Palackého 259, Blovice
Chirurgická ambulance, Medizen s.r.o. (mapa)

Čechova 2641/44, Plzeň
Poliklinika Bory s.r.o. (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 5 Více

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

promoce na LF UK v Plzni 1998. Praxe: 1998 - 2001 Chirurgické odd. Nemocnice Rokycany, 2001 Kardiochirurgie FN Plzeň - Lochotín, 2002 - 2005 Chirurgic...

• piloty / hemoroidy
  • křečové žíly
  • karpální tunel

Umístění: Chirurgická ambulance, Medizen s.r.o. bulka na palmární straně prsteníčku

Děkuji lékaři i sestrám. Výborný přístup a téměř bezbolestivé a okamžité odstranění problému - drobný, avšak bolestivý ganglion.

Umístění: Poliklinika Bory s.r.o.

Přes veliký strach z vyšetření a konečnýho výsledku jsem strašně ráda že jsem k panu doktorovi Zenklovi šla..Výborný doktor a sestřička moc milá. DOPORUČUJI!!!!!!

Umístění: Chirurgická ambulance Bory s.r.o. virové bradavice

sice sme se neshodli s panem doktorem na počáteční diagnoze,ale i tak mi vyšel vstříc a problém mi vyříznul.. bylo hodně bolesti dlouho se to hojila stehy se uvolnili nemohl se pár měsíců rozchodit..měl problémy s každym kilometrem,ale můžu říct za tu bolest krvácení nefungujiící fastum gel na hojení na ráně.. stálo to za to virová bradavice se znovu už neobjevila ranka je malá a zhojení dopadlo na 100% dobře,takže panu doktorovi dávám plné hodnocení minimálně za to,že mi pomohl od toho svinstva v tej noze.

Jsem naprosto nespokojený, tenhle doktor, že má zkušenosti? Tak o tom dost pochybuji. Vůbec s semnou nekonzultoval mé zranění. Absolutně ho nezajímalo jaké jsem pořídil hojivé prostředky. Místo toho na mně vyštěkl ať si tam dávám co chci, s tím že ho to nezajímá. Co se týká zdravotní sestry tam bych taky o profesionalitě pomlčel, nejen že nepoužívá ochranné rukavice jak tomu zvykem, ale ani při převazu nepoužila betadin ani žádný jiný přípravek. Naštěstí je spoustu jiných doktorů. Takže milý pane "doktore" určitě" Vás doporučím. K.

Přes počáteční obavy jsem konečně našel odborníka, kterému jsem ihned plně důvěřoval. Příjemné lidské jednání a profesionálně odvedená operace, kterou jsem dlouho odkládal. Přes delší hojení a zprvu nepříjemné pooperační bolesti mám po dvou měsících cca po deseti letech život o úroveň výš. Jednoznačně doporučuji.

Pan doktor i sestřička byli výborní, mohu je jen doporučit! :-) Měl jsem zpočátku velké obavy, ale vše proběhlo hladce a bez bolesti. Děkuji

Pan doktor je kapacita ve svém oboru oproti řezníkům v Jihočeských nemocnicích kdy byla bolest dost nesrovnatelná oproti šetrné a opatrné operaci zarůstajícího nehtu, která už mě trápila velmi dlouho měl jsem velký strach z chirurgie po předchozích zkušenostech ale pan doktor mi dal novou naději v doktory že né každý na svojí práci kašle.Děkuji moc

Pan doktor má velmi příjemné a lidské jednání a vystupování. Veškerou problematiku vysvětlit a doporučil jak dále postupovat. Z mé strany velká spokojenost.

Lékař s výbornou komunikací s pacienty a pečlivý. I sestřička je příjemná a zaslouží pochvalu.
Návštěvu doporučuji,
MZ

Vstřícný a citlivý přístup, bezvadná komunikace.
S takto dobrým pocitem jsem už dlouho z žádné ordinace neodcházel.
Mnohokrát děkuji a doporučuji všem!

• piloty / hemoroidy
  • křečové žíly