Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

promoce na LF UK v Plzni 1998. Praxe: 1998 - 2001 Chirurgické odd. Nemocnice Rokycany, 2001 Kardiochirurgie FN Plzeň - Lochotín, 2002 - 2005 Chirurgické odd. KKH Eschenbach - Němec... Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Chirurgická ambulance, Medizen s.r.o.

Palackého 259
    336 01 Blovice, plzeňský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
  • Poliklinika Bory s.r.o.

Čechova 2641/44
    30100 Plzeň, plzeňský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Bankovní převod, Hotovost Více
  • Chirurgická ambulance Bory s.r.o.

Čechova 44/2641
    30100 Plzeň, plzeňský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• promoce na LF UK v Plzni 1998. Praxe: 1998 - 2001 Chirurgické odd. Nemocnice Rokycany, 2001 Kardiochirurgie FN Plzeň - Lochotín, 2002 - 2005 Chirurgické odd. KKH Eschenbach - Německo, od roku 2005 soukromá chirurgická ambulance, částečný úvazek v nemocnici v Rokycanech na chirurgickém odd. Specializuji se na proktologii - onemocnění konečníku (hemoroidy, praskliny apod.), na chirurgii ruky (operace karpálního tunelu, lupavých prstů apod.), operace v režimu jednodenní chirurgie (kýly, hemoroidy, křečové žíly apod.).

Nemoci

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• L

Jsem naprosto nespokojený, tenhle doktor, že má zkušenosti? Tak o tom dost pochybuji. Vůbec s semnou nekonzultoval mé zranění. Absolutně ho nezajímalo jaké jsem pořídil hojivé prostředky. Místo toho na mně vyštěkl ať si tam dávám co chci, s tím že ho to nezajímá. Co se týká zdravotní sestry tam bych taky o profesionalitě pomlčel, nejen že nepoužívá ochranné rukavice jak tomu zvykem, ale ani při převazu nepoužila betadin ani žádný jiný přípravek. Naštěstí je spoustu jiných doktorů. Takže milý pane "doktore" určitě" Vás doporučím. K.

• J

Přes počáteční obavy jsem konečně našel odborníka, kterému jsem ihned plně důvěřoval. Příjemné lidské jednání a profesionálně odvedená operace, kterou jsem dlouho odkládal. Přes delší hojení a zprvu nepříjemné pooperační bolesti mám po dvou měsících cca po deseti letech život o úroveň výš. Jednoznačně doporučuji.

• T

Pan doktor i sestřička byli výborní, mohu je jen doporučit! :-) Měl jsem zpočátku velké obavy, ale vše proběhlo hladce a bez bolesti. Děkuji

• Pan doktor je kapacita ve svém oboru oproti řezníkům v Jihočeských nemocnicích kdy byla bolest dost nesrovnatelná oproti šetrné a opatrné operaci zarůstajícího nehtu, která už mě trápila velmi dlouho měl jsem velký strach z chirurgie po předchozích zkušenostech ale pan doktor mi dal novou naději v doktory že né každý na svojí práci kašle.Děkuji moc

• P

Pan doktor má velmi příjemné a lidské jednání a vystupování. Veškerou problematiku vysvětlit a doporučil jak dále postupovat. Z mé strany velká spokojenost.

• Lékař s výbornou komunikací s pacienty a pečlivý. I sestřička je příjemná a zaslouží pochvalu.
    Návštěvu doporučuji,
    MZ

• Vstřícný a citlivý přístup, bezvadná komunikace.
    S takto dobrým pocitem jsem už dlouho z žádné ordinace neodcházel.
    Mnohokrát děkuji a doporučuji všem!

• Děkuji panu doktoru Zenklovi. Obě operace karpálního tunelu (loni levá ruka, letos pravá) dopadly
    výborně. Ruce i prsty jsou krásně hybné a nebrní. Můžu potvrdit- šetrný lékař a příjemná sestřička.
    Čepická

• S pnem doktorem Zenklem,jsme moc spokojeni celá rodina.Bráchoxi zachránil prst a mě konečně jako jediný pomohl od bolesti.

• Pan doktor mi pomohl se zarůstajícími nehty na palcích. Od té doby vše v pořádku a je po bolesti. Moc mu za to děkuji. Odborník na svém místě, milá sestřička. Mohu jen doporučit.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online