Zobrazit lékaře

Pod nemocnicí 2503

440 01 , Louny , ústecký

• Dobroslava Helšusová

Neurolog, MUDr.

• Paní doktorka mi zatím nepomohla,několikrát mne vyšetřovala k vůli chronickým bolestem kloubů a svalů,vystřídala množství prášků,můj stav to nezlepšilo a o další vyšetření na jiných pracovištích jsem ji musel požádat, sestřička mne jednou stroze odbyla,když jsem přišel za dva dny znovu k vůli stálým silným bolestem, abych se nedivil že mi prášky proti bolestem za dva dny nezabraly.

• K paní doktorce jsem chodila a její letmé vyšetření s injekcí v ruce už mezi dveřma se mi moc nelíbilo. Začala jsem chodit k jinému specialistovi a bolesti mne zbavil i bez obstřiku.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Věra Uhlířová

• doporučuji

• Perfektní profesionálka - citlivý a profesionální přístup, paní doktorka vše vysvětlí a ceny má skvělý. A sestra musí bejt ostřejší, když doktorka je hodná :-). Zažil jsem v životě asi 10 zubařů a zubařek paní Uhlířová je z nich nejlepší, proto za ní i dojíždím docela dálku.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Ota Rajzík

Chirurg, Prim. MUDr.

• Je to nejlepší chirurg a velmi vzácný člověk s příjemným a hlavně slušným vystupováním. Pomohl celé mé rodině. Nikdy na něho nezapomeneme.

• M

I já jsem byla s péčí i ochotou pana doktora velmi spokojena

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Zdeněk Skála

Zubař, MUDr.

• Ochotný,stomatolog i přes to,že nejsem jeho pacient,pomohl od bolesti.Děkuji,děkuji.Suchan

• Ochontný zuní lékař,ošetřit i mimo prcovní dobu.Jsme s ním velice spokojeni již osm let.Děkujeme za Vaši péči.

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Martin Dragoun

• M

Naprostá spokojenost, chodím k němu už 14 let a 12 let i moje rodina. Je super jako člověk a také rozumí skvěle své profesi. Na ošetření se nikdy nečeká moc dlouho a péče i přístup jsou na profesionální úrovni.

• K MUDr. Dragounovi již také pár let chodím,je to první zubař, který dokázal odstranit můj panický strach. Dnes chodím pravidelně a ráda, v ordinaci vládne pohoda, profesionalita a hlavně - nic mě tam nebolí....
      Oba jsou skvělý tým a pokaždé se i nasmějeme.
      Škoda jen, že takových lékařů je stále ještě pomálu.
      Děkuji jemu i sestřičce.
      M.S.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Hana Budínská

Diabetolog, MUDr.

• K

Paní doktorka je opravdová odbornice, navíc je milá a ochotná - jak už tu bylo psáno. O pacienty má opravdový zájem, poslouchá jejich problémy a opravdu se snaží pomoc, i nad rámec svých povinností. Sestřička je také moc milá a v porovnání s ostatními sestrami umí opravdu dobře odběry - nemám nikdy ani modřinu ani to nebolí (jako často jinde). Opravdu doporučuji!

• Paní doktorka Hana je super!

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Dana Mudruňková

Alergolog, MUDr.

• J

na léčbu chronické pharingitidy a opakovaných respiračních infektů předepisovala pouze 1x ročně luivac, bez kontrolních imunologických vyšetření. Léčba byla k ničemu problém se ještě zhoršoval. Musel jsem změnit lékaře. Nedoporučuji.

• V

i přes vážné zdravotní problémy neprovede vyšetření (pouze při první návštěvě před 3 lety),
      člověku nezbyde než zaplatit tisíce za soukromého lékaře, paní doktorka je sice usměvavá, to
      mě ale nevyléčí. Při vážnějších poruchách imunity tuto lékařku rozhodně nedoporučuji.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Peter Broďáni

• J

Navštěvuji pana doktora i s celou rodinou od roku 1984.Obrátila jsem se na něho s problémem 23 letého chlapce,kterého jeho rodina zanedbávala tak,že měl v puse již jen 3 shnilé pahýly a ostatní uhnilé v dásních.
      Pan doktor se v tomto případě sám od sebe angažoval tak,že během 4 měsíců mu udělal úplně nový chrup - jak říkám cvakačky a dotyčný dokázal po dlouhých letech opět kousnout do jídla.Chci mu tímto ještě jednou vyjádřit dík za spoustu času,práce a energie,protože jeho rodina,která jinak pana doktora navštěvuje pravidelně,nedokázala od léta za kluka poděkovat!

• I

je to dobry zubař..jsem s nim spokojen!!

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře

• Marketa Skolilová

• F

Jsem u této zubařky několik let a hledám nového. Jesli léčí dobře neumím posoudit, ovšem co poznám je, že nemá vybudovaný základní vztah pacient/lékař. Na pacienty je hrubá, pomlouvá je, má naprosto přihlouplé rádobyvtipné poznámky a je především drzá. Další věc je že zásadně neposlouchá co říkám - např žádost o bílou plombu jsem říkal 3x abych po zákroku zjistil že je tam normální. Na váček jsem upozorňoval taky 3x, paní doktorka neřešila a při poslední návštěvě jsme konečně zjistili že mi odumřely 2 zuby. Nebo třeba příhoda se zuby moudrosti kdy je nechtěla trhat i přes námitky že mi překáží, nakonec ještě dělala chytrou že "jsem si dal říct a nechal je vytrhnout, byl tam zánět!". Na druhou stranu je jenom moje hloupost že jsem neodešel dřív kvůli obavě že zubaře nenajdu, přitom co je tohle za "doktora" je jasné jak otevře ústa. Kdo je spokojen s čímkoliv hlavně když nemusí nic řešit tak toto je ideální volba.

• K

Dr.skolilova je mozna dobra zubarka, ale chovani reznickeho psa, a to psa urazim..chodi k ni i ma skoro 70tileta maminka, a je velice ponizujici, kdyz musi stat rano skoro hodinu na chodbe u toalet, hlavne, ze ma na dverich ordinaci od 7h, objednat se na odpoledni cas temer nemozne, ordinacni dobu nedodrzuje..a dnes si odejdete ze zamestnani dopoledne a za parkrat mate vypoved, ach jo, takze za me ne, hledam intenzuvne jineho lekare, v lounech problem..a mj. pani skolilova si na ustni hygienu take moc nepotrpi a to je spatne, protoze je to fakt nechutne.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Bořek Zasadil

Chirurg, MUDr.

• J

Jsem s docentem Zasadilem velmi spokojena. Dukladne prosetri a da se s nim domluvit. Urcite bych nemenila. Ostatni chirurgove v Lounech nejsou taci, jako je pan Zasadil.

• E

Arogantní, práce lékaře už ho asi obtěžuje. Nesmyslné otázky typu " proč jdete sem a ne k dr. XY?" Nevidím důvod k tomu, aby kladl otázky tohoto typu, už nežijeme v komunismu, mohu si lékaře vybrat sama. A pokud lékař, který poskytl první ošetření v den, kdy potřebuji provést následné ošetření logicky půjdu k jinému, pokud potřebuji ošetřit ten den. K tomuto lékaři už rozhodně nepůjdu NIKDY!!!

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře