Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

promoce na LF UK v Plzni 1998. Praxe: 1998 - 2001 Chirurgické odd. Nemocnice Rokycany, 2001 Kardiochirurgie FN Plzeň - Lochotín, 2002 - 2005 Chirurgické odd. KKH Eschenbach - Němec... Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Chirurgická ambulance, Medizen s.r.o.

Palackého 259
    336 01 Blovice, plzeňský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Oborová zdravotní pojišťovna
  • Poliklinika Bory s.r.o.

Čechova 2641/44
    30100 Plzeň, plzeňský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Bankovní převod, Hotovost Více
  • Chirurgická ambulance Bory s.r.o.

Čechova 44/2641
    30100 Plzeň, plzeňský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zkušenosti a dovednosti

• promoce na LF UK v Plzni 1998. Praxe: 1998 - 2001 Chirurgické odd. Nemocnice Rokycany, 2001 Kardiochirurgie FN Plzeň - Lochotín, 2002 - 2005 Chirurgické odd. KKH Eschenbach - Německo, od roku 2005 soukromá chirurgická ambulance, částečný úvazek v nemocnici v Rokycanech na chirurgickém odd. Specializuji se na proktologii - onemocnění konečníku (hemoroidy, praskliny apod.), na chirurgii ruky (operace karpálního tunelu, lupavých prstů apod.), operace v režimu jednodenní chirurgie (kýly, hemoroidy, křečové žíly apod.).

Nemoci

• velmi dobrý

Pan doktor je kapacita ve svém oboru oproti řezníkům v Jihočeských nemocnicích kdy byla bolest dost nesrovnatelná oproti šetrné a opatrné operaci zarůstajícího nehtu, která už mě trápila velmi dlouho měl jsem velký strach z chirurgie po předchozích zkušenostech ale pan doktor mi dal novou naději v doktory že né každý na svojí práci kašle.Děkuji moc

• velmi dobrý

Pan doktor má velmi příjemné a lidské jednání a vystupování. Veškerou problematiku vysvětlit a doporučil jak dále postupovat. Z mé strany velká spokojenost.

• velmi dobrý

Lékař s výbornou komunikací s pacienty a pečlivý. I sestřička je příjemná a zaslouží pochvalu.
    Návštěvu doporučuji,
    MZ

• velmi dobrý

Vstřícný a citlivý přístup, bezvadná komunikace.
    S takto dobrým pocitem jsem už dlouho z žádné ordinace neodcházel.
    Mnohokrát děkuji a doporučuji všem!

• velmi dobrý

Děkuji panu doktoru Zenklovi. Obě operace karpálního tunelu (loni levá ruka, letos pravá) dopadly
    výborně. Ruce i prsty jsou krásně hybné a nebrní. Můžu potvrdit- šetrný lékař a příjemná sestřička.
    Čepická

• velmi dobrý

S pnem doktorem Zenklem,jsme moc spokojeni celá rodina.Bráchoxi zachránil prst a mě konečně jako jediný pomohl od bolesti.

• velmi dobrý

Pan doktor mi pomohl se zarůstajícími nehty na palcích. Od té doby vše v pořádku a je po bolesti. Moc mu za to děkuji. Odborník na svém místě, milá sestřička. Mohu jen doporučit.

• velmi dobrý

Pan doktor je super odborník děkuji

• velmi dobrý

velmi šetrný lékař a milá sestřička....mohu vřele doporučit

Dobrý den,
    vím,že každá návštěva u lékaře není příjemná a člověk tam jde s určitými obavami,ale pokud už se s vámi něco stane a máte možnost se dnes rozhodnout k jakému lékaři jít,mohu vám doporučit specialistu ve svém oboru a to chirurga pana "D"oktora Zdeňka Zenkla.Před pár dny mi velice pomohl.Velký dík také patří i jeho příjemné a šetrné sestřičce.
    Ještě jednou Vám oběma děkuji.