Praktický lékař stomatolog
Husova 2, Přerov

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pan doktor je skvělý odborník, pečlivý, zákroky jsou bez bolesti. S manželem k němu jezdíme přes 100 km a jsme rádi, že jej máme. A sestřička je taky moc milá. Děkujeme.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Zánět, bolest a vytržení zubu moudrosti

Dobrý den. Tento zubař nejenže má zlaté ručičky - trhal mi zub moudrosti, ale i zlaté srdíčko. Byl nesmírně vnímavý a laskavý, když se mi udělalo mdlo.

Odborník a špičkový lékař... Vždy nabídne omrtvení,které vítá zvlášt má žena...chodíme k němu i se synem a jsme spokojeni...

Pan doktor je první, ke kterému se nebojím chodit! Vše vysvětlí, zákroky rychlé a bez bolesti. Pravda, moc toho nenamluví,ale je to skvělý lékař...! Nepříjemný mi nepřijde ani náhodou (nepříjemnou zubařku už jsem zažila) a má skvělou sestřičku, pokaždé podebatujeme :)

Pan doktor je sice velice chladny clovek a to moc neprida na nalade a nekdy spise strachu, nicmene.. Musim vyzdvihnout to, ze je naprosty profik, ma leta zkusenosti a strci tak vsechny mlade lekare do kapsy.. Provadi dokonale zakroky, rychle a s co nejmensi bolesti. Pokud chce clovek 100% peci a za dobrou cenu, at jde k nemu! Jsem rad, ze u nas jeste pracuje takovy odbornik jako pan Milfajt! Ma opravdu zlate ruce.. :-)

Maximalni spokojenost,neni co dodat.

No, usměvavou a velmi příjemnou sestru doplňuje zamračený a ubrblaný doktor. Vše se na světě vyrovnává. Když má někdo jednu ruku kratší, druhou má delší. Už se těším na jeho hodnocení mé ústní dutiny (Máte tam šutru jak na barák, Až se ta paradentoza rozjede..., Tak se podíváme na tu dlažbu.) Ale když se na ni podívá, dojde k souhře dvou odborníků a já ve finále odcházím s úsměvem sestry a profesionální zkušeností doktora Zdeňka Milfajta. Takže dík oběma. Raději pravidelný host :-)

Podle mého názoru naprostý profesionál a s jeho zákroky jsem absolutně spokojená. Bolest žádná a výsledek vždy perfektní. A nepříjemný, no nevím, na mě nikdy nepříjemný nebyl (spíš naopak), nicméně rozzářený úsměv od ucha k uchu po celý den od svého zubaře nijak zvlášť nevyžaduji.

S panem doktorem jsem velice spokojená,Vždy všecko vysvětlí,poradí.A zákroky od něj nebolí.Pan doktor může na někoho působit nesympaticky,ale není tomu takl.Vždy byl na mě milý.I paní sestřička je velice milá.Takže já mohu doporučit.

Příjemný, kvalitní odborník.