Zdeněk Zrubek, chirurg Ostrava

Chirurg

NHO a.s. Vratimovská, Ostrava
Odborný lékař chirurgie

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Dvakrát odstraněn bazaliom(v obličeji blízko oka,na ruce)-OK.Kvalitní doktor a sportovní pilot.
Se svou sestrou tvoří kvalitní tým s velmi lidským přístupem.

Dedek

Je to prostě PAN DOKTOR.

Z pana doktora mám velice smíšené pocity, proto si nedovolím hodnotit (setkala jsem se s ním pouze dvakrát, a to při zákroku a pak při kontrole), ale nemohu se zbavit dojmu, že u něj v ordinaci spíše ordinuje sestra, zatímco on bezostyšně surfuje po internetu. Když jsem u něj byla, ani se neobtěžoval zvednout ze židle, o vše se postarala sestra. Mou nohu, o kterou v podstatě šlo, vlastně vůbec neviděl, umrtvení, vše mi píchala sestra. Chvílema váhám, jestli to nakonec nebyla i ona, kdy udělal skalpelem "radikální řez" ( tohle je už samozřejmě nadsázka) Při kontrole mi tahala stehy sestra, zatímco pan doktor seděl na židli a ani se na ránu nepodíval. JInak se mi jeví jako příjemný, sympatický člověk. Jen je tady to jedno ale...kdyby na dveřích nebylo napsáno jeho jméno, myslela bych si, že tam ordinuje ta sympatická dáma :) Majda

Ordinace dokora Zrubka je jako nalédnutí do milosrdné minulosti. Zajímá se opravdu o pacienta, nic nezakazuje a je velmi pohodový. Velmi doporučují, máte
-li špatnou zkušenost s ambulancí třeba v nemocnici, doporučuji ambulanci dr.
Zrubka, starý praktik, znalý problémů.

Neléčí pouze ze strany chirurgie ,ale také z duševního hlediska,jeho přístup ,kdy s nadhledem dokáže s pacientem navázat kontakt a tím si získá neskutečnou důvěru.Nelze jinak hodnotit,než s lepším člověkem jsem se nesetkal jako lékařem.Díky,díky,díky.martin

Pan doktor pomohl mé dceři poté, co jsme obešly více lékařů. Teprve Dr. Zrubek po vyšetření správně diagnostikoval potíže mé dcery. Dík patří taky sestřičce, která má snad stále úsměv na tváři.

Velice dobrý lékař,z lidským přístupem,dovede vám vše v pohodě vysvětlit,děkuji mu za mnohé.

je nejlepší

Na jeho práci jsou vidět rozsáhlé zkušenosti z chirurgické praxe.

Je to dobrý lékař, v roce 1975 byl primářem chirurgie ve Vítkovicích, zřejmě zapracovala revoluce nebo také léta, mě operoval a vše bylo v pořádku, doporučuji!