Zdeněk Mackerle, chirurg Brno

MUDr. Zdeněk Mackerle

Chirurg Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Černopolní 9, Brno
FN Brno, Dětská nemocnice, Klinika dětské chirurgie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor je velmi příjemný.
Jeho lidský přístup je nejlepší s jakým jsem se setkala. Ať jsem měla jakoukoliv otazku,vždy mi ochotně odpověděl do nejmenších detailů. Jsem moc ráda že jsem se svými zády u pana doktora v péči
Díky svému přístupu si získal moji plnou důvěru.


P
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Operace

Nejlepší neurochirurg minimálně v Brně. Se mnou na pokoji leželi pacienti z různých stran republiky a asi věděli proč. Děkuji panu primáři a celému jeho kolektivu. Přísahám, že tak profesionálního a lidského doktora neznám.


Ověřeny pacient

S panem doktorem Mackerlem mám nejlepší zkušenost. Chtěla bych mu velice poděkovat. S takhle vstřícným, ochotným a profesionálním přístupem se člověk jen tak nesetká. Více takových jako je on. Ještě jednou moc děkujeme.


M
Ověřeny pacient

Souhlasím a mohu také jen chválit! Díky němu jsme také přestáli těžké období se synem a ani jednou jsme nezapochybovali, že něco nebude v pořádku. Pan doktor v sobě má jakýsi klid, pohodu, profesionalitu, lidský přístup, empatii,...Bohužel jsem se dozvěděla, že už v dětské v Brně není! Nevrlkovi


A
Ověřeny pacient

Pečlivý, příjemný a velice ochotný pan doktor. V tom stresu je člověk rád, že se k němu někdo chová tak hezky. Moc děkujeme!


M
Ověřeny pacient

už několik let tam jezdíme s oběma dětmi a mužu řict že super užasná spoluprace jsou tam všichni moc dobří :-)


M
Ověřeny pacient

Super, super, super lékař. Odpoví na každou otázku, nic nebere na lehkou váhu. Nedělá z rodičů hlupáky. V tomto případě je určitě žák lepsí než učitel. Bohu díky za takové lidi a lékaře obzvlášť. Nebojte se, pokud se ocitnete v jeho péči. Děkuji za vše! Za léčbu i pochopení. Mahdalová


Ověřeny pacient

Tak pana doktora Mackerleho můžu jedině chválit. Je to absolutně úžasný doktor, který s panem primářem a celým týmem zachránil našeho syna. Vždy na kontroly jezdíme nervózní, aby vše bylo ok a pan doktor nám k pohodové náladě velmi pomáhá. Je milý, ohleduplný, empatický, vždy nám odpověděl na vše, co jsme potřebovali vědět. Děkuji, že takový lékař existuje, je prostě super!


P
Ověřeny pacient

Jsem ráda,že jsem takového doktora mohla v životě potkat.Pomohl mojí Nikolce a do konce mého života mu budu vděčná.Je to strašně moc hodný pan doktor a nikdy na nás nebyl nevrlý nebo odměřený.Je to doktor doktorů.Ještě jednou moc děkuji.


Je to člověk na svém místě.Kéž by byli všichni lékaři takoví.pomohl s kolegy naší dceři při těžké nemoci.moc mu děkujeme.Bačkovi


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti