Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Čechova 44, Plzeň 3, Plzeň
Chirurgická ambulance, Medizen s.r.o.

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

promoce na LF UK v Plzni 1998. Praxe: 1998 - 2001 Chirurgické odd. Nemocnice Rokycany, 2001 Kardiochirurgie FN Plzeň - Lochotín, 2002 - 2005 Chirurgic...

• Piloty / hemoroidy
  • Křečové žíly
  • Karpální tunel

Umístění: Poliklinika Bory s.r.o. Jiný

Doporučuji výborný lékař je s panem doktorem i legrace a hl..doopravdy poradi a pomůže a i od lidí jsem slyšel jen chválu proto jsem za ním i šel a můžu jen potvrdit že tomu tak je.

O
Umístění: Chirurgická ambulance, Medizen s.r.o. Jiný

Mám strach z lékařů a u MUDr. Zenkla jsem zažil lidský přístup a empatii. Laserový šetrný zákrok oproti klasické řezničině, kterou mi vnucoval můj bývalý chirurg. Když jsem svému bývalému chirurgovi říkal o laserovém řešení, bylo mi řečeno, ať si teda jdu tam, kde mi odoperují podle mých představ. Jsem rád, že jsem se svěřil do rukou MUDr. Zenkla. Patří mu můj velký dík.

Umístění: Chirurgická ambulance Bory s.r.o. Jiný

MUDr. Zenkl mi velmi pomohl k návratu z dlouhletých problémů do normálu. Jeho ordinace je příkladně řízena. Jak při telefonickém objednání, tak při vstupu do recepce je vše řešeno s úsměvem a rychle. V rámci objednání jsem byl ošetřen vždy "na čas". Nikdy zde nechybí lidské vysvětlení citlivých problémů a jejich odstranění. Našemu zdravotnictví i pacientům přeji více takových ordinací. Všem doporučuji.

Umístění: Chirurgická ambulance, Medizen s.r.o. Jiný

MUDr.Zenkl Zdeněk je jistě dobrý a citlivý lékař, ale já byl v jeho péči 8měsíců a 2x stejná operace! A výsledek 50 na 50, ulevil od bolesti a od příšerného krvácení, ale spokojený nejsem nebo teď mám slabší svěrač a bez překrytí konečníka sterilním čtverečkem gázy se nikde ani nehnu! Stále vytéká hnis, občas i krev se stolicí! Neříkám, že je to nějak velké množství, ale je to tam a není to nic příjemného! Pak mě překvapilo, že jsem musel platit nějaký tubus potřebný k operaci a 2x, taky kukátko a pak jsem měl chodit na nějaké vibrační křeslo! Ceny psát nebudu a pak jsem odešel, cviky dělám doma a moc to nepomáhá! Takže to je moje zkušenost a přiznám se, že nevím co dělat!

Umístění: Chirurgická ambulance, Medizen s.r.o. Jiný

Pan doktor je velmi empatický, vše mi ohledně mého zdravotního problému vysvětlil. Dochvilný, příjemný. Věřím, že jsem dostala kontakt na opravdového odborníka, který mi pomůže s mými nepříjemnými zdravotními problémy s konečníkem. Rozhodně více takových trpělivých odborných lékařů a sestřiček. Děkuji.

F
Umístění: Chirurgická ambulance Bory s.r.o. Jiný

Díky Mudr. Zenklovi mám po 20letech konečně klid. Dva laser zákroky a pak jeden operativní a od té doby, mám normální život bez šílených bolestí a děsného utrpení. U jiných doktorů z proktologického hlediska jsem se nesetkal s tak skvělým přístupem, léčbou a neskutečnou trpělivostí. Za to se mu budu navždy vděčen. Do té doby to nebyl život ale peklo na zemi. Kdo zažil ví. Děkuji

O
Umístění: Poliklinika Bory s.r.o. Jiný

Pan doktor je šikovný, měl jsem zarostlý nehet, měl jsem strach z toho, ale nakonec to bylo v pohodě, hezky se mi to po zákroku emertovou plastikou nebo jak se to píše zahojilo.

Umístění: Chirurgická ambulance, Medizen s.r.o. Jiný

Za mě mohu jen doporučit...Během chvilky vše PAN Doktor vyřešil a opět se mohu věnovat ježdění na motorce..Jestli si to přečte,tak ví...Díky moc jste tam všichni borci..

Umístění: Chirurgická ambulance, Medizen s.r.o. bulka na palmární straně prsteníčku

Děkuji lékaři i sestrám. Výborný přístup a téměř bezbolestivé a okamžité odstranění problému - drobný, avšak bolestivý ganglion.

Umístění: Poliklinika Bory s.r.o.

Přes veliký strach z vyšetření a konečnýho výsledku jsem strašně ráda že jsem k panu doktorovi Zenklovi šla..Výborný doktor a sestřička moc milá. DOPORUČUJI!!!!!!

• Piloty / hemoroidy
  • Křečové žíly