Černopolní 9, Brno
FN Brno, Dětská nemocnice, Klinika dětské chirurgie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: jiné místo Operace

Nejlepší neurochirurg minimálně v Brně. Se mnou na pokoji leželi pacienti z různých stran republiky a asi věděli proč. Děkuji panu primáři a celému jeho kolektivu. Přísahám, že tak profesionálního a lidského doktora neznám.

S panem doktorem Mackerlem mám nejlepší zkušenost. Chtěla bych mu velice poděkovat. S takhle vstřícným, ochotným a profesionálním přístupem se člověk jen tak nesetká. Více takových jako je on. Ještě jednou moc děkujeme.

Souhlasím a mohu také jen chválit! Díky němu jsme také přestáli těžké období se synem a ani jednou jsme nezapochybovali, že něco nebude v pořádku. Pan doktor v sobě má jakýsi klid, pohodu, profesionalitu, lidský přístup, empatii,...Bohužel jsem se dozvěděla, že už v dětské v Brně není! Nevrlkovi

Pečlivý, příjemný a velice ochotný pan doktor. V tom stresu je člověk rád, že se k němu někdo chová tak hezky. Moc děkujeme!

už několik let tam jezdíme s oběma dětmi a mužu řict že super užasná spoluprace jsou tam všichni moc dobří :-)

Super, super, super lékař. Odpoví na každou otázku, nic nebere na lehkou váhu. Nedělá z rodičů hlupáky. V tomto případě je určitě žák lepsí než učitel. Bohu díky za takové lidi a lékaře obzvlášť. Nebojte se, pokud se ocitnete v jeho péči. Děkuji za vše! Za léčbu i pochopení. Mahdalová

Tak pana doktora Mackerleho můžu jedině chválit. Je to absolutně úžasný doktor, který s panem primářem a celým týmem zachránil našeho syna. Vždy na kontroly jezdíme nervózní, aby vše bylo ok a pan doktor nám k pohodové náladě velmi pomáhá. Je milý, ohleduplný, empatický, vždy nám odpověděl na vše, co jsme potřebovali vědět. Děkuji, že takový lékař existuje, je prostě super!

Jsem ráda,že jsem takového doktora mohla v životě potkat.Pomohl mojí Nikolce a do konce mého života mu budu vděčná.Je to strašně moc hodný pan doktor a nikdy na nás nebyl nevrlý nebo odměřený.Je to doktor doktorů.Ještě jednou moc děkuji.

Je to člověk na svém místě.Kéž by byli všichni lékaři takoví.pomohl s kolegy naší dceři při těžké nemoci.moc mu děkujeme.Bačkovi

Pan doktor pomohl naší marušce, jsme mu za to vděční. Je velmi ochotný a pečlivý, hlavně moc hodný. Děkujeme mu za pomoc. Tóthová