovat a kdy se mu projevi nasledky. Kdo ma zajem o vice infornaci at se podiva na web rozalia, chrani tak predevsim zdravi svych deti. Hlavne ze si u nas pani lekarka mohla odskrtnout povinne ockovani.

Doporučuji z vlastní zkušenosti dětskou lékařku MUDr. Zdenku Adamovou. Navštěvuji její ordinaci s dětmi 18 let. Po každé návštěvě jsem odcházela spokojena s profesionálním a lidským přístupem ze strany paní doktorky. A to i když jsme volali i mimo ordinačních hodin, třeba i domů. Vždy trpělivě vyslechne a poradí. Moje děti vycítily i příjemný neformální přístup a když mají nějaký problém, vždy se ji plně svěří. Několikrát za tu dobu jsem se přesvědčila o její profesionalitě, zvládli jsme díky ní nejen běžné dětské nemoci, ale i docela závažné diagnozy. K paní doktorce se objednáváme a i kdyby to nebylo možné na tak profesionální a lidský přístup, kterého se nám od paní doktorky a sestřičky vždy dostane, by jsme si rádi počkali. Tuto lékařku mohu jen doporučit.

Paní doktorka Adamová je lékařkou mých dětí skoro 18 let (dceři bude 18, synovi je 15 let) s lepším odborníkem na svém místě jsem se nesetkala. O preventivních prohlídkách a běžných nemocech se nebudu rozepisovat, to zvládne běžný pediatr. Ale když se dcerce ve třech letech objevili symptomy nemoci krvetvorby, byla to právě paní doktorka, kdo si jich jako první všiml a nenechala nic náhodě a poslala nás na specializované pracoviště. Můj syn asi rok bojoval se stále se opakujícími se spálovými angínami, samozřejmě že jsme byli znepokojení a volali jsme i třeba o víkendu, paní doktorka měla vždy chvilku nás vyslechnout a vždy se snažila pomoct a hlavně vždy jednala v zájmu syna. O její profesionalitě jsem se přesvědčila také před necelým měsícem, kdy jsme šli na patnáctiletou preventivní prohlídku, můj syn je sportovec a je pod dohledem sportovního lékaře a chodí na rehabilitaci a až paní doktorka Adamová si všimla, že má dost výraznou skoliózu a na její doporučení jsme už zahájili léčbu. Takže všem můžu paní doktorku a sestřičku jen doporučit. Termíny jsou na objednání, takže žádný problém s čekáním A I KDYBYCHOM MĚLI ČEKAT na tak profesionální a lidský přístup, kterého se nám v této ordinaci vždy dostane bychom si vždy rádi počkali. Moje děti k paní doktorce měli vždy obrovskou důvěru, protože vždy je vyslechne a hlavně její rozhodnutí jsou vždy s ohledem na její malé pacienty. OPRAVDU SKVĚLÝ PROFESIONÁL

Profesionální dětská lékařka, velmi zodpovědná a příjemná, veškeré očkování a zákroky u naší malé dcery proběhly naprosto bez problémů.