Adresy (2)

Rybalkova 1400, Louny
Ord. praktického lékaře stomatolga

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí
Pod nemocnicí 2503, Louny
Poliklinika Louny

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
18 názorů

Ochotný,stomatolog i přes to,že nejsem jeho pacient,pomohl od bolesti.Děkuji,děkuji.Suchan


Ochontný zuní lékař,ošetřit i mimo prcovní dobu.Jsme s ním velice spokojeni již osm let.Děkujeme za Vaši péči.


Ověřeny pacient

Jde vidět, že vás "PAJO710" žene jakási česká vlastnost a to neskutečná touha po mstě když už nic :o) jelikož nenecháte bez poskvrny žádné zdejší hodnocení. Vaše vyjádření stačí, dále můžete jít od toho. Dostanete e-mail, že někdo reagoval a nemeškáte. Každopádně za rodinu Kastnerů dávám 1* ! A děkujeme za péči, i kdyby to bylo v garáži nebo na parkovišti. MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST ***


Tak Vážení,myslim si že toto forum, by nemnělo být. Co člověk to jiný názor.Slečna či paní Pája má na výběr v Lounech spoustu zubařů,tak nechapu proč tak trpěla dva roky u pana doktora. Já na opak chodím s celou svou rodinou k panu doktorovi osm let a jsme velice spokojeni.Nemá vůbec smysl se zde rozepisovat ,nemůže se prostě zalíbit všem.Přeji panu doktorovi mnoho spokojených pacientů a kdo neni spokojen,tak má možnost změnit lekaře,není to v Lounech,až takový problem.


Ověřeny pacient

ALE NO TAK DÁMY! TA PANÍ JE SPOKOJENA S PANEM DOKTOREM, JÁ I OSTATNÍ TÉŽ. PROČ VÁS NENECHÁ KLADNÝ KOMENTÁŘ CHLADNÝMI? COPAK MUSÍ MÍT NUTNĚ NĚCO SLÍBENO ZA TO, ŽE HO POCHVÁLÍ? A NEPLATÍ VÁS NĚKDO ZA KONKURENČNÍ KRITIKU? NENECHTE SE VYSMÁT.TĚŽKO POCHOPÍM, ŽE HO TEDY 2 ROKY DOBROVOLNĚ TRPÍTE?LADISLAV H.


Ověřeny pacient

Ráda bych řekla toto:
- je strašně zajímavé, že když dostane pan doktor Skála špatné hodnocení, tak se dotyčný/á ani není schopna/ý pod svým názorem za kterým si stojí podepsat :o)
- vše je především myslím o komunikaci, jo jo, když si někdo nechá zub rozbolet tak, že ho prostě bolí sám, ať se nediví, že bolí pak i zákrok a já osobně tedy injekci dostanu pokaždé když si o to řeknu. Ale řezník je silné slovo. Pokud někdo mlčí, nedivím se, že má za to, že je vše ok a nic nechce :o) To se málo stává pokud se chodí pravidelně na prohlídky, pak by se tomu zřejmě předešlo a zub by se zavčasu spravil. Pan doktor je asi jediný zubař, který se jednou v sobotu na zavolání do 15ti minut zvedl z domova a šel mi vytrhnout osmičku, říkal že musí ven, bála jsem se a odkládala to,no a pak jsem byla ráda, to pak asi nikdo neřeší starší ordinaci a je rád za sobotní pomoc. Ona ta luxusní ordinace se pak asi odráží hezky v ceničkách. Chodila jsem k Dragounovi ml. a to byl teprve arogant. Mlčel a blbě zíral. Tak jak mi vyspravil zuby pan doktor Skála, tak mi nepomohl ještě nikdo. Když tam přijdete v křeči a se strachem, tak co se dá asi tak v takové křeči od vrtání a trhání očekávat? Nejdete přece k holiči. Já pokaždé řeknu, že se bojím jako čert a společně se zasmějeme a dobře pobavíme. Dnes poslední osmička venku za 2minutky. Naprosto bez bolesti. A pokud by jeho paní měla zvedat telefony a vyprávět o bělení, tak asi nedělá celý den nic jiného. Každý má osobní konzultace a také si je nechá pěkně zaplatit, tady jsem neplatila nic, navrhli mi způsob bělení a pak jsme šli do toho. Vše mi bylo v ordinaci vysvětleno. Nevěřím, že pokud si v této ordinaci vyjasníte co očekáváte, že není vyhověno! Chovají se tak, jak se chováte vy k nim. Jsou to přátelští lidé, s každým těžko vyjdou, to je dané už dopředu. Zubař je zkrátka spojován se strachem. A to je velký problém říci, prosím vás zavřete dveře? Vadí mi to...? Je to směšné. Můj přítel chodil k Raisové a ta mu v té "moderní" ordinaci kývala kývala a vše odkývala a hlavně zanedbala, že bude pan doktor mít co dělat, aby mu zuby dal dopořádku, problémy mu jen látala a patlala a teď se vše nasčítalo. Nevím kam mu koukala, ale na zuby těžko :o) Já jsem za tuto ordinaci vděčná! Běžte si každý kam chcete, máte svobodnou volbu. Zápisné u ostatních min. litr dva... vytáhnou z vás tisíce za "modernu" a pak rááádi zaťukáte na pana doktora Skálu :o) Za mě a moji rodinu prostě absolutní spokojenost. 2,5 letý syn se mě ptá kdy půjde znova se zoubkama :o) A tchýně také byla ráááááda, když "moderna" měla zavřeno, že ji pan doktor Skála vzal ! A nemusel, přijel v neděli odemknout ordinaci :o))) Tsss, nemůžu říct ani ťuk na něj! Sáhněme si každý do svědomí jak dodržujeme hygienu po jídle, pravidelné kontroly apod. Ehm... no tak!!!
M. Prokopová Třebíz


S panem doktorem má naše rodina jen ty nejlepší zkušenosti.Chodíme k němu již více jak tři roky a vše je perfektní,jak pan zubař tak i sestřička.Všem doporučuji. Václav Gutlebet.


Co dodat,chodim k panu doktorovi několik let a můžu všem vřele doporučit.Perfektní přístup,ochota a profesionalita.Jsem spokojená a o můj chrup se stará na výbornou.


Nepovažuji pana doktora Skálu za profesionálního zubaře. Je nepříjemný a arogantní, úkony odkládá na neurčito, vybavení ordinace je snad několik desítek let staré, rezavé. Jedinou světlou stránkou je milá sestřička. Pan doktor je "milý" jen když má člověk zdravý chrup a on nemusí nic dělat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Opravdu je někdy umění pana doktora zastihnout. Když tam s bolestmy deně běháte a ani dovolat se nemůžete a zástup nezajištěn, tak jste nadšením bez sebe.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti