Chirurgická ambulance Bory s.r.o.

(3 názory)
Zobrazit lékaře

Chirurgická ambulance Bory s.r.o.

Čechova 44/2641

30100 , Plzeň , plzeňský

F
    Lékař: MUDr. Zdeněk Zenkl Jiný

Díky Mudr. Zenklovi mám po 20letech konečně klid. Dva laser zákroky a pak jeden operativní a od té doby, mám normální život bez šílených bolestí a děsného utrpení. U jiných doktorů z proktologického hlediska jsem se nesetkal s tak skvělým přístupem, léčbou a neskutečnou trpělivostí. Za to se mu budu navždy vděčen. Do té doby to nebyl život ale peklo na zemi. Kdo zažil ví. Děkuji

Lékař: MUDr. Milan Dejmek

Tak musim sa pripojit k nazorom na pana doktora. Mala som vyvrtnuty kotnik, bandaz som nosila. Akurat na cestu do ordinacie som si obvaz nedala, mam to 5 minut, nevedela som, ze to bude vadit. Co som sa snazila aj vysvetlit, ale vobec ma nepocuval, bol na mna neprijemny, este do toho nejak zaplietol i moju zakladnu skolu, mal este nejake pripomienky. Sestricka bola ale fakt mila, a celkovo i sestricka predtym i druha pani doktorka. Myslela som si, ze mu vadi, ze som Slovenka, a ja ako osoba, ale pozeram, ze nie som sama, kto ma zle skusenosti, takze ma to ukludnilo.

Lékař: MUDr. Zdeněk Zenkl virové bradavice

sice sme se neshodli s panem doktorem na počáteční diagnoze,ale i tak mi vyšel vstříc a problém mi vyříznul.. bylo hodně bolesti dlouho se to hojila stehy se uvolnili nemohl se pár měsíců rozchodit..měl problémy s každym kilometrem,ale můžu říct za tu bolest krvácení nefungujiící fastum gel na hojení na ráně.. stálo to za to virová bradavice se znovu už neobjevila ranka je malá a zhojení dopadlo na 100% dobře,takže panu doktorovi dávám plné hodnocení minimálně za to,že mi pomohl od toho svinstva v tej noze.