Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: UNICA, spol. s r.o. Jiný

V r.2004 se nám narodila naše dcera a to díky p. Prof. Malému...a celému týmu zdravotníků....s takovým přístupem jsme se do Té doby nesetkali. Byli jsme maximálně spokojeni a navždy budou mít náš dík!!!!

U prof. Malého jsme byli loni na podzim s manželem po dvou letech snažení. Řekl nám že my dva spolu nemáme žádnou šanci mít přírodní cestou děti. Nedal nám vůbec žádnou šanci, dokonce se s námi vsadil, že když se nám to povede tak nám koupí Porshe cabriolet. Hned nám vnucoval umělé oplodnění a sliboval, že do měsíce budu těhotná. Tímto chci upozornit všechny páry kterým řekl něco podobného ať tomu nevěří a neztrácejí naději. Nás s manželem odrovnal na psychiku na hodně dlouho, to pochopí jen lidé kteří projdou tím samým. Je to šílené když vám "odborník" řekne že NIKDY nebudete mít děti. Po roce a dvou měsících jsem otěhotněla přírodní cestou, nyní jsem na začátku 5.měsíce. Přeji hodně štěstí těm co prožívají to samé co my před rokem, neztrácejte naději!!!

Mám jen ty nejlepší zkušenosti!!! Pan profesor je člověk na svém místě. Přesně stanovil diagnozu, o které jsem nevěděla, přestože jsem měla za sebou x vyšetření ve Zlíně na vyhlášené klinice. Tam mi veškeré léky ordinovali po telefonu a v podstatě bez UTZ, absolvovala jsem zbytečně narkozu apod. Až u Prof. Malého mi byla poskytnuta adekvátní léčba, ochotná péče jak ze strany sester tak lékařů a hlavně pocit, že mi chce konečně někdo pomoci. Pracuji 15 let ve zdravotnictví jako sestra na operačním sále, nejsem laik a vím jak to občas chodí, ale nemohu souhlasit s názorem, že jde o tahání pešněz z lidí. Myslím, že tomuhle lékaři jde především o prestiž, o co nejlepší výsledky, být jednim z nejlepších... a o to jde přeci i nám, tedy těm, kteří jeho pomoc potřebují. Já mám dvě zdravé děti právě díky tomuto lékaři a to mi ve Zlíně říkali, že bohužel s manželem mít děti nikdy nebudu.... Všem co zažívají to co já před osmi lety přeji štěstí a držím palce!

Já jsme u pana doktora byla a působí na mě dobře, byl milý, vše mi vysvětlil, doporučil mi co mám dělat a byl ochoten se semnou bavit a vše mi vysvětlit. Žádný prachy ze mě nedoloval. S jeho prohlídky jsme spokojená. Takže ostatním lidem doporučuji.

Pracuji také ve zdravotnickém oboru a mohu popravdě říct, že jsem se ještě v životě nesetkala s tak arogantním přístupem a doufám, že již v životě nidy nesetkám. Navíc mi jeho "léčba" připadá absolutně zavádějící a musím říct i mnohdy mylná. Léčili jsme se v Unice 3 roky a všechny tyto roky nás nikdy po neúspěšných pokusech neposlal na žádná vyšetření (pouze odebral krev na hormonální profil), neřeší se zde proč dojde k neúspěchu, ale jde pouze o pokus, zda náhodou těhotenství vyjde či nikoliv, nepátrá se po jiných příčinách neúspšchu, které nakonec u nás byly odhaleny v jiném zařízení pouze tím, že jsem byla odeslána na vyšetření (genetické a hysteroskopické, hematologické, atd.). Vzal nám veškerou naději na vlastní dítě informací, kterou nám stroze a necitlivě sdělil, že nikdy mít dítě nebudu a ejhle jsem otěhotněla bez zásahu lékařů, jen si musím dle hematologie aplikovat léky po dobu těhotenství.

já osobně mám s panem profesorem ty nejlepší zkušenosti, na klinice Unica jsem se léčila letos v lednu a únoru a přesto, že pan profesor je velmi zaměstnaný, jak mi sestry při objednání říkaly, poprosila jsem ho mailem o pomoc, protože jsem s ním viděla loni v létě pořad v tv v sama doma, pan profesor si na mě udělal hodně času a vše mi vysvětlil, platila jsem pouze za nadstandartní služby, což jak jsem se dívala je všude, jeho přístup ke mně a k manželovi byl opravdu milý, uklidňující, nabídnul nám přesně to co jsme potřebovali, je opravdu odborník a je z něj znát, že opravdu chce pomoci

Opravdu musím než souhlasit, pan profesor Malý je obchodník a né lékař. I když jste léčitelní jiným způsobem, tak u něj máte šanci pouze s IVF a to ještě se všemi nadstandardními metodami, které třeba vůbec nejsou potřeba. (např. máte dobrý spermiogram - ale on Vám stejně řekne, že pokud si nedáte ICSI, tak šance není žádná!!!!) Zneužívá zoufalství lidí, kteří potřebují pomoci s miminkem!!!!

Když jsem přišla s přítelem do UNICY-pan Prof. MUDr. Malý Zdeněk, CSc. ,byl velmi příjemný-říkal nám je dobré vložit vše do IVF-tehdy jsme dali všechny své úspory a tj.30tisíc.
Celý proces jsem ho neviděla ani jednou-pokus nevyšel-co mi však řekli?
To je vždy pokus napoprvé,aby jsme věděli ,kde je chyba.Těhotná nejste-přijdě za 3 měsíce.
Jak jsem slyšela od ostatních kamarádek-TOVÁRNA NA ZOUFALÉ-MATKY-VÝSLEDEK-JISTÉ ZISKY

Skvělá komunikace a přístup k pacientům,příjemné prostředí.Všem doporučuji,protože v Unice se vám budou opravdu věnovat.

Ve svém oboru patří jistě mezi špičky. Má však také naprosto jedinečný přístup k pacientkám, nikdy jsem se nikde tak dobře necítila jak na Unice, fakt super. Když mě poprvé podal ruku, tak jsem prostě věděla že se vše podaří a podařilo, mám na dva pokusy 3 děti:)
Takový pocit jsem nikdy neměla. Doporučuji, všichni na Unice jsou úžasní. Pana profesora považuji za jednoho z vyjmečných lidí, které jsem v životě potkala.