Ord. praktického lékaře stomatolga
Rybalkova 1400, Louny

Ochotný,stomatolog i přes to,že nejsem jeho pacient,pomohl od bolesti.Děkuji,děkuji.Suchan

Ochontný zuní lékař,ošetřit i mimo prcovní dobu.Jsme s ním velice spokojeni již osm let.Děkujeme za Vaši péči.

Jde vidět, že vás "PAJO710" žene jakási česká vlastnost a to neskutečná touha po mstě když už nic :o) jelikož nenecháte bez poskvrny žádné zdejší hodnocení. Vaše vyjádření stačí, dále můžete jít od toho. Dostanete e-mail, že někdo reagoval a nemeškáte. Každopádně za rodinu Kastnerů dávám 1* ! A děkujeme za péči, i kdyby to bylo v garáži nebo na parkovišti. MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST ***

Tak Vážení,myslim si že toto forum, by nemnělo být. Co člověk to jiný názor.Slečna či paní Pája má na výběr v Lounech spoustu zubařů,tak nechapu proč tak trpěla dva roky u pana doktora. Já na opak chodím s celou svou rodinou k panu doktorovi osm let a jsme velice spokojeni.Nemá vůbec smysl se zde rozepisovat ,nemůže se prostě zalíbit všem.Přeji panu doktorovi mnoho spokojených pacientů a kdo neni spokojen,tak má možnost změnit lekaře,není to v Lounech,až takový problem.

ALE NO TAK DÁMY! TA PANÍ JE SPOKOJENA S PANEM DOKTOREM, JÁ I OSTATNÍ TÉŽ. PROČ VÁS NENECHÁ KLADNÝ KOMENTÁŘ CHLADNÝMI? COPAK MUSÍ MÍT NUTNĚ NĚCO SLÍBENO ZA TO, ŽE HO POCHVÁLÍ? A NEPLATÍ VÁS NĚKDO ZA KONKURENČNÍ KRITIKU? NENECHTE SE VYSMÁT.TĚŽKO POCHOPÍM, ŽE HO TEDY 2 ROKY DOBROVOLNĚ TRPÍTE?LADISLAV H.

Ráda bych řekla toto:
- je strašně zajímavé, že když dostane pan doktor Skála špatné hodnocení, tak se dotyčný/á ani není schopna/ý pod svým názorem za kterým si stojí podepsat :o)
- vše je především myslím o komunikaci, jo jo, když si někdo nechá zub rozbolet tak, že ho prostě bolí sám, ať se nediví, že bolí pak i zákrok a já osobně tedy injekci dostanu pokaždé když si o to řeknu. Ale řezník je silné slovo. Pokud někdo mlčí, nedivím se, že má za to, že je vše ok a nic nechce :o) To se málo stává pokud se chodí pravidelně na prohlídky, pak by se tomu zřejmě předešlo a zub by se zavčasu spravil. Pan doktor je asi jediný zubař, který se jednou v sobotu na zavolání do 15ti minut zvedl z domova a šel mi vytrhnout osmičku, říkal že musí ven, bála jsem se a odkládala to,no a pak jsem byla ráda, to pak asi nikdo neřeší starší ordinaci a je rád za sobotní pomoc. Ona ta luxusní ordinace se pak asi odráží hezky v ceničkách. Chodila jsem k Dragounovi ml. a to byl teprve arogant. Mlčel a blbě zíral. Tak jak mi vyspravil zuby pan doktor Skála, tak mi nepomohl ještě nikdo. Když tam přijdete v křeči a se strachem, tak co se dá asi tak v takové křeči od vrtání a trhání očekávat? Nejdete přece k holiči. Já pokaždé řeknu, že se bojím jako čert a společně se zasmějeme a dobře pobavíme. Dnes poslední osmička venku za 2minutky. Naprosto bez bolesti. A pokud by jeho paní měla zvedat telefony a vyprávět o bělení, tak asi nedělá celý den nic jiného. Každý má osobní konzultace a také si je nechá pěkně zaplatit, tady jsem neplatila nic, navrhli mi způsob bělení a pak jsme šli do toho. Vše mi bylo v ordinaci vysvětleno. Nevěřím, že pokud si v této ordinaci vyjasníte co očekáváte, že není vyhověno! Chovají se tak, jak se chováte vy k nim. Jsou to přátelští lidé, s každým těžko vyjdou, to je dané už dopředu. Zubař je zkrátka spojován se strachem. A to je velký problém říci, prosím vás zavřete dveře? Vadí mi to...? Je to směšné. Můj přítel chodil k Raisové a ta mu v té "moderní" ordinaci kývala kývala a vše odkývala a hlavně zanedbala, že bude pan doktor mít co dělat, aby mu zuby dal dopořádku, problémy mu jen látala a patlala a teď se vše nasčítalo. Nevím kam mu koukala, ale na zuby těžko :o) Já jsem za tuto ordinaci vděčná! Běžte si každý kam chcete, máte svobodnou volbu. Zápisné u ostatních min. litr dva... vytáhnou z vás tisíce za "modernu" a pak rááádi zaťukáte na pana doktora Skálu :o) Za mě a moji rodinu prostě absolutní spokojenost. 2,5 letý syn se mě ptá kdy půjde znova se zoubkama :o) A tchýně také byla ráááááda, když "moderna" měla zavřeno, že ji pan doktor Skála vzal ! A nemusel, přijel v neděli odemknout ordinaci :o))) Tsss, nemůžu říct ani ťuk na něj! Sáhněme si každý do svědomí jak dodržujeme hygienu po jídle, pravidelné kontroly apod. Ehm... no tak!!!
M. Prokopová Třebíz

S panem doktorem má naše rodina jen ty nejlepší zkušenosti.Chodíme k němu již více jak tři roky a vše je perfektní,jak pan zubař tak i sestřička.Všem doporučuji. Václav Gutlebet.

Co dodat,chodim k panu doktorovi několik let a můžu všem vřele doporučit.Perfektní přístup,ochota a profesionalita.Jsem spokojená a o můj chrup se stará na výbornou.

Nepovažuji pana doktora Skálu za profesionálního zubaře. Je nepříjemný a arogantní, úkony odkládá na neurčito, vybavení ordinace je snad několik desítek let staré, rezavé. Jedinou světlou stránkou je milá sestřička. Pan doktor je "milý" jen když má člověk zdravý chrup a on nemusí nic dělat.

Opravdu je někdy umění pana doktora zastihnout. Když tam s bolestmy deně běháte a ani dovolat se nemůžete a zástup nezajištěn, tak jste nadšením bez sebe.