Služby

Specialisté

Názory o lékařích (4)

MUDr. Zdeněk Zenkl Jiný

Velmi vstřícný pan doktor, vše mi důkladně vysvětlil, byl i prostor na zodpovězení dotazů. Příjemné sestřičky v ordinaci.
    Člověk nemá pocit, že někoho obtěžuje. |Výkon byl proveden v Rokycanské nemocnici, kde vše proběhlo bez jakýkoliv komplikací, vřele doporučuji. Úžasný přístup. DĚKUJI ZA VŠE!

MUDr. Zdeněk Zenkl Jiný

MUDr. Zenkl mi velmi pomohl k návratu z dlouhletých problémů do normálu. Jeho ordinace je příkladně řízena. Jak při telefonickém objednání, tak při vstupu do recepce je vše řešeno s úsměvem a rychle. V rámci objednání jsem byl ošetřen vždy "na čas". Nikdy zde nechybí lidské vysvětlení citlivých problémů a jejich odstranění. Našemu zdravotnictví i pacientům přeji více takových ordinací. Všem doporučuji.

MUDr. Zdeněk Zenkl Jiný

Díky Mudr. Zenklovi mám po 20letech konečně klid. Dva laser zákroky a pak jeden operativní a od té doby, mám normální život bez šílených bolestí a děsného utrpení. U jiných doktorů z proktologického hlediska jsem se nesetkal s tak skvělým přístupem, léčbou a neskutečnou trpělivostí. Za to se mu budu navždy vděčen. Do té doby to nebyl život ale peklo na zemi. Kdo zažil ví. Děkuji

MUDr. Milan Dejmek

Tak musim sa pripojit k nazorom na pana doktora. Mala som vyvrtnuty kotnik, bandaz som nosila. Akurat na cestu do ordinacie som si obvaz nedala, mam to 5 minut, nevedela som, ze to bude vadit. Co som sa snazila aj vysvetlit, ale vobec ma nepocuval, bol na mna neprijemny, este do toho nejak zaplietol i moju zakladnu skolu, mal este nejake pripomienky. Sestricka bola ale fakt mila, a celkovo i sestricka predtym i druha pani doktorka. Myslela som si, ze mu vadi, ze som Slovenka, a ja ako osoba, ale pozeram, ze nie som sama, kto ma zle skusenosti, takze ma to ukludnilo.

Kontakt

Čechova 44/2641, Plzeň 30100 Zobrazit v Goole Maps
Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna