Zdeněk Zenkl, chirurg Plzeň

MUDr. Zdeněk Zenkl

Chirurg, Proktolog Více

Čechova 44, Plzeň 3, Plzeň
Chirurgická ambulance, Medizen s.r.o.

Bankovní převod, Hotovost

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

promoce na LF UK v Plzni 1998. Praxe: 1998 - 2001 Chirurgické odd. Nemocnice Rokycany, 2001 Kardiochirurgie FN Plzeň - Lochotín, 2002 - 2005 Chirurgic...

• Piloty / hemoroidy
  • Křečové žíly
  • Karpální tunel

Umístění: Chirurgická ambulance, Medizen s.r.o. Jiný

MUDr.Zenkl Zdeněk je jistě dobrý a citlivý lékař, ale já byl v jeho péči 8měsíců a 2x stejná operace! A výsledek 50 na 50, ulevil od bolesti a od příšerného krvácení, ale spokojený nejsem nebo teď mám slabší svěrač a bez překrytí konečníka sterilním čtverečkem gázy se nikde ani nehnu! Stále vytéká hnis, občas i krev se stolicí! Neříkám, že je to nějak velké množství, ale je to tam a není to nic příjemného! Pak mě překvapilo, že jsem musel platit nějaký tubus potřebný k operaci a 2x, taky kukátko a pak jsem měl chodit na nějaké vibrační křeslo! Ceny psát nebudu a pak jsem odešel, cviky dělám doma a moc to nepomáhá! Takže to je moje zkušenost a přiznám se, že nevím co dělat!

Umístění: Chirurgická ambulance, Medizen s.r.o. Jiný

Pan doktor je velmi empatický, vše mi ohledně mého zdravotního problému vysvětlil. Dochvilný, příjemný. Věřím, že jsem dostala kontakt na opravdového odborníka, který mi pomůže s mými nepříjemnými zdravotními problémy s konečníkem. Rozhodně více takových trpělivých odborných lékařů a sestřiček. Děkuji.

F
Umístění: Chirurgická ambulance Bory s.r.o. Jiný

Díky Mudr. Zenklovi mám po 20letech konečně klid. Dva laser zákroky a pak jeden operativní a od té doby, mám normální život bez šílených bolestí a děsného utrpení. U jiných doktorů z proktologického hlediska jsem se nesetkal s tak skvělým přístupem, léčbou a neskutečnou trpělivostí. Za to se mu budu navždy vděčen. Do té doby to nebyl život ale peklo na zemi. Kdo zažil ví. Děkuji

O
Umístění: Poliklinika Bory s.r.o. Jiný

Pan doktor je šikovný, měl jsem zarostlý nehet, měl jsem strach z toho, ale nakonec to bylo v pohodě, hezky se mi to po zákroku emertovou plastikou nebo jak se to píše zahojilo.

Umístění: Chirurgická ambulance, Medizen s.r.o. Jiný

Za mě mohu jen doporučit...Během chvilky vše PAN Doktor vyřešil a opět se mohu věnovat ježdění na motorce..Jestli si to přečte,tak ví...Díky moc jste tam všichni borci..

Umístění: Chirurgická ambulance, Medizen s.r.o. bulka na palmární straně prsteníčku

Děkuji lékaři i sestrám. Výborný přístup a téměř bezbolestivé a okamžité odstranění problému - drobný, avšak bolestivý ganglion.

Umístění: Poliklinika Bory s.r.o.

Přes veliký strach z vyšetření a konečnýho výsledku jsem strašně ráda že jsem k panu doktorovi Zenklovi šla..Výborný doktor a sestřička moc milá. DOPORUČUJI!!!!!!

Názor přidán dne 10.04.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Jsem naprosto nespokojený, tenhle doktor, že má zkušenosti? Tak o tom dost pochybuji. Vůbec s semnou nekonzultoval mé zranění. Absolutně ho nezajímalo jaké jsem pořídil hojivé prostředky. Místo toho na mně vyštěkl ať si tam dávám co chci, s tím že ho to nezajímá. Co se týká zdravotní sestry tam bych taky o profesionalitě pomlčel, nejen že nepoužívá ochranné rukavice jak tomu zvykem, ale ani při převazu nepoužila betadin ani žádný jiný přípravek. Naštěstí je spoustu jiných doktorů. Takže milý pane "doktore" určitě" Vás doporučím. K.

Přes počáteční obavy jsem konečně našel odborníka, kterému jsem ihned plně důvěřoval. Příjemné lidské jednání a profesionálně odvedená operace, kterou jsem dlouho odkládal. Přes delší hojení a zprvu nepříjemné pooperační bolesti mám po dvou měsících cca po deseti letech život o úroveň výš. Jednoznačně doporučuji.

• Piloty / hemoroidy
  • Křečové žíly