Chirurgická ambulance Bory s.r.o.

(31 názorů)
Zobrazit lékaře

Chirurgická ambulance Bory s.r.o.

Čechova 44/2641

30100 , Plzeň , plzeňský

• Milan Dejmek

Chirurg, MUDr.

• M
      Umístění: Chirurgická ambulance Bory s.r.o.

Tak musim sa pripojit k nazorom na pana doktora. Mala som vyvrtnuty kotnik, bandaz som nosila. Akurat na cestu do ordinacie som si obvaz nedala, mam to 5 minut, nevedela som, ze to bude vadit. Co som sa snazila aj vysvetlit, ale vobec ma nepocuval, bol na mna neprijemny, este do toho nejak zaplietol i moju zakladnu skolu, mal este nejake pripomienky. Sestricka bola ale fakt mila, a celkovo i sestricka predtym i druha pani doktorka. Myslela som si, ze mu vadi, ze som Slovenka, a ja ako osoba, ale pozeram, ze nie som sama, kto ma zle skusenosti, takze ma to ukludnilo.

• R

Pan doktor Dejmek je v pohodě. Vůbec bych neřekl, že je arogantní. Když jsem šel na kontrolu, zapomněl jsem zjistit u obvodní lékařky datum přeočkování tetanu, tak mi pan doktor barvitě popsal jak vypadá (zbytečné) umírání na toto bakteriální onemocnění. Ještě než jsem vyšel z kliniky, už jsem vytáčel číslo obvoďačky :) Věřím, že některé citlivější dámy mohou mít s takovým suverénem typu pana doktora problém, ale já k němu půjdu bez obav znovu.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Božena Sůvová

Chirurg, MUDr.

• E
      Umístění: III. poliklinika Plzeň-BorySlužby: Jiný

Paní doktorka Sůvová je vynikající lékařka ve svém oboru. Konkrétně mám s paní doktorkou dlouhá léta osobní zkušenost v oblasti léčby prsní žlázy, kdy mě 2x operovala jako primářka ve FN plzeň Bory a FN Lochotín. Nyní docházím na polikliniku Plzeň - Bory, kde vede mamologickou poradnu a kam za paní doktorkou přešla spousta jejích pacientek. Vychovala a tím hlavně předávala své zkušenosti mladým lékařkám, což je také třeba ocenit.
      Moc si paní doktorky Sůvové vážím také všeobecně jako člověka.
      Osobně se při vyšetření cítím v jejích rukách bezpečně, její cit a vysoká odbornost nic nepodcenit je pro mě velká jistota, která je v dnešní době závažných onemocnění prsu velmi důležitá. Kéž by bylo takových lékařů více. Děkuji paní doktorce za péči, kterou mě a tisícům dalších žen věnuje.

• Zdeněk Zenkl

Chirurg, Proktolog, MUDr.

• J
      Umístění: Chirurgická ambulance, Medizen s.r.o.Služby: Jiný

Za mě mohu jen doporučit...Během chvilky vše PAN Doktor vyřešil a opět se mohu věnovat ježdění na motorce..Jestli si to přečte,tak ví...Díky moc jste tam všichni borci..

• A
      Umístění: Chirurgická ambulance, Medizen s.r.o.Služby: bulka na palmární straně prsteníčku

Děkuji lékaři i sestrám. Výborný přístup a téměř bezbolestivé a okamžité odstranění problému - drobný, avšak bolestivý ganglion.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře