Chirurgická ambulance Bory s.r.o.

(3 názory)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Chirurgická ambulance Bory s.r.o.

Čechova 44/2641

30100 , Plzeň , plzeňský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zdeněk Zenkl Jiný

  MUDr. Zenkl mi velmi pomohl k návratu z dlouhletých problémů do normálu. Jeho ordinace je příkladně řízena. Jak při telefonickém objednání, tak při vstupu do recepce je vše řešeno s úsměvem a rychle. V rámci objednání jsem byl ošetřen vždy "na čas". Nikdy zde nechybí lidské vysvětlení citlivých problémů a jejich odstranění. Našemu zdravotnictví i pacientům přeji více takových ordinací. Všem doporučuji.

  F
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zdeněk Zenkl Jiný

  Díky Mudr. Zenklovi mám po 20letech konečně klid. Dva laser zákroky a pak jeden operativní a od té doby, mám normální život bez šílených bolestí a děsného utrpení. U jiných doktorů z proktologického hlediska jsem se nesetkal s tak skvělým přístupem, léčbou a neskutečnou trpělivostí. Za to se mu budu navždy vděčen. Do té doby to nebyl život ale peklo na zemi. Kdo zažil ví. Děkuji

  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Milan Dejmek

  Tak musim sa pripojit k nazorom na pana doktora. Mala som vyvrtnuty kotnik, bandaz som nosila. Akurat na cestu do ordinacie som si obvaz nedala, mam to 5 minut, nevedela som, ze to bude vadit. Co som sa snazila aj vysvetlit, ale vobec ma nepocuval, bol na mna neprijemny, este do toho nejak zaplietol i moju zakladnu skolu, mal este nejake pripomienky. Sestricka bola ale fakt mila, a celkovo i sestricka predtym i druha pani doktorka. Myslela som si, ze mu vadi, ze som Slovenka, a ja ako osoba, ale pozeram, ze nie som sama, kto ma zle skusenosti, takze ma to ukludnilo.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Související vyhledávání